Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2024 o 15:34, szyzag123 napisał(a):

Tak faktycznie jest. Szkoda, że Ci, co mają moduły CI+, nie mają tego kanału w ofercie.

Myślę że jak testują i widać to jak ktoś ma moduł c+ to znaczy że w końcu się obudzili i ten kanał będzie dostępny dla wszystkich jak masz Canal Plus prstige a nie tylko dla tych co mają dekoder.Pewnie dogadali się z Canal Plus odnośnie ligi mistrzów i robią to pod tym kątem też .Eurosporty dodatkowe które były na czas igrzysk ,na nich też są testy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na FB kiedyś była taka zamknięta grupa Vectry kojarzy ktoś ? Jest tu w ogóle ktoś z Vectry z apsu ? Wku... mnie że nadal nie potrafią zrobić łatki do softu i naprawić problemów z nagrywaniem seryjnym, ileż można czekać. Polsat jest dzaidowski w tym względzie ale robią coś mimo wszystko, a Vectre system Graphyne przerasta chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po 20 latach planuje zrezygnować z tv w Vectrze i zostawić tylko internet. Tv i tak praktycznie nie oglądam. Czy jest jakaś oferta na sam internet za przyzwoitą kwote? I czy posiadając sam internet jest dostęp do podstawowego pakietu tv czy trzeba kupić antenę do naziemnej?

Teraz za złoty+pvr+internet600+filmbox+cinemax (oba miały być darmowe przez całą umowe a okazało sie że musze płacic po 8.90 za każdy) płace 104zł.

Czy za 50zł jest szansa na sam internet 600?

 

Przed laty pamiętam, że wchodząc na to forum na bieżąco można było zobaczyć co teraz można wynegocjować a teraz raz w miesiącu ktoś się pochwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Micho napisał(a):

Witam.

Po 20 latach planuje zrezygnować z tv w Vectrze i zostawić tylko internet. Tv i tak praktycznie nie oglądam. Czy jest jakaś oferta na sam internet za przyzwoitą kwote? I czy posiadając sam internet jest dostęp do podstawowego pakietu tv czy trzeba kupić antenę do naziemnej?

Teraz za złoty+pvr+internet600+filmbox+cinemax (oba miały być darmowe przez całą umowe a okazało sie że musze płacic po 8.90 za każdy) płace 104zł.

Czy za 50zł jest szansa na sam internet 600?

 

Przed laty pamiętam, że wchodząc na to forum na bieżąco można było zobaczyć co teraz można wynegocjować a teraz raz w miesiącu ktoś się pochwali :)

Ja przed podwyżkami inflacyjnymi miałem 600 za 36zł. Ale obecnie mam TV z Internetem w paczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Micho napisał(a):

Witam.

Po 20 latach planuje zrezygnować z tv w Vectrze i zostawić tylko internet. Tv i tak praktycznie nie oglądam. Czy jest jakaś oferta na sam internet za przyzwoitą kwote? I czy posiadając sam internet jest dostęp do podstawowego pakietu tv czy trzeba kupić antenę do naziemnej?

Teraz za złoty+pvr+internet600+filmbox+cinemax (oba miały być darmowe przez całą umowe a okazało sie że musze płacic po 8.90 za każdy) płace 104zł.

Czy za 50zł jest szansa na sam internet 600?

 

Przed laty pamiętam, że wchodząc na to forum na bieżąco można było zobaczyć co teraz można wynegocjować a teraz raz w miesiącu ktoś się pochwali :)

Bo ten dział to nie targowisko! W tej chwili i tak każdy otrzymuje indywidualne oferty umowy, które nie zawsze są do ugrania dla innych. Wszystko zależy kto z jakiego pułapu cenowego startuje. W twoim przypadku zerknij do umowy, jeśli masz na paczkę TV+internet to odejmij składki abonamentu dotyczące telewizji czyli złoty+pvr+filmbox+cinemax i powinna ci zostać opcja 600Mb + usługa wifi, wtedy zobaczysz ile ona wynosi. Jeśli Cię satysfakcjonuje to wypowiadasz telewizję i zostawiasz neta na czas nieokreślony. Jeśli zechcą Ci podnieść abonament to zasugeruj, że zrezygnujesz także z internetu. Jedynie co teraz mogą dołożyć to 4,99zł za dzierżawę modemu. Pakiet stalowy jest odkodowany i mając internet powinieneś bez problemu odebrać około 35 kanałów cyfrowych DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Micho napisał(a):

Czy za 50zł jest szansa na sam internet 600?

 

Rok temu wysłałem im wypowiedzenie, to zadzwonili (kilka razy) czy nie chcę jednak internetu (600) za 50zł z pakietem stalowym, ewentualnie jeszcze CanalPlus +Eleveny za dodatkowe 30zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją obecną umowę podpisałem w listopadzie 2022 , całkiem fajne warunki 150Mb/s +Eleveny za 32 zł, oczywiście nikt wtedy nie wspominał o tej klauzuli inflacyjnej 🙃 rachunek wzrósł dwukrotnie w tym czasie do ok 47. Teraz zaczynają dzwonić i nagle podkreślają że cena się utrzyma przez całą umowę, oraz że wycofają mi z nowej umowy, punkt z tą inflacją. Delikatnie wkurzony, nakreśliłem panu konsultantowi co myślę o ich polityce wobec klientów 🙂 pora na wypowiedzenie, vectra na koncenryku i tak max 150 u mnie oferuję, a metro 450 za 50 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...