Skocz do zawartości

Co jest na wyłączność?


Spektrum
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym pracował u nich w dziale marketingu, to raczej starałbym się zaoferować w tym odrębnym pakiecie Canal+ jeszcze Ale Kinio, Planete, Zig-Zap, MiniMini i KuchnięTV tj. kanały związane najbliżej z Cyfrą- Nawet kosztem dociągnięcia do tych 49zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

To już lepiej by było jakby dali możliwość dobrania sobie do pakietu Canal+ kanałów jakie są dostępne w C+, ale to pewnie byłoby nieopłacalne cenowo dla abonentów :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moim zdaniem coś takiego jak umowa na wyłączność to jeden wielki bezsens. Cierpią na tym tylko abonenci bo nie mogą oglądać wszystkiego co by chcieli. Jako abonenta CP wkurza mnie wyłączność C+ na National Geographic i wyłączność n-ki na SportKlub. Przypuszczalnie gdybym był abonentem n-ki lub C+ wkurzałaby mnie wyłączność CP na Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem coś takiego jak umowa na wyłączność to jeden wielki bezsens.

Bez wyłączności nasze platformy praktycznie nie różniły by się ofertą programową, oczywiście za wyjątkiem produkcji własnych. Mało tego... Czym tu powalić na kolana konkurencję? Cenami pakietów? Zgadza się. Ale za to nadawcy mają też większe pole manewru w tym zakresie. Oczywiście wszystko to nie idzie ku dobru dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nawet jak się skończy ta wyłączność, to SportKlubów nie weźmie. Okazałoby się nagle, że Polsat Sport ma coraz mniejszą widownię ;)

 

Polsat Sport póki co ma kilka fajny lig piłkarskich (przede wszystkim Serie A i Eredivisie ) oraz dużo innych ciekawych transmisji (siatkówka, koszykówka i wiele innych), więc nie wydaje mi się, żeby stracił widownię jeśli wprowadziłby SportKlub do swojej oferty. SportKlub ma z ciekawych rzeczy tylko Bundesligę i MLS jak dla mnie. Poza tym myślę, że jeśli ten kanał znalazłby się w ofercie CP, to raczej zwiększyło by to liczbę abonentów a nie zmniejszyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało jak oni wszyscy mierzą tę oglądalność? W jaki sposób? Skąd wiedzą, że taki to a taki program oglądało tyle i tyle ludzi?? Czy jak ktoś ma włączony dany kanał to jest do nich wysyłana o tym jakaś informacja? Niemożliwe bo przecież antena służy tylko do odbioru sygnału a nie do wysyłania przecież. Nie rozumiem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku TV naziemnej to była kiedyś u nas pani i oferowali podłączenie jakiegoś urządzenia do TV wraz z pilotem z którego trzeba zmieniać kanały w TV i po jakimś czasie to odbiorą i będą znać statystyki...

 

Było to jakieś 4 lata temu więc dokładnie nie pamiętam ale było to właśnie jakoś tak:)

 

W przypadku TV SAT to nie wiem jak to idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawiało jak oni wszyscy mierzą tę oglądalność? W jaki sposób? Skąd wiedzą, że taki to a taki program oglądało tyle i tyle ludzi?? Czy jak ktoś ma włączony dany kanał to jest do nich wysyłana o tym jakaś informacja? Niemożliwe bo przecież antena służy tylko do odbioru sygnału a nie do wysyłania przecież. Nie rozumiem tego.

Przeprowadzają ankiety na wybranej grupie osób, na przykład 1000, a później stosują jakieś wzory matematyczne i gadają w Wiadomościach, że znów "pobili rekord". A tak naprawdę ogląda ich tyle osób, bo do innych kanałów nie mają dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Myślę że warto trochę "odkurzyć ten temat". Obecnie z sytuacją jaka panuje w polskich platformach dużo mówi się o wyłączności. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi: 1) jakie kanały w CP są na wyłączność 2) jakie kanały może CP "przejąć" od konkurencji (kanały które nie są na wyłączność u konkurencji)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...