Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Była jakaś ulotka w drzwiach. Net 50 mb za 39zł ale to przecież standardowa cena na stronie. Miałem nadzieje ,że dostane te 100mb za 40 zł . Złozyłem zamówianie na montaż w marcu aby załapać się na dwa miesiące z obniżona opłatą. Ale może poczekać jeszcze i cos sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

821 TVP info Bielsko-Biała CI+ działa ( na arris też działa )

 

Jakbyś podał numery kanałów to bym szybko sprawdził. Ale już wszystko wiadomo. Te 3 kanały nie działają bo mama dzwoniła że nie działa. Dziś rano jej ustawiłem od pozycji 1 a ona ma tylko stalowy dvbc.

Zerknijcie jak wygląda Super Polsat! Taka jakość że logo stacji jest nieczytelne.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet srebrny z modułem Ci+ do tego internet 100Mb/s miesięcznie płacę 49,90zł umowa do czerwca 2017 dziś pierwszy telefon z propozycją przedłużenia na tych samych warunkach. Da radę coś więcej ugrać w tej cenie? czy to korzystna oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna bez telefonu możesz dostać za 72 zł Jeden dekoder PVR a drugi zwykły hd.

 

Chcialem kiedys zrezygnowac z telefonu, bo jakos szczegolnie go nie uzywam, a i natretni sprzedawcy co chwile dzwonia, ale powiedzieli mi w biurze, ze to nie obnizy rachunku, bo wtedy automatycznie reszta uslug zdrozeje i wyjdzie na jedno i to samo, wiec temat upadl.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone cytowanie w poście. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nie mogę nic pobrać z YouTube poprzez Internet Download Manager na laptopie z XP (dodam że problem dotyczy tylko XP i strony YouTube). U sąsiada taki sam problem. Pisze że wystąpił błąd połączenia - czy jest to możliwe, aby Vectra celowo zablokowała pobieranie filmów na YouTube? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej jakiś problem po stronie tego programu Internet Download Manager. Ani Vectra, ani żaden inny dostawca Internetu nie ma tu nic do rzeczy.

Gdyby Vectra zablokowała dostęp do YouTube to po prostu serwis ten w ogóle by się nie otwierał, a nie, że nie da się z niego czegoś pobrać. Tym bardziej, że i tak standardowo nie jest to możliwe.

Możliwe, że YouTube wprowadziło jakieś zmiany, które uniemożliwiają pobieranie filmików z tego serwisu za pomocą programu Internet Download Manager.

Ale to już też nie jest wątek o tym. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodam, ze przed chwilą pobrałem film za pomocą oprogramowania Download Station dołączonego do NAS Synology. Zatem wina nie leży po stronie Vectry, ani YT nie blokuje pobierania za pomocą "zewnętrznego" oprogramowania, a przynajmniej nie każdego. Prawdopodobnie, jak wspominali przedpiścy, problem leży po stronie wspomnianego wyżej softu.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa się wyjaśniła - na stronie programu IDM jest napisane, że podczas pobierania filmów ze stron takich jak YouTube mogą występować błędy, jeżeli używa się jeszcze starego, poczciwego XP. Oczywiście producent IDM sugeruje aby przejść na Windows 10 lub zastosować dość skomplikowaną zabawę w rejestrze Windowsa.

Też tak myślałem, że to nie Vectra namieszała - niestety trzeba będzie odłożyć trochę grosza na nowy system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich informacji wynika, że Vectra wstrzymała przełączenie do nowej stacji miast z 3 i 4 tury. Także z nowych programów w tych miastach jak na razie lipa. Pewnie tradycyjnie coś im nie wyszło, że taka decyzja.
Szkoda tylko, że jedni mają dłużej za darmo nowe kanały HD, a inni nie wiadomo kiedy będą mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że jedni mają dłużej za darmo nowe kanały HD, a inni nie wiadomo kiedy będą mieli...

Oj, jakie to życie niesprawiedliwe. To ja powiem tak: szkoda, że jako posiadacz najwyższego pakietu, w abonamencie muszę utrzymywać wszystkie nowe kanały, a inni w tym czasie nie wyłożą grosza. To samo tyczy się otwartych okienek.

Edytowane przez Karol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz bardziej oficjalnie : ( Choszczno )

 

Szanowni Państwo,

przesunięte zostało planowane na dzień 21 lutego 2017 roku włączenie nowych kanałów telewizyjnych. O dokładnym terminie ich uruchomienia poinformujemy w dodatkowej komunikacji. Trwające prace mają na celu poprawę szeroko pojętej jakości. Wierzymy, że wprowadzane zmiany wpłyną na jeszcze większy poziom zadowolenia ze świadczonych przez Vectrę usług.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy,
Zespół Vectra

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Arrisa i działa bez zarzutu. Dysku nie słychać w ogóle...

To ja mam pecha. Może są różne rewizje tych dekoderów. U mnie 2 sztuki i każda halsowala.

Nie rozumiem jak można wymienić szybkiego, małego Arrisa pvr 4120 na stary, używany i powolny złom 5830cdx...

Zawsze można znowu wymienić. I tak w nieskończoność.

Po drugie wolę wolny 5830 niż ten hałas skrobania twardego dysku w 4120.

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...