Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Sentence

Widać ze nie rozumiesz o co chodzi. Potrzebne porządne ramówki kanałów filmowych, sportowych i dokumentalnych resztę albo na małych albo jak nie ma miejsca wcale. FOX brak opisów dobrych seriali to samo C+ a mamy opis VIVA i zagranicznych a FOX na małym chłystku

 

gdyby powrócił tygodnik TV Movie do polski to wtedy byłaby ramówka wszystkich stacji w tym TV 6 a tak nie można bo jak się okazuje to&owo tv ma pół strony na ramówki z kanałami zagraniczymi

200 stacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba 200 stron a nie stacji gdyż TV Movie to dwutygodnik a taki w miejsce Tele Świata by się przydał.

Strona 1 i 2

TVP 1. TVP 2, Polsat, TVN, TV4, TVN 7, TV Puls, Canal+

Strona 3 (podział strony na dwie równe części)

rząd 1:AXN, FOX, Ale Kino, Kino Polska, Polsat Film, HBO

rząd 2: Canal+ Film, TV1000, FilmBox, Cinemax, Cinemax 2, HBO 2

Strona 4:

rząd 1: HBO Comedy,FilmBox HD Zone Europa, MGM HD, , nPremium, TCM

rzad 2: Wojna i pokój, FilmBox Extra, Comedy Central, Universal, 13th Street, TVP Seriale

rzad 3:Fox Life, FilmBox Family, Comedy Central Family, Scifi Universal/AXN Spin AXN Sci-fi, AXN Crime,

Strona 5 i 6

rząd 1: kanały sportowe

rząd 2: Extreme, TVN Turbo, Polsat Play + kanały dokumentalne

rząd 3: kanały dokumentalne + TLC, TVN Style, Polsat Cafe, Club, BBC Lifestyle, Kuchnia+, Domo+

Strona 7 i 8

rząd 1: kanały bajkowe + kanały muzyczne

rząd 2: TVP Info, TVN 24, TVN CNBC, Polsat News, TV Biznes, Superstacja, TTV, Zone Romantica, BBC Entertainment, TV6, TVP HD, TVP Kultura

rząd 3: Tele5, TVP Polonia, Polsat 2 + zagraniczne

Ja bym TTV dał na przód po TV Puls czyli w miejsce Canal+ który byłby za FOX a ten za TTV a po Tele5 jeszcze TVS a zaraz po nim TVR, (ewentualnie CSB TV), i dopiero potem TVP Polonia i Polsat 2 i w razie wolnego miejsca Edusat lub Polonia 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTV na pierwszej stronie i ramówki TVR, Edusat i CSB TV wow długo nad tym myślałeś? Za TTV chyba bardziej Fox Life niż FOX

Canal+ dałbym na pierwszej stronie bo tam jest sport i film uważam że jest to kanał podstawowy. TTV niech się ten kanał rozkręci. Tą listę muszę poprawić muzyczne i informacyjne out. A za Canal+ to ewentualnie może być TVP Kultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd w najnowszym wydaniu teletygodnika To&Owo. Dopisek "P", oznaczający premierę znajduje się obok serialu pt.,,Terminator: Kroniki Sary Connor". Premiera tegoż serialu miała miejsce w 2008.

Teraz są emitowane dalsze odcinki, które do tej pory pokazywał w Polsce tylko AXN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem takiego maila do To & Owo bo zaczynało mnie wkurzać to że na stronach panuje mała przejrzystość a drukowane są ramówki zagranicznych kanałów zupełnie nie wiem po co w dzisiejszych czasach.

 

Witam serdecznie,

 

 

Czytelnikiem "To & Owo" jestem niemal od początku, jeszcze gdy pismo było czarno-białe i należało samemu rozcinać strony. Bardzo zawsze ceniłem sobie "To & Owo" i czekałem na kolejny numer do następnego wtorku.

 

O ile jeszcze jakiś czas temu wszystkie stacje telewizyjne, które zamieszczone były w tygodniku były chyba tylko u Was bardzo czytelne to od jakiegoś czasu zaczęliście mocno gnieździć się na stronach. Rozumiem że coraz szybciej pojawiają się nowe kanały a dodanie nowej strony wiązałoby się z podwyżką. Jednak zastanawia mnie po co w obecnych czasach drukowany jest program telewizyjny zagranicznych stacji niemieckich i czeskich? Wiem że Wydawnictwo Bauer nie jest polskim wydawnictwem i być może zamieszczanie programów typu RTL jest "nakazem z góry" jednak warto pomyśleć że korzystanie z zagranicznych programów w polskiej gazecie jest zapewne bardzo znikome. Usunięcie ich z tygodnika pozwoli na choć trochę czytelniejsze programy innych polskich stacji.

 

Nie prezentowanie pełnej ramówki niektórych programów i coraz większy chaos na stronach historycznego "To & Owo" coraz częściej zastanawia mnie do zaprzestania kupowania tygodnika na rzecz bezpłatnego i pełnego EPG w tunerze satelitarnym. Warto pomyśleć o usunięciu zagranicznych kanałów z polskiej gazety z programem telewizyjnym by polskie kanały miały większą przestrzeń.

 

Pozdrawiam i dziękuję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu To i Owo zaryzykowałbym powrót do starego układu stacji (tego poprzedniego) a także choćby za cenę podwyżki ceny podniósłbym liczbę stron i przeznaczyłbym je pod listingi ponieważ obecny wygląd To i Owo pod względem programowym to jedno wielkie nieporozumienie. Mam nadzieje że z początkiem czerwca w nim jak i Tele Świecie oraz TV14 i Tele Tygodniu zmienią układ stacji by dodać na przykład TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że z początkiem czerwca

 

Dlaczego z początkiem czerwca akurat?

 

To & Owo powinno zrezygnować ze stacji zagranicznych na rzecz rozszerzenia ramówki polskich kanałów! To kpina że polski program jest naciupciany i "kończy się" o północy a kilka zagranicznych ramówek jest dostępnych nie wiadomo po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu To i Owo zaryzykowałbym powrót do starego układu stacji (tego poprzedniego) a także choćby za cenę podwyżki ceny podniósłbym liczbę stron i przeznaczyłbym je pod listingi

Nie warto już podnosić ceny To&Owo, bo jest już wystarczająco droga. Zwłaszcza, że mamy EPG i każdy woli za darmo sobie sprawdzić program tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto już podnosić ceny To&Owo, bo jest już wystarczająco droga. Zwłaszcza, że mamy EPG i każdy woli za darmo sobie sprawdzić program tv

 

Tym bardziej nie mogę zrozumieć dlaczego w polskiej gazecie z programem widnieją stacje zagraniczne z których korzysta może 1 % czytelników :twisted:

Polskie kanały gnieżdżą się na stronach a niemieckie mają większą objętość niż nasze. Chory temat. Dlatego To & Owo kupuję teraz powiedzmy co drugi numer jak faktycznie zainteresuje mnie jakiś artykuł w nim zamieszczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu To i Owo zaryzykowałbym powrót do starego układu stacji (tego poprzedniego) a także choćby za cenę podwyżki ceny podniósłbym liczbę stron i przeznaczyłbym je pod listingi
A ja zrezygnowałbym, ze zbędnych jak dla mnie stron na końcu i początku gazety. Sam program+opisy filmów wystarczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gazecie z programem najważniejszy jest pełny, czytelny układ WSZYSTKICH programów. Korzystanie z takich kanałów jak MGM HD w objętości małego kwadracika mija się z celem i jest męczące. Nie wiadomo co leci po północy i często wolę włączyć EPG tak więc po co kupować program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno zrezygnowałem z "papierowych" czasopism z programem tv. W internecie sprawdzam sobie ramówki na np. 2 tygodnie, czasem na miesiąc do przodu tych kanałów, które mnie interesują. Program na dany tydzień czy dzień sprawdzam sobie w EPG. Dodatkowo w EPG mogę sobie wyszukać np. tylko filmy sci fi. Mogę także w EPG wpisać sobie w wyszukiwarkę tytuł bądź fragment tytułu interesującego mnie filmu, serialu czy programu i też wyszukać kiedy będzie jego emisja i na jakim kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jakos nie potrafie "rozstac sie" z papierem. ;-)

 

W piatek biore pilota i "to&owo" i programuje na caly tydzien to co chce zobaczyc.

 

Jakos na papierze szybciej widze co chce zobaczyc (nie mowie o programach cyklicznych - bo te tylko powtarzam nagranie). Bez gazety boje sie ze moge cos przeoczyc.

 

Bez gazety tez dluzej by trwalo nim bym przelecial wszystkie kanaly przez siedem dni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...