Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna osoba, która porzuca program papierowy :( , ja bym tak nie mógł. :wink:

Sięgając po kolejny numer tygodnika coraz częściej znajdowałem w nim marazm. Do tego dochodzi byle jakoś przedstawianych ofert programowo-telewizyjnych. Przy jednoczesnym eksponowaniu coraz większej ilości reklam ze szkodą na zajmowanie coraz więcej tego miejsca, do którego ten tygodnik został stworzony, to nie muszę uzasadniać dlaczego. Oczywiście każdy może mieć odmienne zdanie. Ale jak się kupuje taki tygodnik, to przede wszystkim powinien służyć, a nie być zlepkiem informacji byle jakich. W końcu dla uzupełnia informacji programowych dodatkowo zmuszać do przeszukiwań w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Miała być rewolucja, a wyszło jak wyszło. W Fakcie TV prawie żadnych korekt nie było. Doszły tylko: BBC Earth (w miejsce 4funTV) i Stopklatka.TV (w miejsce Tele 5). No i się coś tam grafika zmieniła. I tyle.

Liczyłem że dojdą stacje DVB-T, może jakiś Polsat Film, HBO 2. Nic nie doszło. Zawiodłem się na Fakt TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian w Programie TV nowa makieta przesłana do wydawcy, ale do dziś brak akceptacji i jakiejkolwiek decyzji, w chwili obecnej przygotowują już numer na końcówkę lutego, zachaczajacy o początek marca. Więc na razie bez zmian.

Jeżeli wiesz to opisz jak ta makieta wygląda lub poproś o jej publikacje (od strony układu stacji) tak byśmy mogli ją ocenić i za twoim pośrednictwem przesłać odpowiednie uwagi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Poland: Podłączam się pod prośbę :)

Przydało by się żebyś nam tą makietę udostępnił @PIOOLE :) Przynajmniej byłaby możliwość zapoznania się z nowym listingiem proponowanym przez Program TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie mam takiej makiety i myslę, że nikt mi jej nie udostepni. Pani redaktor jedynie wspomniała o bardziej szczegółowym opisie programu TV Puls. umówiłem się, ż Nią, ze będę dzwonił pod koniec lutego to wtedy Wam coś napiszę jak będzie podjęta jakaś decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie możemy wykorzystać ten czas do rozmowy na temat tego jak listing w "Programie TV" jak i "Tele 14 plus" powinien wyglądać.

W moim zdaniem na pewno powinna zmienić się grafika bo ta pamięta jeszcze początki ubiegłej dekady. Dodatkowo powinna zwiększyć się zarówno liczba stacji jak i wielkość rzędów która to powinna zostać wyrównana. Wreszcie "Program TV" jak i "Tele 14 plus" nie powinny żałować dodatkowych stron na treść nawet jeżeli przez to cena pójdzie do gôry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Pamiętam pierwsze wydanie listingu w Tele 14 plus. Ach, świetny był wtedy tam listing :) Taki (tylko troszkę udoskonalony) listing mógłby tam być :)

A co do Programu TV, to tam by się przydały duże zmiany :) Ja bym dał jeszcze bardziej szczegółówy listing (poza TV Puls oczywiście) także dla TVN 7, stacji DVB-T, a także dla np. Kino Polska :) Ułożenie graficzne listingu tam to powinna być udoskonalona kopia grafiki Tele 14 plus :)

Kino PL i TVP Seriale znikają z 2 strony listingu, za to w ich miejsce wchodzą TTV i TV 6 :) Poza tym w 1 rzędach Programu TV na: 3, 4 i 5 stronie powinny być stacje: filmowe i DVB - T :) No i dochodzą nowe stacje do listingu tam :) Proponuję: Comedy Central, Filmbox, CBS Reality, Polsat Sport Extra, Viva/ MTV :)

Myślę, że tyle wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@widz666: Dobra informacja :)

Szkoda że gazety tylko drożeją, a w środku nic się nie zmienia. W Tele 14 plus też kombinują z okładką a w środku nadal mizerny listing.

@Poland: Ale o Tele 14 plus "pani od telefonu" :lol2: nie wspominała. Tylko zmiany mają być w Programie TV :)

Moim zdaniem teraz Program TV jest bardzo fajny :) Szkoda tylko, że Kino PL i TVP Seriale są na 2 stronie listingu, że straszny nieporządek w listingu na 3 i 4 stronie panuje, tak samo z wielkością kolumn. Skorektorowali by to i by było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą tradycyjnie już zadzwoniłem do redakcji ale tym razem Teletygodnia, na moje pytanie dot. zmian w układzie programów dostałem odpowiedz, ze szykuja jakies korekty w układzie programów, na chwilę obecną Pani nic oczywiście więcej nie moze powiedzieć, i że nastąpią one już wkrótce, zeby sledzić zmiany w gazecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Kirk: Listy czytelników nadal są, ale bardzo mocno okrojone, takie bez sensu. Wcześniej były listy, co czytelnik sądzi o Tele Tygodniu. Kiedyś był też list z prośbą o dodanie kanału Mezzo do listingu.

A teraz to co jest? Tylko opinie na temat jakiegoś serialu. Katastrofa...

@ PIOOLE: Zobaczymy co to będą za korekty :) Ja bym chciał, żeby z 1 rzędu listingu na 3 i 4 stronie listingu znikły opisy programów. Wiecie, ile przez to te opisy zabierają miejsca? Oprócz tego stanowczo za wysoko jest kolumna ze zdjęciem tam. I szczytem bezczelności są: brak HBO 2, pościskane stacje premium, strasznie nieczytelny listing dla większości stacji na 3 i 4 stronie listingu (nawet TVP Kultura!). Wy idealnie wiecie, co sądzicie na temat tego działania.

Chciałbym, żeby w Tele Tygodniu, ba, wszystkich gazetach Bauera zostało zakończone wywyższanie stacji: Puls 2 i TVP Seriale. Co te stacje prezentują ciekawego? Nic. Bardzo też proszę o danie do 1 rzędu listingu stacji TV 6 i TVP Kultura. Oraz Canal+ i HBO :) i dodanie stacji HBO 2.

Co do grafiki i wielkości kolumn, to też chciałbym zmianę wielkości kolumn. Uważam też, że totalnie bez sensu jest trzymanie programów dla ośrodków regionalnych TVP na 3 stronie. Przecież to tylko miejsce zabiera!

Krótko mówiąc, liczę na duże zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też liczę na pewnego rodzaju zmiany w listingu. Problem z ośrodkami można załatwić przerzucając je wraz z pasmem wspólnym za TVN7 i jedno omówienie przy TV Puls. Efektem takiego działania będzie 6 nowych stacji w listingu - w tym przeniesiony TVS ale też nie wiadomo po co wywyższane Ale Kino+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...