Skocz do zawartości

Cyfrowy Polsat – Internet


Rekomendowane odpowiedzi

Zajrzałem na ofertę PLAY, trochę za mały limit danych, jednak trochę filmów się ogląda a i żona chomikuje.

Zajrzyj do oferty Red Bull Mobile (Play). Starter za 9 zł. Internet LTE za free (200 GB limit, potem lejek 2 Mb/s). Pisałem już o tym tu: viewtopic.php?f=176&p=1104222#p1078257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam takie pytanie, mam obecnie Cyfrowy Polsat, ofertę Familijny Max HD z modułem CI za 49,90. Zakupiłem parę dni temu Internet Nowy Power LTE 25 GB za 35zł.

 

I tutaj pytanie, pani z CP mówiła, że lepiej wyjdzie jak wezmę Internet oddzielnie na inny rachunek (25 giga za 35 zł) niż gdybym brał go razem z telewizją bo wtedy wyjdzie mi taniej. Całość kosztuje mnie teraz około 85 zł.

Ale z tego co widzę na stronie CP to mają ofertę Smart Dom, 85 zł za pakiet Familijny Max HD + jakieś pakiety dodatkowe i Internet 30 giga. W czym niby moja oferta miała być lepsza? Czy pani z CP mnie oszukała i wpakowała mi gorszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co piszesz, to za taką samą kasę masz ofertę sporo gorszą - czyli mniej o 5 GB i brak jakichś pakietów dodatkowych.

Ale zobacz, czy nie masz opcji zniżki 10 złotych w ramach smartDOMu - coś takiego było jeszcze niedawno. Niestety, sam nie jestem biegły w zniżkach i ofertach CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mi się wydaje, że tracę teraz te 5 GB internetu, tamte dodatkowe pakiety możliwe, że są jedynie na parę miesięcy dodatkowo. No ale coś tutaj ewidentnie nie gra. Jutro do salonu CP skocze i dowiem się o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam internet z Cyfrowego Polsatu 20 GB + nielimitowane LTE w cenie 59,90zł.

Kończy mi się niedługo umowa.

W zasadzie interesuje mnie to co mam, ale za niższą cenę, router został mi z poprzedniej umowy na własność.

 

1)Ktoś wie do jakiego pułapu można zejść w negocjacjach?

 

Wstępnie padła propozycja 25 GB + nielimitowane LTE w cenie 49,99zł + (umowa na 24 miesiące).

Czy można negocjować u telefonicznych konsultantów np. darmowe 3 miesiące?

Dodatkowo biorę sobie jeszcze drugą umowę telefonu na abonament (korzystając ze smartdomu).

 

2)Złożyć wypowiedzenie?

Proponują wtedy lepsze warunki?

 

Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Wykupiłem pakiet internetu LTE 20GB + 50GB nocą. Sytuacja polega na tym, że nawet po wykorzystaniu 20 GB internet potem chodzi co do niektórych stron. Moje pytanie brzmi: czy po wykorzystaniu 50 GB nocnych dalsze korzystanie w godzinach 1:00 - 6:00 będzie mi ściągało MB z dziennego limitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam router huawei b 315 i chciałbym dokupić antenę zewnętrzną żeby uzyskać dobre osiągi lte ,proszę o pomoc w wyborze anteny, moja lokalizacja :Stare Bielice, mam 7 km do Drezdenka i również 7 km do Krzyża

 

W Krzyżu masz nadajnik Mobyland ,który nadaje LTE w pasmie 1800 MHz . W Drezdenku masz dwa nadajniki . Proponuje kupić Ci antenę zewnętrzną np. taką http://www.dipol.com.pl/antena_atk-log_lte_10m_przewodu_wtyk_sma_mimo_800-2170mhz_A7056_10.htm i skierować ją najpierw na Drezdenko ,a jeśli sygnał bedzie za słaby to na Krzyż .Mój brat ma tą http://www.dipol.com.pl/antena_atk-log_gsm-dcs-umts-hsdpa_10_metrow_przewodu_gniazdo_fme_A7040_10.htm i odbiera on sygnał LTE na niej z nadajnika oddalonego o 4 km. i jak twierdzi sygnał jest ok.

 

Suut@ 12 km. to już będzie problem z LTE co nie znaczy ,że niemożliwe do odbioru :wink: .Napewno zewnętrzna antena wskazana ,ale tu Ci nie doradzę którą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, otóż mam na chwilę obecną internet u lokalnego dostawcy 3Mb`s za 30zł. Posiadam pakiet Familijny Max HD dostałem propozycje internetu domowego LTE w CP za 35zł. Zastanawia mnie tylko kwestia tych limitów. Bo na ulotce jest napisane lte bez limitu danych , wyżej że pakiet 25GB a jak przekroczę transfer spada do 10 mb`s, a gdzieś czytam że nawet niektórzy mają do 1Mb`s. Jak się pytam jaka jest prędkość to Pan mówi że do 150Mb`s. Więc czy jest sens zmieniać jeżeli są limity ? Proszę o poradę i przybliżenie mi jak to wygląda bo Pan z CP ( APS-u ) trochę szybko powiedział nie wszystko mogłem zrozumieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten net ma limity ,kwestia tylko jakie .Po przekroczeniu 25 giga może prędkość spaść do nawet 32 Kb/s .Wszystko zależy od nadajnika i widzimisię CP. Moja rada jak masz stabilny i bez limitów neta to od internetu CP-tu trzymaj się z dala .Szczerze wole mieć 1 Mb/s ,ale bez limitów niż 150 Mb/s ,ale z limitami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem opinie i rzeczywiście dużo osób narzeka na to. Ale jest Podział na Domowy LTE i Mobilny LTE. Do LTE domowego dostaje za 1zł antenę i ruter, większość opinii pada jeśli chodzi o Mobilny a jak z domowym ? Nie znam się na technologii LTE mam radiowy u lokalnego dostawcy jestem zadowolony póki co ale bym zamienił ze względu że tu płacę 30zł za 3 mb`s a w polsacie i tak miałbym większą prędkość tylko te limity:( czy 25 GB to dużo ? Nigdy nie byłem ograniczany więc nie sprawdzam ile zużywam. Znalazłem coś takiego:

 

" Jesli po przekroczeniu podstawowego pakietu danych, korzystamy z internetu o zasiegu i predkosci LTE to rzeczywiscie nie ma limitu transferu danych, natomiast jesli korzystamy z internetu o zasiegu H+ to liczy sie to jako dodatkowy liczony transfer danych. Takze jesli jestesmy w srednim miescie to raczej wszedzie mamy dostep do LTE i tym samym internet jest bez limitu. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 giga to zależy czy ściągasz np. muzykę lub filmy, ile użytkowników korzysta itp. . Jeśli tak to mało ,do tego dochodzi aktualizacje kompa .LTE domowy ,czy mobilny to czysty chwyt marketingowy ,bo oba ciągną z nadajnika gsm , a owy nadajnik działa jak router im więcej użytkowników tym wolniejsza prędkość. Aby zapewnić przepustowość takiego nadajnika to operator musi kontrolować użytkowników ,czyli jak ktoś przekroczy np. te 25 giga ,a nadajnik pracuje na granicy swych możliwości to ograniczy prędkość tego użytkownika nawet do minimum nawet do 32 Kb/s ,a wtedy w praktyce nie ma neta. Zrobisz jak chcesz ,ale trzymaj się z LTE CP jak najdalej ,pamiętaj leprze jest wrogiem dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konrad-1: poza tym jeśli oferuje Ci internet domowy to zestaw odu idu a więc max 20Mb/s a nie żadne 150.

 

Jeśli masz stabilny net bez limitu to radzę Ci nie przechodzić do CP. 25GB to dużo i nie dużo, ja mam taki limit ale korzystam z internetu głównie w weekendy, poza tym mam jeszcze stara promocje www bez limitu i nie ściąga mi transferu przy przeglądaniu stron oraz 3GB na YouTube i iple. Teraz juz nie ma tych promocji, koszą transfer za wszystko.

 

Jeśli używasz Vod, streamy, YouTube itp to licz się z tym, że transfer zuzyjesz w 10 dni i 20 jesteś bez neta, bo chyba że będziesz dokupywał po 3GB transferu extra i wyjdziesz jak Zabłocki na mydle. W dodatku na niekorzyść chcesz zestaw odu idu, a tego nie zabierzesz ze sobą jak będziesz chciał wyjechać. Decyzja należy do ciebie. Ja mam jeszcze LTE do stycznia i też uciekam na internet kablowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...