Skocz do zawartości

Rosnąca liczba abonentów Polsat Box


domel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największa polska platforma telewizji cyfrowej mijający rok może zaliczyć do udanych. Cyfrowy Polsat powołując się na grudniowe raporty sprzedaży poinformowała, że liczba abonentów przekroczyła dwa miliony. To dwa razy więcej od konkurencyjnej Cyfry+.

 

Pod względem liczby abonentów Cyfrowy Polsat jest niekwestionowanym liderem w branży telewizji satelitarnej w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

- Znaczny wzrost liczby klientów naszej platformy satelitarnej jest związany z kilkoma czynnikami, a jednym z najważniejszych jest skuteczny marketing-mix. (...) Od września zeszłego roku wprowadziliśmy do oferty kilkanaście nowych kanałów, spośród których wiele bije rekordy oglądalności na świecie - komentuje Dominik Libicki, Prezes Cyfrowego Polsatu.

 

źródło: media2.pl

 

Polsat bardzo dobrze sie rozwija... Kończy rok bardzo dobrze:

 

-kanały BBC od 2 grudnia

-2mln klientów

-HBO MaxPak od 1 stycznia

 

Życzę Polsatowi na koniec 2008r. blisko 3mln klientów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie temat ma dobrą nazwę jest napisane "i więcej" dlatego nie trzeba zmieniać nazwy. NO widać, że potrafią sobie przyciągnąć więcej ludzi, no a ile ludzie którzy już nie korzystają jest w tą liczbę wliczonych? Nie wiadomo... Cyfra tak się popisywała jakiś czas temu a teraz zwalnia pod wieloma względami a Cyfrowy Polsat wybija się coraz wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że z tym pakietem mini to jest tylko zwykły mit, sam ostatnio byłem świadkiem jak jakiś gościu przyszedł po pakiet mini, a wyszedł z familijnym bo jak sam powiedział: "w tym za 9 zł nie ma sportu", równie dobrze można mieć te kanały co w mini za darmo za pomocą tunera FTA i anteny naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TVN Siedem nie będziesz miał, poza tym większość osób, które posiadają taki pakiet decydują się na niego z tego powodu, że np. nie ma u nich w ogóle naziemnej albo jest bardzo trudna do odebrania, albo poprostu dla jakości, bo jest wyższa niż naziemna, takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem takiego czepiania się, że większość abonentów ma pakiet mini, tak naprawdę to w większości ludzie przychodzą po pakiet familijny, bo mają tam Tvp., Polstat, Tvn-y , discovery, sport i bajki i bo to najczęściej się ogląda za rozsądną cenę, co do pakietu mini to są klienci którzy nie mają dużych oczekiwań od telewizji i wystarcza im sama podstawa, b nie każdy siedzi cały dzień przed telewizorem, trzeba też pamiętać, że zawsze to jest klient, a każdy pozyskany klient przez Polsat Cyfrowy to o jeden klient mniej dla pozyskania przez konkurencję.

Równie dobrze można powiedzieć, to samo o Cyfrze Plus, że większości to abonenci z pakietem powitalnym + podbita karta

 

Ja tam nie jestem zwolennikiem Polsatu ale życzę im jak najlepiej, a żeby platforma rozwijała się jeszcze dynamiczniej, oczywiście z korzyścią dla abonentów, bo o nich nie można zapominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana WIEKSZOSC ma mini i familijny . :D Do tego licza tych co wykupili dekodery na wlasnosc a teraz nieoplacaJA Abonentu .

 

Jak żal Ci d...ko ściska to zamilcz, albo weź przykład z @neron200

 

 

 

ja nie rozumiem takiego czepiania się, że większość abonentów ma pakiet mini, tak naprawdę to w większości ludzie przychodzą po pakiet familijny, bo mają tam Tvp., Polstat, Tvn-y , discovery, sport i bajki i bo to najczęściej się ogląda za rozsądną cenę, co do pakietu mini to są klienci którzy nie mają dużych oczekiwań od telewizji i wystarcza im sama podstawa, b nie każdy siedzi cały dzień przed telewizorem, trzeba też pamiętać, że zawsze to jest klient, a każdy pozyskany klient przez Polsat Cyfrowy to o jeden klient mniej dla pozyskania przez konkurencję.

Równie dobrze można powiedzieć, to samo o Cyfrze Plus, że większości to abonenci z pakietem powitalnym + podbita karta

 

Ja tam nie jestem zwolennikiem Polsatu ale życzę im jak najlepiej, a żeby platforma rozwijała się jeszcze dynamiczniej, oczywiście z korzyścią dla abonentów, bo o nich nie można zapominać.

 

Jak widzisz można mieć swoje przekonania, a przy okazji wykazać wiele kultury :D

 

Ja też nie przepadam za C+ bo nie ma wielu kanałów, które ja uwielbiam (np. PS a w nim siatkówka :lol: ), ale bardzo dobrze że jest ( Nka też :!: ) bo jak jest konkurencja to tylko my (abo) na tym korzystamy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wybralem CP i wiele osob ktore znam takze ;][w grudniu] dlatego liczba rosnie tak szybko

 

Cena/jakosc = CP moim zdaniem

 

W N musial bym zaplacic 48zl za to co mnie interesuje

-pakiet film

-pakiet sport

-pakiet nauka

 

Nie bede tutaj wyliczal kanalow etc bo to nie ma sensu ;] N ma NASN i Sportkluby ale CP ma Polsat sport na ktorym jest formula 1, siatka, pilka nozna, sporty zimowe i to mi wystarcza

 

Chociaz ubolewam nad faktem braku NASN :/ i Ligi mistrzow

 

 

Cyfry nawet nie prowonuje bo to koszt 70zl zlotych ;/ a nie 37zl czy 48

 

 

A rzeczywisty koszt CP na miesiac przy promocji 5 m-cy gratis to 29zl/miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...