Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Zmiany są tragiczne... dalej w sekcji opisu audycji są jedne wielkie kwiatki. Dalej grafika jest bardzo słaba. W Tele 14 dni na końcowej stronie - okładce - jest horoskop, i coś tam jeszcze. Co za wstyd. Żadnej stacji nie dodali. Niby widząc w poprzednim numerze Tele 14 dni - oho, 72 strony, a mało sekcji poradnikowej - muszą coś zmienić - że będą zmiany, to jednak... dalej jest mała sekcja poradnikowa w w/w dwutygodniku. Logo to jedna wielka żenada. Ode mnie - za zmiany w Programie TV - 1/10, a w Tele 14 dni - ocena na minusie - poniżej zera. Rozumiem, że może oszczędności - nie wiem, jakiego argumentu użyła redakcja do skopiowania listingu z Programu TV, ale... można było chociaż pozostawić te pozostałe trzy stacje z MUX 8 i dodać brakujące stacje z NTC. 

 

Przy okazji - w dodatku do Gazety Wyborczej w miejscu Polsat Cafe pojawił się BBC Lifestyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pism Press Medii to się zgadzam i uważam że „Tele 14 plus" mogłoby się trochę listingowo różnić od „Programu TV" chociazby poprzez umieszczenie dodatkowego rzędu pod opisami i ramówkami Programu TV przez co weszłoby 6 stacji naziemnych a kolejne dwa czyli TV6 i Zoom TV weszłyby po przerzuceniu na kolejne strony kanałów Kino Polska i TVP Seriale. 

Myślę też że najgorzej będzie w grudniu po debiucie czterech nowych stacji naziemnych bo ich podobnie jak Anteny HD nie ma gdzie dać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli obecny stan rzeczy może być tymczasowym? Jeżeli tak to można dać im szanse zwłaszcza że sam wysłałem redakcji „Programu TV" pomysł na to jak można uratować sytuacje jeżeli chodzi o ich układ stacji. Zainspirowała mnie tutaj „Tele Gwiazda" czyli ich dawny tygodnik telewizyjny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W "To i Owo" są takie stacje sportowe: Eurosport 1, Eurosport 2, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, TVP Sport, Canal + Sport, Canal + Sport 2, Canal + Sport 5, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Sportklub i Extreme Channel :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierek czy masz informację czy od września będą zmiany w tygodnikach tv np To  i Owo i TeleŚwiat czy dodatkach tv bo zastanawiam się kiedy doadatek tv do Głosu Wielkopolskiego doda kanał TVP Kobieta, TVP Nauka i Antena HD i mogli by dodać też Novelas+ do jakiegoś dodatku lub do TeleŚwiata a pewnie większe zmiany w dodatkach tv i gazetach z programem tv jak rozstrzygnięty zostanie konkurs na Mux 1 tak pewnie od listopada dodadzą ten nowy kanał który będzie na Mux 1 za TVP ABC prawda? Oby tym kanałem by kanał Red Carpet Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszym posunięciem To i Owo TV będzie to żeby to wyglądało tak:

Str.1 Filmowe hity dnia

Str.2 Pozycje NETFLIX'a, pozycje sportowe, pozycje dokumentalne, pozycje rozrywkowe

Str.3 i 4 TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV 4, TVN 7, Puls, Puls 2

Str.5 rz.1 AXN, TVP Seriale, TVP Kultura, Ale Kino+, C+ Premium, HBO

Str.5 rz.2 AXN White, Polsat Seriale, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Family, HBO2

Str.5 rz.3 AXN Black, AXN Spin, Novelas+, Romance TV, BBC First, HBO3

Str.6 rz.1 Polsat Film, Comedy Central, TVN Fabuła, 13 Ulica, Kino Polska, Stopklatka

Str.6 rz.2 AMC, Comedy Central Extra, Warner TV, Sci Fi, Kino TV, FIlmBox Premium

Str.6 rz.3 FilmBox Extra, Paramount Network, CBS Europa, Epic Drama, FX, FX Comedy

Str.7 rz.1 Eurosport 1, Polsat Sport, C+Sport, Eleven Sports 1, TVP Sport, Discovery Channel

Str.7 rz.2 Eurosport 2, Polsat Sport Extra C+Sport 2, Eleven Sports 2, Extreme, Discovery Historia

Str.7 rz.3 SportKlub, Polsat Sport News C+Sport 5, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, TVP Nauka

Str.8 rz.1 Discovery Science, ID, National Geographic, Fokus TV, TVP Historia, History

Str.8 rz.2 Planete+, C+ Dokument, National Geographic Wild, BBC Earth, Polsat Doku, History 2

Str.8 rz.3 TVP Dokument, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature, Polsat C+I, Animal Planet

Str.9 rz.1 TVP Polonia, TVP Rozrywka, Polsat Cafe, TLC, TTV, TVN Style

Str.9 rz.2 TVP Kobieta, Nowa TV, Polsat Play, Discovery Life, C+ Kuchnia, TVN Turbo

Str.9 rz.3 TVP HD, Metro, 6, Zoom TV, C+ Domo, HGTV

Str.10 rz.1 Polsat 2, Super Polsat, TVP ABC, Nick, TVP Info, TVN24

Str.10 rz.2 Travel Channel, Food Network, Minimini+, TeleToon+, Polsat News, Wydarzenia 24

Str.10 rz.3 WP, BBC Brit, Cbeebies, Nicktoons, TV Republika, TV Trwam

Str.11 i 12 16 ośrodków regionalnych TVP3 i TV Silesia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fan tv napisał(a):

W To & owo TV kolejne podejście AMC do wypchnięcia kogoś z listingu. Tym razem od 1 września zastępuje Cinemax. Przy okazji zamiast Cinemax 2 jest Filmbox Extra.

A to ciekawa zmiana. Mam nadzieję, że FilmBox Extra jest w miejscu, gdzie jest paczka FilmBox... Mogliby też poprawić miejsce dla BBC First, a kasacji Cinemax w ogóle nie rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PIOOLE napisał(a):

Nie. Film box jest w miejscu Cinema 2.

Dla mnie to jest dziwna zmiana... jeżeli już chcieli dodać FilmBox Extra, to mogli dodatkowo go podmienić miejscem z Romance TV, a Cinemaxy można by uratować. W sekcji filmowo-serialowej pasowałby też BBC First. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ta zamiana jest na programie od 1 września. Myślę że jeżeli coś ma się zmienić to nastąpi to od 4 września bo potem już pewnie nie. No ale na wiele nie liczę. Zobaczymy.

Dzwoniłem do redakcji to I owo oraz teletygodnia. W to I owo kazali dzwonic po 4 września w teletygod iu Pani powiedziała że nie przewidują żadnych zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2023 o 07:32, PIOOLE napisał(a):

I ta zamiana jest na programie od 1 września. Myślę że jeżeli coś ma się zmienić to nastąpi to od 4 września bo potem już pewnie nie. No ale na wiele nie liczę. Zobaczymy.

Dzwoniłem do redakcji to I owo oraz teletygodnia. W to I owo kazali dzwonic po 4 września w teletygod iu Pani powiedziała że nie przewidują żadnych zmian.

 

Najdziwniejsze jest to, że ta zmiana jest od 1 września, a nie, że na cały numer. Zobaczymy, co to będzie po 28 sierpnia, oby było dobrze. 

 

Myślę, że większe zmiany są możliwe w Tele Świecie i To i Owo, bo to są osobne redakcje (obydwie gazety są w jednej redakcji, pozostałe telewizyjne od Bauera w drugiej), i tam są ciekawe listingi. Liczę na poprawę miejsca dla Wydarzeń 24 w Tele Świecie. 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił też Cinemax. Myślę, że mogło chodzić o brak programu dla stacji Cinemax dla To i Owo, i na jeden dzień coś dali w ich miejsce, a gdy program powrócił, to i Cinemaxy też. Dla mnie trochę dziwna zmiana. Myślę też, że w To i Owo powinni rozważyć opcję programu na 4 rzędy na ostatnich dwóch stronach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...