Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Warblade3

No nie.Jeżeli ścisnęli kanały filmowe,bajkowe,TVN Style,Polsat Cafe,o kanałach dokumentalnych nie wspominając(pewnie zaczynają się ok.

12:00-15:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się, że To i Owo nie chce trochę "rozluźnić" programu. Irytujące jest, że kanały typu TVN Style, VIVA mają całą rubrykę z pełnym programem, a niektóre zaczynają się od środka dnia czy popołudnia ! Mogliby dorzucić parę stron więcej nawet gdyby miałoby to wiązać się ze wzrostem ceny. Chyba nie ma ogromnej różnicy czy się zapłaci 1.99 czy 2.50. Przynajmniej byłoby przejrzyście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Kiler:właśnie to jest głupie.Takie kanały jak TVN Style budują kolumny lub są,jak ja uważam,najważniejsze w danej grupie kanałów.

Ale VIVA?To jest paranoja!Wszystkie kanały nic nie wznoszącego dla polskiego rynku,tzw.[beep]oły,powinny być ściśnięte,jak kanały muzyczne,Polonia 1,zagraniczne itp.A takie kanały,jak Tele 5,TVP Kultura,TVP HD,CANAL+Sport,N Premium HD,TV Biznes(zaczyna się ok.

17:00,a nadaje od 6:00?!)czy nawet Minimini+ ,PLANETE +,KUCHNIA +,TVP Historia,CANAL+,CANAL+Film,Orange Sport i N Sport

powinny mieć czytelny program.Poza tym w To i Owo brakuje wielu programów,np.SCI - FI,Polsat Sport News,Polsat Sport HD,

NAT GEO WILD HD,ANIMAL PLANET HD,TELETOON+,HISTORY(wersja SD),Da Vinci Learning,czy nawet Viacom Blink!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że drukują programy telewizyjne nie pełne (od godzin popołudniowych) to już jest chyba standard, o jakiegoś czasu większość gazet tak drukuje. To jest niestety irytujące. Ale cóż nie mamy wpływu na to. Szkoda że większość tygodników na korzenie za granicami Polski i także wydają gazety z programami tyle że całym - (TV MOVIE, TV SPIELFILM) dodatkowo gazety są grubsze niż u nas. Może ktoś ostatnio był w posiadaniu któregoś z niemieckich tygodników i sprawdzi jak to jest teraz. Kiedyś jak sprawdzałem były drukowane całe programy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

@Kiler:zauważyłem to.Ten działek nazwany ''Finanse i sieci'',a tam są zamieszczane głupoty w stylu różnych kąt internetowych(siedziby rozmaitych banków internetowych,np.PKO BP),spowodowany jest tym,żeby rozprzestrzenić oferty tych głupot.Dzięki czemu tzw.''Temat

tygodnia'' został zmniejszony do 2/3 strony 94.I tak w tym temacie tygodnia nie ma nic ciekawego(raz nawet się czepiali problemów MUX 1

czyli wniosek o przyznanie koncesji na nadawanie w DVB-T TV Trwam,he he,cały czas o tym mówią w Radiu Maryja :D ).I tak się gazeta

powoli psuje.

A czy wy wiecie,że w ''cudu'' Press Medii Programie TV piszą,że rośnie im sprzedaż gazet o 5,3%,a w innych gazetach(szczególnie w gazetach Bauera spada sprzedaż(w Imperium TV aż o 13 z groszem %,w To i Owo o 7 z groszem%,a chyba w Tele Tygodniu o 3 z gr.%))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Co tak nic nie piszecie?Przepraszam za post pod postem :D

Nie zadowala mnie w To i Owo to,że gazeta nie nadąża za nowościami z programem(Kropka TV Sundance,History SD,Polsat Sport HD,a

Super Express TV Da Vinci,Viacom Blink!,Playboy TV,Axn Spin,czy nawet C&I),i na dodatek program jest niemiłosiernie ściśnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem niedługo po 12 latach obecności pożegnamy jeden z tygodników telewizyjnych a mianowicie Imperium TV. Moim zdaniem to nie Imperium TV powinni zlikwidować a Super TV łącząc go z Tele Maxem. Przy okazji mogliby uruchomić nowy tygodnik w segmencie premium który wypełniłby lukę po Tele Świecie. Takim tygodnikiem mógłby być właśnie Imperium TV lub jakiś nowy tytuł wydawnictwa Bauer :)

 

POST 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3
POST 2000

Gratuluję,a ja też obchodzę swój mini jubileusz bo dzisiaj napisałem 100 posta :twisted:

@Poland:a skąd takie info,że znika Imperium TV?Ja też bym wolał,żeby zniknął Super TV czyli klon Tele MAX,bo niedość,że obydwa kanały

nie mają wogóle nawet paczki CANAL+ i HBO,ESP 2,PSE,Zone Reality i BBC CBEEBIES,to i jeszcze na dodatek układ kanałów jest tragiczny

:(.A w ogóle we wszystkich gazetach z programem TV Bauera powinni zmienić układ stacji i treści.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś TO i OWO dawało kilka programów w całości. A teraz chcą gonić za modą i dawać program od 15.00 albo od 19,00. Kogo to teraz obchodzi!!! Zamiast dawać program cały bez głupawych zdjęć dają w 60% myśląc, że głupi nabywca tygodnika bedzie zadowolony???. Nie tędy droga Panowie redaktorzy. Marzy mi się dawny tygodnik To i Owo z lat kiedy wchodziła do Polski tv sat. Nie tędy droga. Kupię ten tygodnik nawet za 5 zł. tylko ,żeby to było / bez zdięć / z 300 kanałów tvsat. Z Poważaniem - Miras1954

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POST 2000

Gratuluję,a ja też obchodzę swój mini jubileusz bo dzisiaj napisałem 100 posta :twisted:

@Poland:a skąd takie info,że znika Imperium TV?Ja też bym wolał,żeby zniknął Super TV czyli klon Tele MAX,bo niedość,że obydwa kanały

nie mają wogóle nawet paczki CANAL+ i HBO,ESP 2,PSE,Zone Reality i BBC CBEEBIES,to i jeszcze na dodatek układ kanałów jest tragiczny

:(.A w ogóle we wszystkich gazetach z programem TV Bauera powinni zmienić układ stacji i treści.

Pozdrawiam

O likwidacji Imperium TV pisały niedawno portale medialne. Ostatni numer ma ukazać się w poniedziałek jako 20 stronowy dodatek do TV14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Ciekawe jak to będzie wyglądało :lol2: A co do upadku Imperium TV to już pisałem w tym temacie że sprzedaż Imperium TV

spadła aż o 13%!A więc to jest dowód,że coraz więcej ludzi odwraca się od gazet firmy Bauer i przerzuca się albo na:

-EPG,

-program w internecie,

albo na ''cuda'' Press Medii lub Kropkę TV.

@Poland:czy wiesz,czy Imperium TV będzie stale wydawana jako 20 stronowy dodatek do TV14,czy tylko tak na chwilę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Warblade3 napisał(a):

@Poland:czy wiesz,czy Imperium TV będzie stale wydawana jako 20 stronowy dodatek do TV14,czy tylko tak na chwilę?

 

No i sam znalazłem odpowiedź.Niestety to był ostatni numer tygodnika Imperium TV.A mi się ten tygodnik nawet podobał :D .

Tylko mu brakowało oddzielenia za 1 str.z programem opisów filmów od seriali i zwiększenie szerokości gazety :(

Co do ostatniego numeru tej gazety to po prostu w środek gazety został ''wbity'' TV14 zamiast programu,ale jednak początkowe i końcowe strony śp.Imperium TV były takie same.Na samym początku gazety zostało zamieszczone słowo od redakcji.

A mi się to TV14 średnio podoba (moja ocena - 3).Brak w nim paczki stacji i strasznie ściśnięty 2 rząd na 1 str.i 2 str.

Wstyd patrzeć od której 5 kwietnia Comedy Central ma przedstawioną ramówkę...od 15:35 :evil: A szkoda gadać od której

godz.ma przedstawiane ramówki TVP Polonia ... Od 11:00 - 13:00 :evil: te cięcia są naprawdę wkurzające :?

A już widzę miejsce gdzie w TV14 umieścić nowy kanał FOX...Wywalić w 3 str.TVS,POLSAT 2 i TVP HD a na 1 str.przesunąć

TV4...Wtedy TVN7,TV PULS przesuwamy o jedną pozycję do przodu,a w miejsce pustej kolumny wstawiamy TVP POLONIĘ :D .

W miejsce ZONE EUROPA wstawiamy FOX,w miejsce TVP HD ZONE EUROPA,a w miejsce TVS i POLSAT 2 2 losowe kanały filmowe,np.AXN i Alekino+,kanały filmowe zbieramy do kupy(czyli wszystkie kanały filmowe przesuwamy w stronę opisów filmów

a kanały ogólnopolskie pod POLSAT,TVP 2 i TVP 1.

Przepraszam za post pod postem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

A pamiętacie ten układ Imperium TV kiedy w dużej kolumnie były Tele 5,TVN Style i POLSAT Zdrowie i Uroda?To były czasy.

Co do Super EXPRESS TV patrzyłem się i... jest gorzej niż myślałem.Kanałów nawalili tyle,zapominając o najważniejszym czyli o czytelności danej ramówki.I jeszcze co robi wśród kanałów bajkowych AXN Spin :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Warblade3

Niestety tak się dzieje.Z ramówki internetowej korzysta coraz więcej osób,ponieważ w internecie znajdziesz bardzo dużo ramówek kanałów

(np.teletydzien.pl zamieszcza program aż dla 355 stacji),to i jeszcze np.na miesiąc do przodu.A w gazetach z programem nie dość,że ramówki są strasznie ściśnięte(czego największymi przykładami są TELE Tydzień,TO i Owo,Kropka TV,Super Express TV i Program TV),to i

jeszcze z np.355 kanałów te 110,82,90,88 czy 44 stacji stanowią mały/bardzo mały procent.Wydaje mi się,że każda gazeta z programem

psuje się/upodabnia się do innych gazet przez popularne w gazetach cięcia(np.Super Express,gdzie cała 5 i 6 strona jest ściśnięta :( ).

Teraz w wszystkich gazetach w programem przydały by się bardzo duże zmiany(dodanie dużej/bardzo dużej liczby kanałów i kompletna

zmiana grafiki)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak się dzieje.Z ramówki internetowej korzysta coraz więcej osób,ponieważ w internecie znajdziesz bardzo dużo ramówek kanałów

(np.teletydzien.pl zamieszcza program aż dla 355 stacji),to i jeszcze np.na miesiąc do przodu.

Na wp.pl także można znaleźć program tv dla bodajże 297 kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem opisać Super Express TV,gdzie 5 i 6 strona jest ściśnięta.

Tragedia!Jak wspominałem,kanałów nawalili tyle,zapominając o czytelności ramówki.

Zmiany:

- w miejsce FOX LIFE pojawił się TTV

- wszystkie kanały bajkowe zostały ściśnięte ''na fula'',dzięki czemu zwolniło się miejsce w 3 rzędzie

- w kanałach bajkowych znajduje się AXN Spin,co jest wielką głupotą

- miejsce w 3 rzędzie pod kanałami bajkowymi zajęły kanały muzyczne

- w kanałach lifestylowych zostały ściśnięte TVN Style i POLSAT Cafe(pod TVN Style znajduje się FOX Life,a pod POLSAT Cafe CLUB TV),a pod najniższymi kanałami w 3 rzędzie E!i VIACOM BLINK!

- w miejsce 4FUNTV,VIVA POLSKA i POLO TV pojawiły się TVN TURBO,POLSAT PLAY i PLAYBOY TV,a w miejsce ESKA TV,MTV i REBEL TV C&I,VIASAT HISTORY i VIASAT EXPLORER

- w miejsce POLSAT FUTBOL pojawił się NSPORT

Naprawdę tragicznie to wygląda - jeżeli będą chcieć dodać nowe kanały,to będą ściśniać 3 i 4 stronę :/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...