Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

@ PIOOLE: Ja też chciałbym takiej gazety :) No niestety taki jest Bauer. A Tele Tydzień to co? Kaszanę w listingu ma, a wszyscy ją biorą bo dużo aktualności etc. Założę się, że w innych krajach mają lepsze gazety z programem TV niż w Polsce. Jak chcesz, to mogę na priv napisać, ile mam lat. Nie mało, nie dużo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile? Zobaczymy kto starszy? A tak na poważnie to dzwoniłem dzisiaj jeszcze raz do redakcji Programu TV i tam pani redaktor powiedziała mi, że od lutego albo od marca (to bardziej pewna data) pojawi się nowy układ kanałów, gdzie podobnie jak TVN lub Polsat będzie bardziej szczegółowo opisany program kanału Puls, więcej miejsca zajmą kanały NTC a mniej nadawana w satelicie lub kablu. Ilość stron się nie zwiększy.

Nowy układ już maja czekają tylko na decyzję wydawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ PIOOLE: No interesująca decyzja PressMedii :) Ciekawe, czy coś z tego wyjdzie :) Mam nadzieję, że tak. Tak szczerze, to uważam, że gazety Bauera są gorsze od gazet PressMedii. I ile stacji dojdzie? Tego to ja nie wiem :D Mam nadzieję, że np. Tele 5 zawita w gazecie, podobnie jak Comedy Central :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Zobaczymy, jak to będzie :) Mam nadzieję, że w końcu nie zobaczymy w 2 rzędzie kanałów: Fokus TV, TV 6, ATM Rozrywka, Stopklatka. TV, no i Eska TV/ Polo TV :) I zobaczymy rozluźniony listing :)

Ciekawe, czy zmiany także nastaną w Tele 14 plus. W Tele 14 plus zmiany powinny nastać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ PIOOLE: Mam do Ciebie jedno pytanie :) Wspominała pani "od telefonu" :lol2: o zmianach w Tele 14 plus? Fajnie, że o Program TV dbają, ale... co z Tele 14 plus? Tam też się zmiany w listingu przydadzą :)

Dobrze, że już za dwa tygodnie być może zobaczymy nowy Program TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Tele 14 nie pytałem, ale za 2 tygodnie na nic bym nie liczył bo numer jest już gotowy. Bardziej na ten pod koniec stycznia. Sam nie wiedziałem, ze tyle wcześniej przygotowują numery. a poza tym jak mówiłem decyzja o zmianach jeszcze nie zapadła i nie wiadomo czy wydawca nie poczeka do początku marca kiedy wejdą nowe ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ PIOOLE: No to trudno się mówi :) Zobaczymy co wymyślą :) Mam takie jedno pytanie. Od kiedy w sprzedaży jest nr. 3? Od 5 stycznia czy od 12? Jak od 12 stycznia, to będę uważnie obserwował ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy co pokażą, ja na razie kupuję to & owo i czekam na nowy układ w Programie TV, gdyż tyle kanałów które prezentuje To i Owo mi nie trzeba ale w to i owo są dokładne opisy programów NTC i fajnie jak dla mnie oczywiście zaznaczone transmisje sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

No i dziś w Programie TV nie było zmian :(

Za to w Tele 14 plus wprowadzili dwie korekty: zamienili kanał Foxlife na Alekino+ i pozmieniali nazwy niektórych kanałów - TV Trwam jest pisany teraz w Tele 14 plus tak:

TV

Trwam;

a TV Puls nie jest pisany Puls, tylko TV Puls :)

Czyżby to zapowiedź zmian w Tele 14 plus? Mam nadzieję, że tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bauerze to mają Nas czytelników w d..., zawsze kiedy dzwonię np. do To i owo to Pani traktuje mnie jak jakiegoś natręta nie da się nic dalej zapytać tylko od razu kończy słowami bardzo dziękuję za uwagi do widzenia. Tylko w Programie TV Pani może prowadzić dyskusję długo i widać od razu że zna się na rynku telewizyjnym. Na razie jestem z To i owo bo są tam dokładne opisy filmów i seriali ale jak Program TV zrobi szczegółowe opisy stacji nadających w NTC głównie TV Puls i zostaną te wszystkie kanały które są tam teraz, no mogą wyrzucić HBO i Canal+ to przechodzę do Programu TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego matik dzwonię do nich 2 razy do roku mniej więcej w marcu i sierpniu, po drugie skąd mogą mnie znac i nie pamietają na pewno mojego głosu a po trzecie po co dają telefony do redakcji niech nie podają to nikt nie będzie dzwonił. Ale tak traktują czytelników tylko w To i Owo do Teletygodnia dzwoniłem i było ok. Ale do innych gazet nie dzwonię bo mnie po/prostu nie/interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ PIOOLE: I dobrze robisz :)

Tak swoją drogą, to ja dziś widziałem odświeżony Super Express TV. Zgadzam się z wami - masakra. Tylko 34 stacji, jeszcze te w 2 i 3 rzędzie w fatalnym stylu napisane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie a mianowicie czy "Dziennik - Gazeta Prawna", "Rzeczpospolita" oraz "Gazeta Polska - Codziennie" wydają jeszcze dodatki telewizyjne? Pytam się oto ponieważ kiedyś dowiedziałem się o likwidacji tv-guida w tym drugim tytyle i chciałbym się dowiedzieć czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rzeczpospolita" nie wydaje dodatku telewizyjnego od chyba 2 lat. Tak samo "Dziennik - Gazeta Prawna" (jest dodatek kulturalny, ale bez rozpiski telewizyjnej, nie tak jak było w dawnym "Dzienniku"). "Gazeta Polska Codziennie" wydawała dodatek telewizyjny przez pierwszy rok istnienia, ale też zrezygnowała. Program jest drukowany w każdym wydaniu na dany dzień. Natomiast "Rzepa" i DGP nie drukują programu telewizyjnego w ogóle.

 

Wczoraj po raz pierwszy dodatek telewizyjny wydrukował "Nasz Dziennik". Jest to wkładka w gazecie, na pierwszej stronie jest program Radia Maryja na cały tydzień, oraz telewizyjny na piątek. Na następnych 3 stronach program na kolejne 6 dni (2 dni na stronę). Stacje telewizyjne jakie tam drukują to TV Trwam (z wyszczególnieniem ramówki dla Ameryki), Jedynka, Dwójka i TV Polonia. (jeśli jeszcze jest jakaś stacja to przepraszam, nie zapamiętałem, bo przeglądałem w Tesco).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Kirk: Dzięki za informację :) Co tak dużo gazet codziennych zrezygnowało z dodatków telewizyjnych? Dlaczego? Mam jeszcze jedno pytanie. Program dla jakich stacji "Gazeta Polska Codziennie" drukuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...