Skocz do zawartości

Co jest na wyłączność?


Spektrum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

travel tez jest na wylacznosc

 

no juz smialo moge powiedziec ze od wrzesia dojda napewno jeszcze trzy na wylacznosc Play tv i POLSAT SPORT HD i kanał filmowy w HD

 

Te pierwsze dwa kanały, to mogę się zgodzić, a skąd informacja jeśli można wiedzieć z tym kanałem filmowym w HD na wyłączność we wrześniu, może jakieś info?

 

Jeśli chodzi o te ankiety, to nie ma co je brać tak poważnie, przecież kiedyś CP przesłał do swoich abonentów ankiety, gdzie był wymieniony kanał filmowy Ale Kino!, przecież jest to kanał produkowany przez Canal+/Cyfrę+ i raczej też jest na wyłączność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej ankiety nigdy od CP nie widziałem...

Więc nie wiem, Ale Kino jest produkcji Canal+

 

A co wyłączności CP to jest tak na 100%:

 

Polsat

Polsat Sport

Polsat Sport Extra

E!

Wedding TV

TV 1000

Zone Europa

Zone Reality

Playboy TV

 

Czyli razem: 9

 

Travel Channel nie jest na wyłączność, nigdzie nie było informacji...

Co do Polsatu, to może on zaistnieć tez w N, nieoficjalne INFO...

Podobnie z FOX Life, niby tylko na CP, ale niebawem ma wejść na C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to zgadywanka, bo nadawca nie zawsze chwali się wyłącznością, lub pojawiają się błędne informacje (jak na temat wyłączności HBO w C+). Stan faktyczny zna tylko kilku wtajemniczonych decydentów w CP, my możemy się tylko domyślać opierając się na strzępkach informacji z sieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak :wink: ale oczywiste jest to, że kanały takie jak E! czy Wedding są za pewne na wyłączność w CP. To raczej prawda.

No, ale masz też racje, często są informacje niekompletne i nie wiadomo czy do końca są prawdą. Opieramy się na nich i w związku z tym powstają często plotki, które mącą już na maxa! :wink: Nie chcę do tego wracać aby (odpukać) znowu nie powstała wielka dyskusja, rozmyślenia i plotki w tej sprawie :P ale podobnie było z kanałem Fox Life. Wszyscy mówili, że jest na wyłączność w CP, że jest, że jest, a okazało się, że najprawdopodobniej nie jest na wyłączność!

Ale, wróćmy już bardziej do tematu...

Pozdrawiam :wink::roll::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyłączność w C+/CP/N nie oznacza, że program nie może dołączyć do kablówek.

Travel - ja nie biorę pod uwagę wersji językowej, jeśli kanały (w CP na HB i FTA na Astrze) nie różnią się zawartością programową.

Czyli tylko polska wersja językowa jest na wyłączność w CP. Sam kanał - nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Tak sobie czasem spoglądam na wikipedie i troche się nią staram "opiekować", jak jakieś bzdury ktoś pisze, ale wg mnie to też jest podobna bzdura - o ile jako tako potrafie sobie wyobrazić, że Travel jest na wyłączność, to wedding.tv na pewno nie. Ale i tak usuniesz, to ci jakiś wariat za 2 dni doda takie info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...