Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie tylko promo na Eleveny. Od wczoraj jest dla obecnych klientów promo na wszystko. Niektóre fajne ceny. Np. SNO jest za 5 zł, HBO za 20 zł, C+ Prestiż za 40 zł, Cinemax za 8 zł, Filmbox za 5zl, Eleven SNO za 15zl, Eleven Ostry za 20zl itp.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko promo na Eleveny. Od wczoraj jest dla obecnych klientów promo na wszystko. Niektóre fajne ceny. Np. SNO jest za 5 zł, HBO za 20 zł, C+ Prestiż za 40 zł, Cinemax za 8 zł, Filmbox za 5zl, Eleven SNO za 15zl, Eleven Ostry za 20zl itp.

 

Gdzie jest info nt. SNO za 5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko promo na Eleveny. Od wczoraj jest dla obecnych klientów promo na wszystko. Niektóre fajne ceny. Np. SNO jest za 5 zł, HBO za 20 zł, C+ Prestiż za 40 zł, Cinemax za 8 zł, Filmbox za 5zl, Eleven SNO za 15zl, Eleven Ostry za 20zl itp.

Dzisiaj po tel z Vectry postanowiłem się wstrzymać z ta opcja Eleven za 10zl do jutra.

Mój dylemat polega na tym ze w lipcu kończy mi się umowa na tv (platyna, SnO, C+ gold / internet 100mb) obecnie płace za to 121zl ... po zdecydowaniu się na ten pakiet umowa automatycznie przedłuży się o kolejne dwa lata. Zastanawia mnie tylko czy po podaniu przez Ciebie promocji mogę z tego skorzystać skoro umowa mi się przedłuży? Obecnie na fakturze za SnO mam 6.90 a za c+ 45 zł, także kwestia czy Vectra na to pójdzie, bo zniżając cenę z tyg pakietów miałbym Eleven praktycznie free, ale chyba zbyt piękne, żeby było prawdziwe. :) Boli jedynie to, że paczka C+ nie jest w usłudze online (ala nc+ go) i tu się zastanawiam, czy nie poczekać do lata (czerwiec/lipiec), gdzie nc+ może wprowadzić jak zapowiadają sama paczkę online bez posiadania satki.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Boli jedynie to, że paczka C+ nie jest w usłudze online (ala nc+ go) i tu się zastanawiam, czy nie poczekać do lata (czerwiec/lipiec), gdzie nc+ może wprowadzić jak zapowiadają sama paczkę online bez posiadania satki.

Masz rację może wprowadzą :P

Ja tam czekam na usługę "Backward" :D

Dla mnie Vectra Online to usługa której jeszcze sporo brakuje do NC+GO. Problem jest zapewne w tym , że nie mają wielu licencji na udostępnianie kanałów w sieci.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze jak poruszyli ten temat to w wakacje z tym rusza. Szczerze to interesuje mnie tylko sport i wolałbym zapłacić Ok. 40zl za paczkę c+ mając to w każdym urządzeniu niż vectrze gdzie jedynie miejsce gdzie mogę to zobaczyć to tv. Wiadomo ze vectra nie posiada licencji na to żeby pokazywać to online ale powinna się o to postarać skoro paczka wcale nie jest tania w porównaniu do nc+ .. w dodatku jak jest początek Np LM to wiele meczy jest w Canal+ Sport Online, gdzie nie mamy do tego dostępu z poziomu Vectry :/ trochę lipa ale to już zasługa pewnie nc+ ze nie chce się tym dzielić dlatego wydaje mi się ze lepiej się wstrzymać z podpisywaniem długich umów w dodatku ze najlepsze ligii się kończą i będzie przerwa 3 miesięczna..
Zaraz pewnie ktoś napisze ze jak mi się w vectrze nie podoba to mogę wziąć nc+, ale niestety nie mam możliwości zamontowania anteny. :) Jestem skazany na kabel i online.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zdecydować się na wykupienie abonamentu w nc+ (start+Canal+) za średnio 74,12 zł m/c na 24 m-ce z możliwością oglądania kanałów z oferty - w tym C+ online (100 godzin) wykorzystując tylko sieć zamiast satelity. Różnica cenowa między paczką C+ w Vectrze a tą opcją jest jednak spora. Ewentualnie można pomyśleć o cesji już trwającej umowy nc+. Cena na pewno będzie bardziej atrakcyjna i czas zobowiązania krótszy. Może to stanowić wygodne uzupełnienie oferty Vectry. Ja sobie bardzo cenię możliwość oglądania kanałów premium online na dowolnym urządzeniu i co ważniejsze, dostęp do bardzo bogatej biblioteki VOD (praktycznie wszystkie ciekawe pozycje z oferty C+ są dostępne w ten sposób przez określony czas). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Zaraz pewnie ktoś napisze ze jak mi się w vectrze nie podoba to mogę wziasc nc+ ale niestety nie mam możliwości zamontowania anteny :) jestem skazany na kabel i online

 

Ja jestem skazany na talerz bo osiedle w szczerym polu :P

Wcale na to nie narzekam bo NC+ w porównaniu do Vectry to przepaść zarówno jeśli chodzi o jakość jak i ofertę programową(chyba że chce się posiadać Polsat Sport co mnie wcale nie interesuje) :D

Z Vectry korzystam jeśli tylko jestem na weekendzie u teściowej i powiem że macie taki bałagan na liście programowej że mnie to przeraża tyle kanałów sd oraz ich odpowiedników w hd że to jest jakieś nieporozumienie :/

W NC+ mam dekoder ADB (tubodekoder) taki sam jak ma teściowa w Vectrze i moim skromnym zdaniem mój lepiej pracuje.

"Vectra Online" też raczkuje , pamiętam jak usługa działała tylko na łączu dedykowanym teraz macie i tak lepiej bo to zmienili a dzięki temu też jestem abonentem usługi Online :D

Internet Vectry też jakiegoś szału nie ma,  ten 100MB/s z którego również korzystam kiedy tylko mam okazję wydaje mi się mniej stabilny od tego mojego Neostrada 80MB/s :P

Wiadomo u was jest taniej bo TV z internetem 100 pln a ja płacę 124,88 nc+(za to co w sygnaturce) a internet 56 pln ,tylko że jeśli chodzi o paczkę Canal+ to każda kablówka przegrywa z NC+ bo ceny są z kosmosu

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są plusy i są minusy. W nc+ też jest [beep]oza na liście, oferta programowa uważam, że w Vectrze lepsza niż nc+, no i na dekoderach Vectra zrobisz swoją listę. Jeśli chodzi o jakość to Vectra musi się poprawić, ale jeśli nadejdzie czas wyłączenia kanałów SD to myślę, że nie będzie tak źle. Net uważam że jest dużo lepszy niż Neostrada, zresztą zależy, która, bo jedni mają do 10, drudzy do 80Mb.
@dawid jesteś pewien, że w nc+ w pakiecie Start jest 100 godzin online? Bo chyba mniej.

Edytowane przez Barti
Nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@dawid jesteś pewien, że w nc+ w pakiecie Start jest 100 godzin online? Bo chyba mniej.

Raczej mniej , czyli 3 godziny :P

 

2017-04-22_180454.jpg

 

 

 

Szczerze powiedziawszy 100 godzin wystarcza , ja nigdy nie przekroczyłem więcej niż 4-5 godzin ,może na wakacje wykorzysta się więcej ale nie sądzę :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ opcje z C+ (nawet Start) mają 100 h dostępu do serwisu online. Pozostałe pakiety tylko 3 h. Wynika to również z przywołanej przez @kingofsouth tabeli. Start z C+ to pakiet "zawierający przynajmniej 1 kanał Canal+". W każdym razie mam nadzieję, że wraz z rozwojem usługi Vectra Online pojawią się w niej także kanały premium inne niż Eleveny. NC+GO też miało trudne początki, więc bądźmy dobrej myśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem skazany na talerz bo osiedle w szczerym polu :P

Ja mam Vectrę od bardzo dawna i wiele z nimi nawojowałem. Niestety konkurencja w tym NC+ wcale nie jest lepsza. Każdy dostawca ma swoje plusy i minusy. Vectra ma sporo minusów ale jeśli porównamy ją do konkurencji to nie jest tak tragicznie. Zależy kto czego oczekuje.

Niestety niebawem będę sie przeprowadzał i nie będę miał dostępu do kabla i to mnie trochę irytuje bo telewizyjna konkurencja satelitarna dla Vectry jest żadna, dla internetu niestety też.

W moim mieście internet z Vectry jest bardzo dobry. Jeśli porówna się cenę do jakości to jest albo Vectra albo nic. U konkurencji jest wolniej i drożej a ze stabilnością też różnie bywa. Awarii w Vectrze nie ma żadnych pingi bardzo dobre, prędkość taka jak w umowie. Nie ma się do czego przyczepić.

Jakość telewizji mogłaby być lepsza ale nie przesadzajmy. NC+ ma jakość lepszą ale głównie swoich kanałów. Oferta programowa jest słaba w stosunku do ceny i lepsza jakość tego nie rekompensuje bo w Vectrze już takiej tragedii nie ma jak była kiedyś. Kanałów w NC+ jest mniej. Na Canal+ mi nie zależy.

Za 50-60 PLN / mc. nie zasilę 4 telewizorów w sygnał z NC+ tak jak mam dziś w Vectrze. Dodatkowo dekodery trzeba łączyć siecią LAN / Wi Fi co jest dla mnie technicznym dziwolągiem / archaizmem. Nie można stosować kart CI w przypadku wyboru funkcji multiroom. To kolejny dziwoląg i trwanie w jakimś niepojętym zacofaniu, albo zmowa z konkurencją. I pomyśleć że ta platforma nazywa siebie technicznie najbardziej zaawansowaną....:-)

Lista kanałów w dekoderach NC+ której nie można zmienić to jest dopiero bałagan i nieporozumienie....W czasach PRL byłoby to zrozumiałe, ale dziś? :-) :-) :-). To raczej śmieszne. W Vectrze mam swoją listę kanałów. Ja płacę i decyduję o kolejności kanałów. Kanały mają być w takiej kolejności w jakiej ja chcę a nie jakiś tam marketing operatora (to też poraniony pomysł podobnie jak łączenie dekoderów w sieć LAN).

Dlatego mam problem co wybrać po przymusowym rozstaniu z Vectrą. Programowo chciałbym NC+ ale cena / oferta nie jest atrakcyjna jeśli chce się mieć więcej niż jeden telewizor i mnie specjalnie nie zachęca. Czas pokaże, może pozostanę na NTC :-) bo na dobrym internecie bardziej mi zależy.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kanałów w NC+ jest mniej.

Faktycznie jest mniej , ale nie zapominaj , że vectra to jest kablówka i może mieć ofertę od różnych operatorów (CP, NC+)

 

Na Canal+ mi nie zależy.

 

Tutaj trafiłeś w samo sedno sprawy :cool:

Ile kosztuje pakiet Canal+ ? Pytam z ciekawości :P

 

...... na dobrym internecie bardziej mi zależy.

Dobry internet to nie koniecznie musi być Vectra ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś wymieniany dekoder? Technik wpada i zabiera wszystko włącznie z pilotem i pudełkiem (trzeba będzie go poszukać)? Kabel HDMI dają do każdego dekodera? Bo bym nie musiał ściągać telewizora ze ściany tylko by się zamieniło.

Edytowane przez Venio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...