Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znalazłem kwitek z wysłania rezygnacji z C+ i niestety moja Żona wysłał listem priorytetowym

ale bez potwierdzenia odbioru :(

Jak sprawdzić czy wypowiedzenie dotarło i czy zostało "wdrożone w życie" ?

Poczekać i telefonicznie wypytać w BOK czy czekać na telefon z C+ w związku z kończącą się umową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoń 10 dni od wysłania pisma i Ci powiedzą czy pismo jest zarejestrowane. nie ma obowiązku wysyłania za potwierdzeniem odbioru. jeżeli list poszedł na skr. poczt 8, 02100 W-wa to wszystko jest ok. no i jeżeli złożyłeś na piśmie włąsnoręczny podpis :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W grudniu 2009 przedłużyłem umowę telefonicznie na 13 miesięcy, czyli do stycznia 2011. W aneksie, który przyszedł pocztą widniało przedłużenie nie na, ale o 13 miesięcy, czyli do maja 2011 :/ Złożyłem reklamację, poczekałem prawie miesiąc, zadzwoniła uprzejma pani z informacją, że oczywiście zaszła pomyłka, umowa jest do stycznia. Uparłem się jeszcze, żeby to dostać na piśmie, pani trochę się wykręcała, ale po paru dniach przyszło pisemko potwierdzające mniej więcej treść rozmowy. :brawo: Niestety, nie przyszło mi do głowy kazać sobie przysłać poprawionego aneksu, nagrania rozmowy itp. ... Kilka dni temu tradycyjnie wysłałem wypowiedzenie, i w odpowiedzi otrzymałem informację, że owszem wypowiedzenie jest zaplanowane ... w maju 2011 :shock: Odesłałem im w odpowiedzi skan pisemka, oczywiście sprawa została przekazana do rozpatrzenia. Coś czuję, że wszystkie ślady świadczące o poprzedniej reklamacji dziwnym trafem - jak to ostatnio bywa - wyparowały :crazy: Jeżeli jeszcze kiedykolwiek zaryzykuję umowę z Cyfrą, to tylko czarno na białym w punkcie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, ze przydałby się mały poradnik odnośnie każdej platformy tj. na co uważać, żeby nie płacić więcej niż się chce, ale ja nie o tym chciałem.

 

Zebrało mi się na wspomnienia. Wczoraj oddałem kartę cyfry i pożegnałem się z multipakietem. Przygodę zacząłem we wrześniu 2009 r. od derbów Manchesteru, które były znakomitym widowiskiem - 4-3 wygrali United :D . Zakończyłem oglądanie canal plus jednostronnym widowiskiem Barcelona - Real 5-0. dla kibica piłki nożnej oferta jest wyśmienita, ale dla tych lubiących czasami dobre komercyjne kino, już niestety nie za bardzo. Coraz więcej filmów francuskich, spośród których owszem można coś obejrzeć, ale proporcje zostały moim zdaniem zachwiane.

 

Mecze są fajną sprawą, ale co za dużo, to niezdrowo i muszę odpocząć od takiej ilości.

 

Zachęcam do czytania a potem analizowania regulaminów przed podpisywaniem umowy :read: .

 

 

:brawo: Na koniec najciekawsze !!! :jupi: Umowa skończyła mi się w październiku, ale sygnał miałem bez przerwy, aż 30 dnia musiałem oddać kartę. Nie wiem dlaczego tak się stało. Dodam, że musiałem udawać się co 2 miesiące do punktu C+ po odnowienie uprawnień, bo mój Ferguson tego nie robił, może to miało jakiś wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec najciekawsze !!! :jupi: Umowa skończyła mi się w październiku, ale sygnał miałem bez przerwy, aż 30 dnia musiałem oddać kartę. Nie wiem dlaczego tak się stało. Dodam, że musiałem udawać się co 2 miesiące do punktu C+ po odnowienie uprawnień, bo mój Ferguson tego nie robił, może to miało jakiś wpływ.

 

Twój ferguson po prostu nie przepuszczał uprawnień czyli działał jak bloker.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...