Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem nowy rachunek od Vectry. Oczywiście o nowych kanałach ZERO nowych informacji. Jedynie to co zauważyłem to obniżyli mi jednorazowo abonament o 1 zł i 02 gr. za tą dużą awarię internetu co była niedawno.

A mi podnieśli w październiku 10 a od kwietnia kolejne 5 zł i na razie nie mogę przedłużyć umowy bo jestem w okresie podwyżki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kończy mi się na dniach umowa obecnie za 130zł posiadam 2 dekodery z nagrywarką, Platynę + Sport na ostro + Eleven + internet 600mb/s (z wifi oczywiście). Co jest obecnie do ugrania?
Dzwoniła sama VECTRA ale chcą mi dać to samo za tyle samo na 2 lata, ewentualnie mogą dorzucić ten nowy dekoder jeden ale wtedy cena to 145zł. Jest szansa zejść niżej, lub pozostać przy tym co mam i dostać nowe dekodery chociaż?
I jak siędostać do utrzymania klienta, zapewne jak do nich zadzwonię to niczego się nie dowiem i przeczyta mi ofertę taką jak jest. 

Ostatnio mi cisnął kity aby się wstrzymać do maja (umowa ponoć się sama o miesiąc co miesiąc przedłuża) bo wtedy wychodzą ich nowe oferty i wszyscy się wstrzymują i czekają, ale śmierdzi mi to kitem ze strony konsultanta, który chce normy wyrobić i przyspieszyć do podpisania tylko nowej umowy.

W sumie zostałbym u nich ze względu na wygodę i możliwość oglądania TV jeszcze na komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem nowy rachunek od Vectry. Oczywiście o nowych kanałach ZERO nowych informacji. Jedynie to co zauważyłem to obniżyli mi jednorazowo abonament o 1 zł i 02 gr. za tą dużą awarię internetu co była niedawno.

Dostałem dziś rachunek i za brak usług zwrócili 0,45 zł normalnie majątek!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, lukasz1122a napisał:

A kiedy do nas wejdą te kanały ?

 

U mnie kanały wyszukały się na TV mam moduł CAM no i jestem w MM, jednak jak ostatnio dzwoniłem do działu technicznego to konsultant mi potwierdził że teraz sygnał przygotowuje Vectra.

Jeśli ktoś z Vectry ma również moduł CAM to już je wyszukał. Dekodery muszą pewnie czekać na oficjalne dodanie kanałów do listy Operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bartmeces napisał:


Od Października ,podnieśli mi abonamet o 10 zł a od kwietnia kolejne 5 zł i nie mogę teraz przedłużyć umowy bo jestem w okresie podwyżki .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

VECTRA dla osób którzy maja na czas nieokreślony będą mieć podwyżkę 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maks27 napisał:

 

U mnie kanały wyszukały się na TV mam moduł CAM no i jestem w MM, jednak jak ostatnio dzwoniłem do działu technicznego to konsultant mi potwierdził że teraz sygnał przygotowuje Vectra.

Jeśli ktoś z Vectry ma również moduł CAM to już je wyszukał. Dekodery muszą pewnie czekać na oficjalne dodanie kanałów do listy Operatora.

@maks27

To że Vectra przygotowuje sygnał nie znaczy że kanały zostaną dodane, rozmawiałem z pewnym człowiekiem i do całkowitej fuzji jeszcze sporo brakuje.
Przed chwila przeskanowałem własny odbiornik i nie wyszukuje żadnych nowych kanałów co może potwierdzać to co napisałem powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...