Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

@ draco_san: W niektórych gazetach z programem TV kiedyś był TVN przed Polsatem. Ciekawe, co by było gdyby Bauer przejął TVN :D TVN wywyższony, TVN 7 też. Dalej TVN Turbo, TVN Style, TVN 24, TVN 24 BiŚ itd. Ciekawe czy by wtedy dodali do gazet TVN Meteo :lol2: I ciekawe, jak by wyglądały listingi po tych modyfikacjach :D Już się trochę boję xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@ Teno: Teraz gazety z programem TV w większości przypadków są okrojone z programu Polsat Sport Extra. Podobna sytuacja jest np. z kanałami CBS Reality, HBO 2 i Canal+ Film (w słabszych gazetach nie ma Canal+ Film). Teraz Polsat Sport Extra spotkasz tylko w gazetach: To i Owo, Tele Świat i Kropka TV. A reszta (nawet Tele Tydzień!) - nie ma. :evil:

Za to Bauer wywyższa kanał ID. Niech będzie ten kanał w gazetach o większej ilości stacji, a niekoniecznie wszystkich!

Poza tym nie rozumiem też w TV 14, po co TVP Historia jest w kupie z kanałami takimi jak TVP Info, Regionalna, Polonia czy Kultura. Otóż TVP Historia nie jest kanałem ogólnym, jest dokumentalnym, więc w dokumentalnych powinna się znajdować. Tak samo z Tele Światem - po co w ogóle nie powstawała tam sekcja DVB-T?

Jeszcze jedno słówko dt. Tele Tygodnia.

Tele Tydzień zrobił błąd, wpychając aż 12 ośrodków regionalnych TVP na 3 stronę listingu. Z opisami w 1 rzędzie też jest kabaret - zabierają one strasznie dużo miejsca. Po co jest tylko 6 stacji na 1 i 2 stronie listingu? Wszystkie ogólne powinno się tam wepchnąć ( + Regionalna i ośrodki), a całą 3 i 4 stronę poświęcić na program dla stacji filmowych i serialowych. No informacyjnych zresztą też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w najbliższym wydaniu mogą pojawić się zmiany w Tele Tygodniu - wnioskuje to po "Świecie Seriali" który zazwyczaj zmienia się wraz z wymienionym tygodnikiem telewizyjnym. Z tego co czytam na Facebooku ŚS w najbliższym wydaniu jest planowana zmiana graficzna w tym piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Ja też mam nadzieję :) To jutro Tele Tydzień :) Przydało by się zajrzeć do sklepu jutro :) Mam nadzieję, że będzie dużo zmian :) w Tele Tygodniu. Jakie mam oczekiwania od "ulepszonego Tele Tygodnia" to już mówiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

A ja uważam, że redakcji Programu TV po prostu... troszkę odbiło. 1,5 miesiąca minęło a nadal decyzja dt. zmian w Programie TV nie została podjęta... Może by się redakcja tego tygodnika zlitowała i wstawiła informację dt. zmian? :)

A co do Tele Tygodnia, to czekamy na zmiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje zapytanie na fb dotyczące zmian w TT od następnego numeru dostałem odpowiedż:

 

"Nie potwierdzamy, nie zaprzeczamy. Zmiany oczywiście kiedyś będą, to oczywiste. Lubimy niespodzianki dla naszych czytelników :):):) Jest wiele gustów więc zmiana, która okaże się korzystna dla jednej osoby dla drugiej może już nie być taka fajna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

To w To i Owo mieliśmy prolog zmian :lol2:

Moim zdaniem teraz grafika w To i Owo jest ładna, choć przeglądnąłem sobie tylko w sklepie tą gazetę :)

To czekamy na Tele Tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększenia objętości na pewno nie będzie. Rynek prasy teraz naprawdę ma ciężkie chwile. Dodatkowe strony to koszty, podniesienie ceny - czyli pewne samobójstwo dla tytułu.

 

Przestańcie się łudzić zmianami i ich wyczekiwać. Lepiej darować sobie te druki. Na byle smartfonie z internetem, możecie mieć opisy wszystkich stacji. W dodatku aktualne i za darmo. Wystarczy się przemóc i przezwyciężyć przyzwyczajenie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...