Skocz do zawartości

Pakiet HBO HD oraz usługa HBO GO – informacje, problemy


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądze, że jest zamówień ponad 100 tys grubo i dlatego maja KŁOPOT z umowami, by wysłac duzo roboty papierkowej , umowe trzeba spisac podpisac wysłac :D Spokojnie do konca lutego odeslemy zdarza . :D A jak nie to bedzie 3 mies gratis jak w N :D Ale jaja beda jak ,kaza za te miechy zaplacic za HBO, juz jeden dostal rachunki, za hbo az sie zdziwil, 87.80 x2, a ma familiny plus hbo, CP tracisz klientów jak tak robisz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, teraz mam pytanie z innej beczki, jak włączyć EPG na Hbo na Cyfrowym Polsacie, nie mam tego paska na żadnym z trzech kanałów Hbo, trochę to jest denerwujące w czasie oglądania filmu, bo nie wiadomo kiedy koniec filmu itd., istnieje taka możlowiść w ogóle żeby tą włączyć?? Z góry dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:twisted: W dni dzisiejszym o 14:10 dostalem maila od icok CP z odpowiedzia na pytanie odnosnie umow na HBO. Cytuje: "Oferta dotyczaca HBO zostanie wyslana w najblizszym czasie". A co najdziwniejsze to moje pytanie dotyczylo umowy, a nie oferty, a moze umowa bedzie jakas swego rodzaju oferta. Wiem tylko jedno do tej pory tych pism nie wyslali. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Moim skromnym zdaniem nie moga brac kasy za cos jesli nie podpisalem papierow.Ale jesli porozumienie dojdzie to murowane znajac zycie ze bedzie obowiazywalo od okresu w jakim telefonicznie czy mailowo to zamowiliscie.Wiec pieniazki wezma z data wsteczna czyli od stycznia dajmy na to do marca plus oplata za kwiecien.Dlatego ja im co miesiac sle po te 20 zl niech sobie lezy jesc nie wola.W razie czego jak z czyms takim wyskocza to kaze im konto obciazyc a pozniej juz na biezaco.Nie tak prosto wyslac 2 mln porozumien na akord wszystkim zainteresowanym.Troche zle wogole zaczeli.Powinni od Stycznia wlaczyc wszystkim i wyslac komunikat jak danwiej na sagemy.Jest to za darmo od lutego bedzie zakodowane jak chcesz to zadzwon cena tyle i tyle i nie jest obowiazkowe.Napewno by to sprawniej przebieglo.Mogli tez rozsylac kwity od Listopada wtedy by sie wyrobili.A tak nie daja rady tego ogarnac.;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wątpie, żeby nam naliczyli za HBO, ja np. wziełem wysłałem w icok e-maila, że chciałbym przetestować HBO, a mi wysłali tego samego dnia odpowiedź, że żeby ułatwić decyzje dają HBO gratis, czyli wszystko było załatwione jednego dnia w ciągu kilku godzin, i tak mam HBO już od chyba 4 stycznia, więc mam dowód, że dostałem HBO gratis, czyli naliczyć mi nie mogą, dopuki nie odeśle porozumienia. Nawet zostawiłem sobie na poczcie kopie e-maila, którego wysłałem oraz zostawiłem tego e-maila, którego dostełem z Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Skoro tak to zmienia postac rzeczy.LAKI 13.Jak tylko wzialem dekoder HD 9 Listopada i zobaczylem test 1 test 2 test 3 Wszystkie w HD od razu wiedzialem ze to bedzie paczka HBO.Oni o tym wiedzieli od dawna.Ile lat temu juz byly spekulacje na temat HBO w Cp?.Jak tylko skonczyla sie umowa na wylacznosc w C+ od razu mieli to u siebie.Takeij umowy nie przygotowuje sie z dnia na dzien.Podpisali ja znacznie szybciej, jednakze udostepnic mogli dopiero po nowym roku bo byli powiazani poprzednia umowa z C+ cala ich wielka tajemnica.Oni wszystko wiedza grubo naprzod:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno, żeby takich kanałów nie dołączyć, musieliby być idiotami! Zastanawia mnie na ile Cyfra podpisała wyłączność na te kanały, no ale to nie ważne w tym temacie.

 

Nie sądzę aby tak późno wysyłali te porozumienia, bo PP znając ich szybkość często mogłaby nie dostarczyć tego na czas do abonenta a co dopiero z powrotem do Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nic dziwnego, że nie chciało widząc, że jest zainteresowanie ich kanałami w innych platformach... Dla HBO wejscie do CP i N to dodatkowe zyski... Nie ma się im co dziwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...