Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Hm, dotychczas wszystkie inne źródla sugerowały, że nowy dekoder ma DVB-C, a nie DVB-T2 jak jest napisane w artykule?

No chyba, że obsługuje to i to. Tylko gdzie wtedy HBB? ;)

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakich zasadach mógłbym wymienić swój dekoder 4K(nie smart) na ten nowy. Orientuje się ktoś?

On będzie lepszy od 4K PVR?
Ciekawe na jakich zasadach mógłbym wymienić swój dekoder 4K(nie smart) na ten nowy. Orientuje się ktoś?

Dzwoniłem do Vectry, 120 zł z Canal+ żeby mieć ten dekoder…umowa na 2 lata,obecnie płace 85 złoty, 600 mb/S, dekoder PVR,SNO+eleven.
Ciekawe na jakich zasadach mógłbym wymienić swój dekoder 4K(nie smart) na ten nowy. Orientuje się ktoś?

Byłem w biurze lokalnym do abonamentu 20’zł umowa pozostaje bez zmian…
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Sieć kablowa Vectra kupiła działające w regionie opolskim Krapkowickie Sieci Internetowe. To jej kolejne przejęcie w ostatnich latach. Natomiast spółka Vectra Investments z infrastrukturą sieciową została połączona z Multimedia Polska, kupioną przez Vectrę ponad trzy lata temu.

 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/vectra-krapkowickie-sieci-internetowe-multimedia-polska-oferta-promocja-jak-zrezygnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przecież klient powinien dostać prawo do wypowiedzenia umowy, aby jakby nie był zadowolony, to mógłby już wybrać inną ofertę od tego samego operatora lub podziękować Vectrze i przejść do konkurenkcji, ale sama firm tego nie robi, bo boi się odpływu swoich klientów i dodatkowo kasa musi się zgadzać z ich wyliczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dają wszystko za pół darmo, a po 2 miesiącach podnoszą ceny… Wydaje mi się że klauzula inflacyjna bez możliwości wypowiedzenia umowy jest po prostu niezgodna z prawem. Gdybym o tym nie wiedział i nie miał tv sat sam bym się skusił na te ich "promocje". Niedawno był internet "światłowodowy" 600mb do tego eleven sports i canal+ prestige za 79,99 czyli teoretycznie eleven sports+ canal+ prestige kosztowałby mnie 10zł dopłaty. To samo robią z hbo.....a potem podnoszą ceny. O tym że widać że to nie jest światłowód tylko koncentryk już nawet nie wspomnę.  

Edytowane przez Kiler
Poprawiono pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa dekodery Adb 3831Cd ale z racji tego ze konczy mi sie umowa i ze nie potrzebuje juz Vod chcialbym je wymienic. Czy jest taka mozliwosc zeby zalatwic to z Duk? Jesli tak to na jakie sprzety moge wymienic aktualne dekodery? W dodatku z jednym mam problem wiec i tak musi zostac wymieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2023 o 18:17, bartmeces napisał(a):

Dziś do mnie dzwonili z Vectry w sprawie Catch-up na TVN bo dalej nie działa, jakieś ustawienia itd nic to nie dało ciekawe kiedy zrobią.

Za pierwszym razem kiedy mi nie działał Catch-up zajęło im 5 miesięcy zanim znaleźli przyczynę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym chciał cokolwiek kupić od vectry (ze względu na ich klauzulę inflacyjną)  ale będę wdzięczny za info. 
Na ile stremów tego samego kanału w tym samym czasie pozwala vectra? w jednym pokoju mam tv z google tv w drugim pokoju byłby dekoder od vectry. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...