Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym chciał się najpierw dowiedzieć, dlaczego kiedyś można było uruchomić 4 kanały na CL a teraz nie można? Wracamy do tego co było, max 4 mecze na żywo.... niech sobie wsadzą tą ligę mistrzów, więcej obejrzę przez kanały FTA, feedy i inne! I chociaż komentarz będzie lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek , 18 września

 

Paris Saint-Germain FC - FC Dynamo Kyiv 20:40 nSport HD

AC Milan- RSC Anderlecht 20:40 kanał 109

Real Madrid CF -Manchester City FC 20:40 nPremium HD

Borussia Dortmund -AFC Ajax 20:40 nPremium3 HD

Montpellier Hérault SC - Arsenal FC 23:30 nSport HD

MultiLiga Mistrzów 20:40 kanał 108

 

Środa, 19 września (na żywo, TVP1 i SPORT.TVP.PL):

20:45 Chelsea Londyn – Juventus Turyn

 

FC Bayern München -Valencia CF 20:40 nSport HD

Chelsea FC -Juventus 20:40 kanał 109

FC Barcelona-FC Spartak Moskwa 20:00 nPremium HD

Manchester United FC- Galatasaray A.S. 20:40 nPremium3 HD

Celtic FC - SL Benfica 23:30 nSport HD

MultiLiga Mistrzów 20:40 kanał 108

 

Piątek, 21 września (retransmisje, TVP Sport):

08:45 Borussia Dortmund – Ajax Amsterdam

11:50 Real Madryt – Manchester City

14:00 AC Milan – Anderlecht Bruksela

16:10 Montpellier – Arsenal Londyn

23:20 Manchester United – Galatasaray Stambuł

 

Sobota, 22 września (retransmisje, TVP Sport):

08:45 Celtic Glasgow – Benfica Lizbona

10:55 FC Barcelona – Spartak Moskwa

20:50 Bayern Monachium – Valencia

Środa, 3 października (na żywo, TVP1 i SPORT.TVP.PL):

20:45 Manchester City – Borussia Dortmund

 

Piątek, 5 października (retransmisje, TVP Sport):

08:45 Benfica Lizbona – FC Barcelona

11:50 Juventus Turyn – Szachtar Donieck

14:00 Valencia – Lille

16:10 Spartak Moskwa – Celtic Glasgow

23:20 FC Porto – Paris SG

 

Sobota, 6 października (retransmisje, TVP Sport):

08:30 Schalke Gelsenkirchen – Montpellier

10:35 Zenit St. Petersburg – AC Milan

13:20 Ajax Amsterdam – Real Madryt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na program TVN/TVN7 i TTV na czwartek i żadnej Ligi Europy nie ma! A może ten przepis o transmitowaniu meczu w tv otwartej dotyczy tylko występu krajowej drużyny? Wychodzi na to, że abonenci innych platform niż N obejrzą mecze tylko na zagranicznych kanałach. Na TVN nie ma szans - oni mają na czwartek stałą ramówkę, TVN7 też ma małe szanse. Ewentualnie TTV, co pozwoliłoby trochę nagłośnić tą stację. Swoją drogą szkoda, że ITI tak kamufluje mecz. Np. wtorkowego meczu LM Montplellier-Arsenal na żywo nie zobaczy nikt. Szkoda, że nikt nie wpadł na pomysł, żeby wyemitować ten mecz na żywo w TVN Turbo. No ale przecież za dużo osób by wtedy oglądało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze na stronie UEFA czytałem umowe na ,LE to ITI musi odsprzedac komus prawa na otwarta pakiet. Chyba ze zle zrozumiałem tekst. Mysle ze TVN 7 pokaze LE.Chyba ze ITI niezalezy na LE wtedy w Polsce jej nieobejzymy. Bo UEFA zerwie umowe z ITI badz tez zarzada kary(chyba). NIeznam sie na umowach ale bylo pakiet kodowany i otwarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie poprostu głupoty. Platforma n kupiła ligę europy i to wszystko i będzie kodowana nie ma mowy że pokażą na tvn i nie muszą. Poprostu jeśli nikt nie kupi pakietu otwartego to poprostu nie będzie. Jak sobie wyobrażacię to? Podam przykład gdyby canal plus kupił ligę europy to co? Odkodował by swój program gdyby nie było chętnego na pakiet otwarty? Oczywiście że nie. Tutaj ktoś pisał że może na ttv co ma wspólnego nsport z ttv. Ile jest krajów gdzie całą liga europy jest kodowana więc nie ma czego takiego jak: że muszą pokazać fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcabarcelona

z reguły pokazują cztery mecze o 20:45 na żywo, więc musieli coś ciekawego wyrzucić, bo tego dnia gra grupa śmierci, której pewnie wszystkie mecze będą na żywo. Zdecydowano, że pokażą mecze Milanu i PSG, a mecz Arsenalu pokażą o 23:30 w calości.

 

@TOMALA75

Platforma n z tego co mi się wydaje kupiła wszystkie pakiety ligi mistrzów i europy, dla telewizji niekodowanej także.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala75

 

ITI wykupiła cały pakiet LE, więc z ofertą dla stacji otwartej. Nsport wiążę z TTV to, że to ten sam właściciel, a jest to jedyna stacja ITI która jest ogólnodostępna, a może transmitować mecz. Tak jak mówiłem TVN ma stałą ramówkę na czwartek (Fakty, Na Wspólnej, W11, Kuchenne rewolucje itp.) - więc gdyby mieli tam dawać mecze na pewno byłoby już o tym głośno. TVN7 też ma stałe pasmo filmowe na czwartki. ITI może ewentualnie sprzedać sublicencję TVP, ale gdy nie ma polskich drużyn nie sądzę, żeby wykazywali zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktyka ITI jest rewelacyjna: mam TNK SD, planowałem doładować kartę na mecze LM na 3 miesiące. sprawdzam plan transmisji i okazuje się, że na nSport jest mecz PSG - Dynamo.......... liczyłem na jeden mecz z grupy śmierci. a więc ponad 5 dych im przepadło, mam ich gdzieś. idę do pubu - kasę zarobi ktoś inny, gratulacje ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ITI kupił prawa do pakietu otwartego LE to nie musi je pokazać.

Tylko jaki to by miało sens kupować coś za parę dodatkowych milionów - liczyli że sprzedadzą chętnych nie ma.

Mogą nie pokazywać - ale czy to będzie racjonalnie biznesowo.

Najlepszy byłby TVN7 - i tak lecą tam non stop powtórki filmów z TVN z dawnych lat - aż się wymiotować chce -już TV PULS ma lepszą filmografię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...