Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem Wirtualnemedia skłamały pisząc tutaj : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ax ... zyjny-tv-2 o tej gazecie.

Tymczasem w Imperium TV wzrosła ilość stacji do aż 70 przy czym cena wynosi teraz 1,30 zł. Dodano również to co jest w To i owo i Tele Tygodniu czyli kolorystyczne ramki dla listingów.

Dzisiaj również Kolporter miał problemy z dostawą - dzisiaj po południu w Żabce gazety były jeszcze na aktualny tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tele tygodniu i w Programie TV są programy regionalne TVP INFO zamieszczane w niektórych województwach:

 

1) - Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Lublin, Łódź, Warszawa

2) - Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław

3) - Gorzów Wlkp, Kielce, Olsztyn, Opole

 

ja jestem z regionu 2) - a jak u was to jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak owe zmiany wyglądają dokładniej w wymienionych gazetach czyli Tele Maxie,Super TV i Kurierze TV - czy mógłbym poprosić o skany ?

Jeżeli chodzi o Imperium TV to tu dodali m.in Jim Jam,Polsat Play (podpisany jako "PLAY") TVS,czy BBC Lifestyle - dodano również tutaj kolorowe oznaczenia tematyczne stacji przy czym "inne" stacje są pomarańczowe - ich błędem jest tu jednak jednakowe oznaczenia stacji filmowych i ogólnych stacji typu TV Puls,TVN7,czy TV4 lub TVP Polonia - oznaczone je kolorem ciemnoniebieskim.

@janusz - na to co ty masz na myśli mówi się że wyleciał z układu stacji a nie z ramówki.

A co do pytania przedmówcy ja też jestem z regionów zgrupowanych pod drugim wydaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jakby co zapowiedź konferencji prasowej gazety i jednocześnie jej próbka graficzna :

tv21.jpg

tv22.jpg

tv23.jpg

Jeżeli chodzi o nazwę gazety to jeśli wyda ją Cyfrowy Polsat razem z Axel Springer będziemy mieć trzecią próbę (a pierwszą Axela) ściągania tytułu gazety z zagranicy - dodam że TV 2 jest wydawany przez Axela w Szwajcarii a wygląda on tak :

Cover_TV2_a844d2f4b7.jpg

Dodam a właściwie przypomnę że za gazetę ma odpowiadać Agnieszka Keller która przeszła z Bauera do Axel Springer. Mam nadzieje że nie zrobią zmiany i dadzą Cichopkową jako naczelną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o TV2 to przy liście z CP pojawiła się reklama tygodnika :

„NOWOŚĆ! tv2Tygodnik Cyfrowego Polsatu - bezpłatny Przewodnik Telewizyjny dla Abonentów Cyfrowego Polsatu – przejrzysty program telewizyjny, wywiady z gwiazdami, najciekawsze wątki serialowe, dużo emocji sportowych oraz porady z zakresu urody i zdrowia - Dostaniesz go prosto do domu – Zadzwoń 801 08 08 08, 222 127 222 (opłata zgodna z taryfą operatora), wejdź na http://www.cyfrowypolsat.pl lub na stronę 360 telegazety TVPolsat i zapoznaj się z warunkami otrzymywania gazety, zamów już dziś ! wyślij SMS o treści: GAZETA.numer karty.TAK (numer karty to numer karty Państwa dekodera) na numer 7043 (koszt SMS to 0,61 zł z VAT)”

Pełna zapowiedź konferencji :

gazetka.jpg -> za zdjęcie dziękuje portalowi tvpolsat.info

Czyli już mniej więcej wiemy co znajdzie się w tej gazecie :) Oby konferencja nie zwiastowała Cichopkowej jako naczelnej gazety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...