Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouthJa ciągle liczę na szybszy rozwój technologii 4K. Na razie wygląda to kiepściutko. Eleven to tylko z nazwy ma tę technologię, a UPC nawet tego kanału nie ma. Inne 4k należy pominąć milczeniem. Szkoda. PC+ to niestety antena i kiepski multiroom. Ja jeszcze rozważam tę opcję jaką miałem kiedyś, czyli w salonie PC+ z dekoderem 4K, a w sypialni Vectra jako multiroom.

@ bartmeces Mnie bardziej interesuje TVP Dokument.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antena dla " tego - jedynego" C+ 4K z premierami  filmowymi średnio 1 na miesiąc. Do tego warto być fanem kina francuskiego.

Ok, oferta sportowa jest całkiem dobra ( kibic ligi angielskiej i polskiej będzie zachwycony) , doliczając  jakość PSP z satelity.Ocena oferty sportowej na 6.

Cała reszta, no cóż .. każdy ma prawo do oceny i wyboru. ;-)

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Pawop napisał:

Będzie LM, to i 6 kanałów PSP będzie utrzymane, tylko nie wiadomo czy pojawią się one w Vectrze.

Polsat nie potwierdził LM co może oznaczać że w grę wchodzi co innego niż PSP Viaplay mówi o rozmowach w sprawie sprzedania praw do LE i Bundesligi.  

40 minut temu, kingofsouth napisał:

Pojawia się kanały na które , tak @wujcio0 czeka 🤣 oraz Filmnet.  Radzę studzić emocje  ;)

@Arkon, jak będzie PC+ chcialo zarobić udostepni Canal+4K w swojej usludze Online. Na nic więcej nie ma co liczyć. 

Jaki Filmnet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra to jest jednak inny świat.

Obecnie jestem w trakcie przeprowadzki. Chcę przenieść ze sobą paczkę usług tv+internet.
Słyszałem już kilka wersji tego co mam zrobić. Serio.

 

Dział sprzedaży to jest jedna wielka porażka - każdy próbuje naciągnąć i słyszałem już trzy różne wersje cenowe, plus jedna spryciula z infolinii wmawiała mi że nie mogę usługi przenieść a jedynie zerwać starą umowę i podpisać nową na kolejne 24 miesiące xD

Aktualnie zgubili dwa moje wnioski. Sprawa która powinna zająć kilkanaście minut trwa już kilka dni, za każdym razem trafiam na głupszego konsultanta. Ale niestety, tak to jest jak się zatrudnia studentów na zleceniu - załatwienie czegokolwiek trudniejszego już przerasta kompetencje biura obsługi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon, najlepsze są kombo oferty.
U mnie wszystko co możliwe,  ale to nieliczni maniacy tak mają
Osobiście nie wyobrażam sobie nie mieć PC+, dla mnie to baza + inne TV.
Wracając do tematu Canal+4K tylko w PC+ lub w przyszlosci w Canal+Online.
Choć nie powiem jestem ciekaw , czy Vectra dogadała się z CP i magicznie PSP zaświeci w dekoderach Vectry.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lukasz1122a napisał:

Przy okazji zmian mogliby ograniczyć o kilka kanałów tych Vectra Info i zostawić tylko trzy i zmienić nazwy na: Vectra Info, Vectra VOD, Zmiany w ofercie,

Kiedyś w UPC chyba był kanał z wszystkich kanałów

 

10 minut temu, kingofsouth napisał:

Moj błąd,  faktycznie Filmax 😂 ;)

A skąd pomysł z Filmax (nie ma info o testach tego kanału w dziale MM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kingofsouth napisał:

Przeczucie emoji6.png
Zresztą to MM przejęła Vectre , czy odwrotnie ? emoji16.png 
Dział MM to wyrocznia jeśli chodzi o ofertę programowa Vectry ? emoji12.png

 

Widzą testy i kanały z Vectry których nie mają w ofercie my ich kanałów których nie mamy nie widzimy.

 

Home TV HD jest testowany, Satkurier pisał że mają im dodać TVC HD a oni go maja wiec kto wie z tym Filmax

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...