Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się teraz czy ktos dostał jakies podwyzki inflacyjne gdy podpisał nową umowę.

Przecież ja tak dostałem.
22 listopada podpisana umowa a 25 stycznia info o podwyżce. W maju i z początkiem czerwca znów dzwonili z ofertami tylko dlatego, bo dobrze już wiedzieli, że będą kolejne podwyżki.
Gość gadał, ze ta umowa jest po to, żeby zamrozić mi opłaty i żebym nie dostał podwyżki. Dziwne gadanie.

Jak dokładnie tak Ci powiedział a dostaniesz podwyżkę inflacyjną to masz otwartą drogę do unieważnienia umowy, skoro wprowadził Cię w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak zadzwoni monter to podziękuję i zostanę prze 150Mb/s na nieokreślony. W zasadzie to konsultant sugerował, że podpisując nową umowę będę miał gwarancję stałej ceny. Patrzyłem też na zamówienie na strefie klienta i faktycznie wprowadzone jest 450Mb/s jako zamowione ale widziałem rownież Filmbox za 8zł a nic takiego nie brałem. Jak nie było montażu to rozumiem, że mogę się wycofać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fox00 napisał(a):

Jak nie było montażu to rozumiem, że mogę się wycofać?

Na Twoim miejscu dzwoniłbym do Vectry i zrezygnował z tej oferty co Ci zaproponowali o ile jeszcze nie minęło 14 dni. Monter nie ma nic wspólnego z aneksami do umów on się tym nie zajmuje i go to nie interesuje czy odmówiłeś propozycji Vectry czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fox00 napisał(a):


Dzwoniłem ale jak powiedziałem na początku, ze twz będę nagrywał to Pani się rozłączyła :)

W sumie nie wiem, czy to powód do radości, bo swojego celu nie osiągnąłeś i nadal obowiązuje Ciebie ostatnie porozumienie, które nie zostało przez Ciebie wypowiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fox00 napisał(a):


Dzwoniłem ale jak powiedziałem na początku, ze twz będę nagrywał to Pani się rozłączyła :)

Gdybyś w ogóle nie miał instalacji kablowej Vectry wtedy możnaby twierdzić, że montaż nie nastąpił w związku z czym brak jest podstaw do naliczania opłat. Jak rozumiem to tylko aneks zawarty na odległość więc jeśli nie wypowiesz przed upływem 14 dni od daty zawarcia to aneks jest wiążący i nastąpi próba uruchomienia usługi. Chyba, że technicy stwierdzą, że nie da się na starym modemie puścić usługi o danych parametrach wtedy będziesz miał utrzymaną dotychczasową prędkość do momentu aż wpuścisz technika. Aneks do umowy to jedna sprawa a praca technika to całkiem co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa już nowa strona Vectry

https://www.vectra.pl/

 

Sporo tam się pozmieniało. Chciałem wejść do tv online ale nie mogę znaleźć odnośnika.

Nie ma też testu prędkości łącza, po otwarciu odnośnika pojawia się info "Strona, której szukasz nie istnieje"

https://www.vectra.pl/test

 

Te zmiany pewnie miały być na lepsze ale poszło coś nie tak najwyraźniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, liczulek napisał(a):

Czy w Vectrze można jeszcze oglądać telewizję podłączając telewizor bezpośrednio pod kabel ? Wiem że kiedyś jak był sygnał analogowy nie było z tym problemu i podstawowe kanały były 

U mnie działa  kilkanaście programów analogowo i to co jest w DVB-T jest w paśmie DVB-C niekodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...