Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Internet działa normalnie. 

Telewizja na CI+ działała do póki nie dałem autoprogramowania, teraz nie znajduje ani jednego muxa ani jednego kanału.

Pewnie poprawiają ''jakość''

 

U mnie na module było przed chwilą wszystko. Aktualnie komunikat na TV - Brak jakichkolwiek usług.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakość sygnału to u mnie ostatnio widać wyraźne pogorszenie - szczególnie podczas oglądania na kanałach HD dynamicznych scen - wtedy obraz jest rozmyty, przykładowo podczas meczu na nSport + HD wystarczy popatrzeć na logo programu - ciągnie się za nim jakaś dziwna "otoczka", tak samo jest z biegnącymi piłkarzami. Nie wiem czy zakup lepszej jakości , droższego kabla HDMI coś by poprawił, nie chcę na darmo wydawać pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie internet 100Mb/s, 40zł. Zobowiązanie 12 m-cy, do końca maja. Przymierzam się do złożenia wypowiedzenia. Co mogę "ugrać" teraz?

<...>

P.S. Przy okazji: co się stanie, jeżeli nie podejmę żadnych kroków? Umowa przejdzie na czas nieokreślony, bez zmiany ceny usługi?

Doczytałem aneks. Jeśli nic nie zrobię, po zakończeniu zobowiązania będę płacił 55zł... :(

 

Nie sądzę, że dostaniesz 100Mb za mniej niż 40zł. Dla nowych masz za 50zł, a z promocji EOP o zgrozo za 55zł, i to z ulgami za e-fakturę i zgodami marketingowymi. Więc i tak masz tanio, na twoim miejscu nic bym nie zmieniał i został z umową na czas nieokreślony.

Jeśli wyślesz wypowiedzenie to kontakt z BOK będzie polegał na tym, że mogą obniżyć Ci abonament za usługę internetową, ale dołożą Ci opłatę za kolejne RGU czyli DTV, internet mobilny itp.

Przypomnę, chodziło o internet "solo", inne usługi mnie nie interesują. W międzyczasie dzwoniła pani z BOK-u, proponowała 50zł za 150Mbit z cyrografem na 2 lata. Podziękowałem.

Powiem tak: wypo wysłane. Nie zamierzam podwyższyć sobie opłat i czasu trwania zobowiązania, 100Mega mi wystarcza. Co z tego wyjdzie - czas pokaże. Mam u siebie jeszcze innych dostawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utrzymywanie tylu dubli kanałów SD to droga donikąd. Vectra powinna przeprowadzić w końcu akcję wymiany starych dekoderów SD na HD, bo prędzej czy później i tak będzie do tego zmuszona. Jakość kanałów SD jest po prostu tragiczna...

Kanały SD nie nadają się do oglądania..... Przy 50 calach to tylko dzieci oglądają Cbiebies i Boomerang zeskalowany do 4:3 na TV przy module.... Resztę szitu SD w rodzinie nie oglądamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KENZO: na muxie gdzie uruchomili Mtv pl hd i echo24 nie było żadnych sd tylko extreme sports i Discovery life hd. Po modernizacji na muxie o którym piszesz jest 18 serwisów i tak było w lutym po modernizacji. Z czego ppv sd jest pusty i nic tam nie nadają. Generalnie 17 programów w MPEG2 na mux qam256 około 51Mb to średnia wychodzi 3Mb. O ile sd w MPEG4 byłoby do zaakceptowania to MPEG2 na pewno nie.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uslusz jak w nim dysk drapie....

 

Ustawienia oszczędności....

 

Z takimi pytaniami to do tego co montować to coś. Ewentualnie fotum Vectry... Hahaha

 

Instrukcja obsługi się kłania.., trzeba poczytać

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

1 czerwca 2017 roku kończy mi się dwuletnia umowa na TV + Internet.

Obecnie mam Złoty DTV + karta CI + Internet 50/5 w kwocie 68,99 zł miesięcznie.

 

Zastanawiam się nad przejściem na pakiet Pakiet Super Film & Sport. Czy ten pakiet jest sprzedawany w paczkach z Internetem aby wyszło to jakoś korzystnie cenowo (sama TV to koszt 89,90 zł miesięcznie - info ze strony Vectry). Na szybszym Internecie mi nie zależy no chyba że dostanę to "w gratisie".

 

Czy ktoś z Was ma taki pakiet z Internetem i ile płaci miesięcznie? 

 

Jak kończy mi się umowa to warto nawiązać kontakt z Vectrą (mam zakaz marketingu z ich strony) czy zaryzykować i rzucić wypowiedzenie umowy i czekać czy przedstawią coś fajnego? :-)

 

Wszelkie rady mile widziane, z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...