Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.10.2023 o 05:43, kfm877 napisał(a):

Najpierw napisz wypowiedzenie i wyślij, to się przekonasz.
 

Mam jeszcze z Multimedia umowę  na czas nieokreślony bez "pakietu inflacyjnego" do końca listopada do wypowiedzenia. 

Płacę internet 300 Mb i tv pakiet Superbox 148 kanałów - łącznie 66 zł. 

Konsultanci dzwonili już 2 raz z propozycją podniesienia ceny do 86 zł i dołożenia prędkości do 450 Mb + oczywiście klauzula rewaloryzacyjna (wg nieokreślonych bliżej reguł).

Jeśli nic nie zrobię od grudnia to zgodnie z obecną umową dołożą mi +5zł za dekoder tv, +5zł za router i +10 zł za utrzymanie łącza światłowodu w domu prywatnym (chociaż szczerze to nie widzę takiego zapisu nigdzie w umowie czy regulaminie), czyli razem 86 zł :) ale bez tej klauzuli inflacyjnej.

Kontynuacja tej oferty za 66 zł jest dla mnie optymalna: tv mało korzystam, internet tyle mi wystarczy. Nie chcę dopłacać i to widzę jako priorytet. Ewentualnie mógłbym zrezygnować z tv, żeby nie płacić więcej.

Czy po wypowiedzeniu uda się to utrzymać? Ktoś płaci tyle za podobny pakiet? Co ewentualnie wartałoby  uzyskać mając na uwadze lekką podwyżkę, Netfilx, HBO, tidal plus?

Edytowane przez mkrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra teraz reklamuje się w telewizji z promocją 2 usługi w cenie 1. U nich Black Friday trwa przez cały miesiąc. :D

 

https://www.vectra.pl/lp-blackfriday

 

Dodatkowo wycofali ze sprzedaży swoje Smart dekodery 4K:

 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/koniec-vectra-dekoder-tv-smart-4k-box-pvr-niedostepny-problem-z-nagrywaniem-catch-up-tv-lista-kanalow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 20:46, Kiler napisał(a):

Vectra teraz reklamuje się w telewizji z promocją 2 usługi w cenie 1. U nich Black Friday trwa przez cały miesiąc. :D

 

https://www.vectra.pl/lp-blackfriday

 

Dodatkowo wycofali ze sprzedaży swoje Smart dekodery 4K:

 

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/koniec-vectra-dekoder-tv-smart-4k-box-pvr-niedostepny-problem-z-nagrywaniem-catch-up-tv-lista-kanalow

Ale ta oferta telewizyjna to nędza. Nic ciekawego. Głównie stacje dostępne w tym pakiecie to dostępne bezpłatnie kanały naziemnie, do tego zagraniczne kanały informacyjne, niszowe kablowe. Z ciekawszych to chyba tylko Polsat Sport, co jest w sumie zaskakujące biorąc pod uwagę, że Vectra potrafi za każdy kanał Polsatu pobierać dodatkowo po 5zł. Moim zdaniem osoba zainteresowana również telewizją i tak z tej promocji a'la "Black Friday" nie skorzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sądzimy, że oferta jest ok, niestety do pierwszej podwyżki inflacyjnej!
Niestety Vectra ostatnio mocno sobie grabi tymi notorycznymi podwyżkami i dodatkowymi opłatami jak np. za wypożyczenie modemu. Łatka została doklejona i teraz będzie ciężko się jej pozbyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2023 o 17:47, kfm877 napisał(a):

Tez sądzimy, że oferta jest ok,

Chyba jednak nie jest OK. Te 85 kanałów zawiera 25 kanałów darmowej telewizji naziemnej powiększonej o kanały mało znane. Raptem garstka jest tych do oglądania. Ale widziałem właśnie ich reklamę, że cena niezmienna przez cały okres. Chyba, że źle to zrozumiałem. 

No i przegapiłem termin złożenia wypowiedzenia. Zobaczymy co się stanie. Dzisiaj dzwoniła od nich Pani - bardzo nieuprzejma, trochę strasząc, trochę manipulując. Ufff z nimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niedawno c+ online seriale i filmy było po 14.5/m

Oferta blackfriday przynajmniej 600Mb/85 bieda kanałów za 75 to żadna promka skoro w normalnej ofercie za 99zł jest 143kanały i c+ prestige i eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa i ma do Was pytanie. Czy w pieniądzach 150 zł zmieszczę się z takim pakietem: dekoder 4K Smart + dekoder HD + pakiet platynowy + sport na ostro + eleven + canal + i 600 net ?

 

Zastanawiam się też czy jest warto wymienić mojego dziadka dekodera HD PVR na tego Smart ? Macie jakieś doświadczenia z tym sprzętem ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kończy mi się umowa i ma do Was pytanie. Czy w pieniądzach 150 zł zmieszczę się z takim pakietem: dekoder 4K Smart + dekoder HD + pakiet platynowy + sport na ostro + eleven + canal + i 600 net ?
 
Zastanawiam się też czy jest warto wymienić mojego dziadka dekodera HD PVR na tego Smart ? Macie jakieś doświadczenia z tym sprzętem ?
 
Z góry dzięki za odpowiedzi


Jeśli zależy Ci na nagrywaniu wszystkich programów to lepiej zostań przy dekoderze PVR.
W smarcie ze względów licencyjnych na niektórych kanałach jest brak możliwości nagrywania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lukasz1122a napisał(a):

Kończy mi się umowa i ma do Was pytanie. Czy w pieniądzach 150 zł zmieszczę się z takim pakietem: dekoder 4K Smart + dekoder HD + pakiet platynowy + sport na ostro + eleven + canal + i 600 net ?

 

Zastanawiam się też czy jest warto wymienić mojego dziadka dekodera HD PVR na tego Smart ? Macie jakieś doświadczenia z tym sprzętem ?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Na początek jak chcesz coś ugrać, to proponuję złożyć wypowiedzenie. Ja tak zrobiłem i po paru dniach oferowali mi "złote góry". Tyle, że  zmieniłem już internet na światłowód Orange i za bardzo mnie to nie interesowało. Tv mam z satelity C+ i CP. Na telefonie w apkach są wszystkie kanały z catchupem, nawet przestałem używać nagrywarkę.

Wracając do Vectry, PVR nie oddawałbym, jak zależy ci na Smart, to kup przystawkę Apple i apkę Vectry tam masz, a na ten ich szmelc szkoda twoich nerwów, trzeba się szanować. Wracajac do oferty miałem za niecałe 95zł to co Ty, tyle, że bez C+. Dla mnie dużo, do tego bez Polsat Sport Premium, bo dogadać się nie mogą, czy raczej nie chcą od paru lat. Przy przedłużeniu weź pod uwagę jedna rzecz, podwyżkę 10-15% po paru miesiącach, bo to u nich standard.

PS. Apogeum ......... (tutaj powinno być brzydkie słowo na literę w) osiągnąłem w BOK, które odwiedziłem przy składaniu wypowiedzenia. W dodatku, że biuro czynne tylko w dwa dni w tygodniu od g. 10 do 14, gdzie mówimy o mieście powiatowym ponad 70tys. ludzi (Piła) i info, że w pozostałe dni możesz załatwić sprawę w Nakle (18tys.) oddalonym o 60 km. Pomyślałem sobie, klient nasz Pan. Za pierwszym razem pocalowałem klamkę, a potem jakoś wykombinowałem wolne i poszedłem, bo zawsze lepiej osobiście, żeby nie było niedomówień. Niestety to był mój błąd... Mimo, że byłem parę minut po 10, to kolejka z 5 osób. Potem za mną następne 5. Dwa okienka czynne, z tego w jednym zapracowany Pan, a w drugim Pani, która nie wiedziała co z sobą zrobić. W zasadzie nie wiem do dzisiaj, od czego ona była. Chyba od denerwowania ludzi, generalnie tylko siedziała, klikała myszką i jezdziła nią po ekranie, choć potem przestała i oglądała swoje paznokcie. Będąc tam utwierdziłem się w przekonaniu, że wypowiedzenia to najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić.

PS2. Porównując internet z Vectry, a światłowód Orange, to jak niebo, a ziemia. Żaluje jednego, szkoda, że tak późno.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@picassopawel: Przecież wymówienie składa się teraz telefonicznie. Brać urlop, stać w kolejkach i tracić czas? Przez telefon to zajmuje nie więcej niż 15 minut i to wliczając wiszenie na infolinii. Jak się obawiałeś, że coś będzie nie tak to zawsze po kilku dniach można zadzwonić i się upewnić.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat

Sieć kablowa Vectra zmienia dostawcę rozwiązań do przetwarzania i dostarczania wideo. Przy współpracy firm Proexe oraz Ateme, operator dąży do ulepszenia swoich usług z pomocą nowych rozwiązań z zakresu origin packaging i CDN. Proexe rozszerza istniejące rozwiązania wideo o usługę CDN. Poprawi to jakość usług streamingowych operatora.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/vectra-tv-smart-go-przetwarzanie-wideo-proexe-ateme-cdn-android-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...