Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

gregor406 ---> U mnie nadaje jednocześnie przez HDMI i Euro. Często jest tak że jedna osoba ogląda jakiś kanał na telewizorze podłączonym przez HDMI a ja idę do drugiego pokoju wciskam przycisk VIDEO i to samo oglądam. Widocznie mamy inny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tester19: NIe będzie modułow w Vectrze gdyż ta firma twierdzi, że abonenci oszukiwali by np dająć moduł sąsiadowi. Oczywiście dla Vectry abonent to oszust Dziwne bo oni sami nas oszukiwali m.in w regulaminach

tester19 napisał(a):

NIe będzie modułow w Vectrze gdyż ta firma twierdzi, że abonenci oszukiwali by np dająć moduł sąsiadowi

 

Cyfrowy_x: dziwne, że jakoś inni dostawcy Tv kablowej inaczej do tego podchodzą.A może nie dziwne tylko normalne.

 

 

Rafiusz: Vectra-01 napisał(a):

...

Istnieje jeszcze jedna przyczyna, dla której nasza usługa jest tak skonfigurowana - chcemy unikać sytuacji, kiedy abonent płaci raz i daje urządzenie np. sąsiadowi, który już nie musi wykupywać regularnego abonamentu....

 

Hmmm, wiecie co, ręce opadaja jak sie czyta takie posty... toż oficjalnie przedstawiciel Vectry przyznał, że jako jedyni w Polsce traktuja swoich abonentów jako potencjalnych złodziei... to by było nawet śmieszne gdyby nie było tragiczne.

Tester19, Cyfrowy_x, Rafiusz: Wasze zarzuty uważam za poważne nadużycie. Multiroom to usługa dodatkowa, którą poszczególni operatorzy świadczą na różnych warunkach - gdyż posiadają odmienne oferty i strategie.

 

Zapewniam, że nie jesteśmy jedynym operatorem, który pragnie uniknąć nadużyć ze strony abonentów. Wszystkie firmy stosują jakąś formę zabezpieczeń i/albo ograniczeń, gdyż zależy im, aby więcej osób stawało się regularnymi abonentami

 

Vectra 01 Moment,moment, chyba się nie rozumiemy :? . Możliwość skorzystania z modułu CI i pozbyciu się Waszego dekodera + pilota, to się nijak ma do usługi Mutiroom. Nadal w użyciu jest tylko jeden odbiornik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie myślenie i gdybanie jest bez sensu. Skoro dam sasiadowi moduł to ja go nie będę miał: przecież go nie sklonuję.

Dzisiaj mogę dać sąsiadowi dekoder. Niech sobie poogląda jak wyjeżdzam na urlop. W końcu i tak płacę stały abonament bo nie mogę przerwać na okres 2-4 tyg.

Moduł CI to żadne rozwiązanie. Kanały powinny być odkodowane tak jak jest z analogiem. Masz w gniazdku sygnał, podłączasz OTV i oglądasz.

Jak ktoś nie jest abonentem nie ma sygnału w gniazdku i nie ogląda. Pewnie kiedyś doczekamy takich czasów że może chociaż pakiet podstawowy będzie odkodowany...

Ja cały czas nie moge zrozumieć postawy Vectry polegającej na tym że w jednym gospodarstwie domowym nie można posiadać kilku dekoderów i za każdy kolejny jest opłata. To powinno zniknąć jak Vectra jest zainteresowana stałymi klientami. Dziś sytuację ratuje analog.

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji że analog będzie wyłączany a kolejne telewizory w mieszkaniu będzie trzeba uzbrajać w dekodery i bulić dodatkowo za każdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO VECTRY 0-1:

http://media2.pl/media/87534-Cyfrowa-Ve ... ly-TV.html

 

Uprzejmie proszę mnie nie zbywać,tylko odpowiedzieć konkretnie i szybko na pytania:

1.Po co nam taki "Autoryzowany Przedstawiciel Vectry",który nic lub nie wiele wie na temat najbliższych planów Vectry,o których można trochę dowiedzieć się z różnych stron internetowych ( przytoczyłem źródło)

,a nie od tegoż "Przedstawiciela" ?Nie ma taki "Przedstawiciel" żadnych obowiązków dotyczących bieżącej informacji ?

2.Czy nie może ów "Przedstawiciel" wreszcie spowodować,aby na kanale-Vectra info ukazywały się aktualne komunikaty ? ( dotąd nawet nie podano zmienionego Układu Kanałów,który podaje nawet regionalna Telewizja Suwalska).

3.Kiedy wreszcie usunie się lub zmieni kanał-Vectra Media TV na którym na okrągło podaje się dosłownie 3 przestarzałe komunikaty,komu potrzebny ten kanał w obecnym wydaniu?

4.Poruszałem to już nie raz:kiedy pojawi się EPG na 18 kanałach,na których go nie ma? I proszę nie tłumaczyć mi,że to nie jest zależne od Was,gdyż u innych operatorów na większości tych kanałów jest właśnie EPG.Brak tego w Vectrze jest dowodem Waszej indolencji i braku dobrej woli.

 

Proszę jeszcze raz o jak najszybszą i dokładną odpowiedź,a nie podawanie ogólników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie pytam o plany na przyszłość, bo nikt nie udzieli informacji. A propos oferty multiroom to w Vectrze zaproponowano mi drugi dekoder SD za 20 zł miesięcznie+ co najmniej kilkadziesiąt zł za aktywację i brak programów premium. W N-ce mam dekoder HD za 10 zł, bez opłat aktywacyjnych i z programami premium. Tym bardziej śmiesznie brzmi hasło Vectry- dajemy więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakies nieporozumienie. Jeśli płacisz 103 PLN/mies. za TV to drugi dekoder powinienes dostac gratis bez proszenia o niego.

Na stronie www. Vectry drugi dekoder jest za 6 PLN. Max za 10 PLN. Więc oferowanie go za 20 PLN jest naciąganiem-nieporozumieniem ze strony BOK. Trzeba to jasno im powiedzieć i dać do zrozumienia żeby się wypchali-zastanowili nad swoją ofertą.

Czas moltiroomów się już skończył. Klienci muszą wymagać coraz niższych opłat za dodatkowy dekoder zwłaszcza że abonamet jest wysoki. Za 50 PLN pakiet platynowy powinien oferowac conajmniej 2 dekodery.

Pamiętajmy że operatorzy są dla nas a nie my dla nich :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Vectra-01

Dostałem w listopadzie wraz z rachunkiem informacje że można zmienić rachunek papierowy na e-faktura. Jeżeli wymyśli się hasło reklamowe to można dostać różne nagrody.

Odesłałem z wymyślonym hasłem reklamowym.

Dostęp do e-faktury dostałem, losowanie miało się odbyć w miesiącu grudzień.

Już mamy styczeń a jakichkolwiek informacji na temat organizowanego konkursu nie ma zarówno na swoim koncie e-faktury jak i na stronie vectry.

Proszę o informacje co z tym konkursem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale abonentami Vectry są przeważnie ludzie starsi z telewizorami CRT i przez to analog musi być tak jak i dekodery SD. Te dekodery SD nie są takie złe przynajmniej jeśli chodzi o szybkość w działaniu :smile:

 

Nie byłbym taki pewny bo na ten temat statystyk nie widziałem.

TV CRT nie ma związku z dekoderem, analog tymbardziej. Dekoder HD można podłączyć do każdego telewizora na kilka sposobów.

Ja mam telewizor CRT kineskopowy 16:9 32 cale i dekoder HD :-) ponieważ w pakiecie platynowym jest kilka programów HD których niemógłbym oglądać mając dekoder SD.

Znam tez wiele osób-abonentów Vectry którzy mają nowe telewizory LCD, a dekoder SD podłączony Eurozłączem.

Gdyby dekodery HD były standardem zrobiłoby się sporo miejsca w kablowym eterze. Możnaby powyłączać równoległe transmisje tych samych programów które teraz są nadawane w HD i SD takie jak np. National Geographic, NAT Geo Wild, TVN czy dublowane wersje Cinemax, HBO czy Canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...