Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A to ciekawe, myślę że jest jeszcze miejsce na paśmie żeby upchać C+4K. Wiem, że jego bitrate to ponad 20Mb/s, ale mają jeszcze jeden mux który nie jest obładowany.
Myślę, że ta decyzja jest spowodowana tym, że nie mają antenowych dekoderów 4k, a modułów CI+ nie uważają za sprzęt do oferty 4K pomimo tego, że doskonale nadaje się do dekodowania tych kanałów na telewizorach, które obsługują 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowości:

130 - TVP ABC HD,

160 - TVP Nauka HD,

Cały czas czekamy na Canal+ 4K,

 

Zostały też wprowadzone zmiany na liście kanałów:

131 - TVP Historia (została przeniesiona ze starej pozycji wśród kanałów 500),

132 - TVP Rozrywka (została przeniesiona ze starej pozycji wśród kanałów 600),

197 - TVP Polonia SD,

404 - TVP ABC SD,

 

Czyli na liście kanałów zrobił się duży bałagan i ten podział na 100 ogólnotematyczne, 200 sportowe itp. już dawno stracił sens. Warto też wspomnieć, że na dekoderze kanał TVP 3 jest w jakości SD a na TV Online w aplikacji można go oglądać w jakości HD 1080p.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kfm877 napisał:

A to ciekawe, myślę że jest jeszcze miejsce na paśmie żeby upchać C+4K. Wiem, że jego bitrate to ponad 20Mb/s, ale mają jeszcze jeden mux który nie jest obładowany.
Myślę, że ta decyzja jest spowodowana tym, że nie mają antenowych dekoderów 4k, a modułów CI+ nie uważają za sprzęt do oferty 4K pomimo tego, że doskonale nadaje się do dekodowania tych kanałów na telewizorach, które obsługują 4K.

Jedynym winowajcą jest CANAL+, który nie sprzeda tego kanału do DVB-C, gdy operator nie oferuje CI+ z ECP. To pewnie przeważyło o tej idiotycznej decyzji. Abonenci C+ w Vectrze powinni pokazać im środkowy palec.

 

Co do zmian w kanałach:

TVP Nauka HD i TVP ABC HD FTA ok, TVP3 Warszawa nadal w SD, Rozrywka nadal w SD, a TVP Sport, Dokument i Kobieta nadal szyfrowane. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, lukasz1122a napisał:

To prawda. Ci którzy mają wykupiony pakiet Canal+ i chcą oglądać ten kanał Canal+4K muszą wykupić sobie dekoder smart. Bo tych zwykłych 4K już nie ma w ofercie - kurde szkoda, bo może i ja bym wymienił swojego dziadka HD PVR na 4K PVR beż smarta.

Jeśli nadal my aboneci bez ich dekodera Smar TV będziemy siedzieć cicho może onznaczać że więkość nowości może trafiać właśnie do nich a my będziemy mieli tylko duble które po wczorajszej zmianie się powiększyły.
Chyba zapomnieliśmy że "buda jest dla psa" a nie odwrotnie, jeśli się nie obudzimy to skończymy "z reką w nocniku "

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, staszek1503 napisał:

Jeśli nadal my aboneci bez ich dekodera Smar TV będziemy siedzieć cicho może onznaczać że więkość nowości może trafiać właśnie do nich a my będziemy mieli tylko duble które po wczorajszej zmianie się powiększyły.
Chyba zapomnieliśmy że "buda jest dla psa" a nie odwrotnie, jeśli się nie obudzimy to skończymy "z reką w nocniku "

Zawsze możesz zmienić usługodawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, staszek1503 napisał:

To prawda. Ci którzy mają wykupiony pakiet Canal+ i chcą oglądać ten kanał Canal+4K muszą wykupić sobie dekoder smart. Bo tych zwykłych 4K już nie ma w ofercie - kurde szkoda, bo może i ja bym wymienił swojego dziadka HD PVR na 4K PVR beż smarta.

Sam bym swojego starego dziadka/dekoder HD PVR wymienił na tego 4K (tylko nie na tego smart) jakby owy był w ofercie. Ja np. mam wykupiony pakiet kanałów Eleven (platyna+sport na ostro+ eleveny) i też muszę oglądać Eleven 1 HD zamiast Eleven 1 4K. Dlatego nie dziwię się jak ktoś ma wykupiony cały pakiet kanałów Canal+ a dzięki temu, że ma dekoder HD (bo tych 4K nie ma oprócz Smarta) nie ma dostępu do Canal+ 4K.

Edytowane przez lukasz1122a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lukasz1122a napisał:

mam wykupiony pakiet kanałów Eleven (platyna+sport na ostro+ eleveny) i też muszę oglądać Eleven 1 HD zamiast Eleven 1 4K.

Ale Eleven 4K przynajmniej dostępny jest w Vectra TV Smart GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

za 2 miesiące kończy mi się umowa. Aktualnie posiadam Super Film&Sport + HBO + wszelkie SnO, Eleven, Filmbox, Cinemax + 600Mb, jedyne czego nie posiadam to C+. Za to wszystko płacę 149,99. Do tego posiadam zwykły dekoder 4K.

Będę chciał zrezygnować z tak dużego pakietu, ponieważ teraz głównie w domu lecą streamingi, a też nie ma się na tyle czasu, aby to wszystko oglądać. Celuję w pakiet złoty + 600Mb bez żadnych dodatków typu Eleven, SnO itd. przy pozostawieniu aktualnego dekodera 4k, bo nie chcę się z nim rozstawać jak widzę te wynalazki smart. Na stronie obecnie dla nowych taki pakiet ale z dekoderem smart to 89,99 zł. Uznajmy, że chciałbym się zmieścić w kwocie 100 zł i mieć złoty/platynę, 600Mb i aktualny sprzęt. Jak myślicie czy jest szansa na taką cenę? Ma ktoś jakieś doświadczenia czy idzie się dogadać na podobną ofertę co nowi klienci lub jak wyglądało zmniejszenie pakietu?

Edytowane przez xoxsxcxcx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, xoxsxcxcx napisał:
Jak myślicie czy jest szansa na taką cenę? Ma ktoś jakieś doświadczenia czy idzie się dogadać na podobną ofertę co nowi klienci lub jak wyglądało zmniejszenie pakietu?


Ja przedłużyłem umowę i mam dekoder PVR,600mb/S+SNO+eleven i pakiet złoty za 85.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz Vectry na zadane pytanie czemu tylko w dekoderach smart jest c+4k.

"Marku, obecnie korzystanie z programu Canal+ 4K jest możliwe wyłącznie na dekoderach Smart. W przypadku chęci wymiany dekodera zachęcamy do zapoznania się z ofertą."

 

Brak słów. Nie liczą się wogóle z klientami obecnymi. Ja to kończę z nimi. Najlepszy dekoder w ich sieci  "3770 4k" wycofali a jakiś szmelc  "smart"  na siłę próbują ci  wcisnąć.

Edytowane przez maro18ol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na siłę".. nieprawda.

Do wyboru jest Horizon, karta CI+.

Jak komuś podoba się dobra promocja może- ale nie musi skorzystać ze Smart w UPC.

 

23 minuty temu, Zuzia napisał:

UPC na siłę wciska swój Box 4K. 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...