Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem sercem za Realem, ale wczorajsze bramki Drogby i Eboue były niesamowite. Szczególnie Drogba wykazał się spokojem przy bramce strzelając z dużą swobodą piętą. Klasa światowa. Jednak bardzo niepokojące są te przerwy, taki zastój w grze Realu. Kompletna bezradność przy bramkach dla Galatasaray, duża niefrasobliwość obrońców. Dobrze, że po tej 3 bramce trochę to uspokoili, a jeszcze udało się strzelić na 2:3. Jednak kolejny mecz w 10-tkę to kolejny powód do zastanowienia się nad polepszeniem jakości gry, bo w półfinale taka gra może się źle skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jak polskie media narzucają to takie uwielbienie dla Borussii. Oczywiście że to za[beep]ista sprawa, że trzech Polaków odgrywa kluczowe role w takim klubie, co jest rzeczą bez żadnego precedensu. Jednak to nie jest polska drużyna. A komentatorzy z naszych telewizji po golach Dortmundu dostają orgazmu jakby to Polska strzelała bramkę w finale mistrzostw świata. I pewnie masturbują się w kabinie komentatorów. Tyle że takie subiektywne uczucia można wyrażać na meczach kadry, a nie w Lidze Mistrzów, gdzie nie gra żaden polski zespół i trzeba być bezstronnym. Albo przynajmniej dobrze udawać, bo tak się akurat składa że w meczach Dortmundu nie każdy kibicuje właśnie im i dla takiego kibica to żenada słuchać takiego [beep]stwa. Dla mnie Champions League w zasadzie skończyła się po 1/8 finału i już nikomu nie kibicuje. Nawet tą Malagę wolałem od Dortmundu od tego całego lansu na Gejussię. Ale z tej czwórki co została, to już niech będzie ta Borussia. Generalnie to teraz o wiele ciekawsza jest dla mnie Liga Europy (która zresztą w ogóle jest ciekawsza). A co do sędziowania, to wprowadzenie szóstki arbitrów można już chyba uznać oficjalnie za klapę totalną. W Lidze Mistrzów jest najwięcej sędziów i najwięcej błędów. Nie wiem po co te [beep]e za tymi bramkami stoją w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek losowanie, moje wymarzone pary, to Borussia - Real i Barcelona - Bayern.

I tak właśnie będzie. Również tak chciałem. Mój wymarzony finał to Barca vs Borussia, naturalnie z wygraną Barcy :). W Lidze Europejskiej natomiast Chelsea zagra z Bazyleą a Benfica z Fenerbahce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, żebyście się nie zdziwili jak będzie finał Bayern - Real :wink:

 

W składzie Bayernu z tego przegranego 0:4 meczu w 2009 roku (który nadal stanowi punkt odniesienia dla wielu fanów Barcy na jakim poziomie jest Bayern) zostały tylko 2 nazwiska: Schweinsteiger i Ribery - cała reszta została wymieniona. Trzon Barcy z kolei wygląda tak samo jak 4 lata temu, kilku zawodników zostało wymienionych na równorzędne odpowiedniki.

 

Jedno jest pewne - jeśli Barca chce przejść Bawarczyków to oprócz zdrowego Messiego, musi z formą i jakością gry wskoczyć o 2 piętra wyżej niż miało to miejsce w meczach z Milanem czy PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też już bardzo denerwuje ta ogólnonarodowa podnieta nad Borussia. Mam nadzieje, że Real im wreszcie pokaże co to prawdziwy europejski futbol. Niech się skończy już ta hollywoodzka bajka, z trzema naszymi celebrytami na czele.

BTW Dla mnie też najlepszą opcja jest finał Bayern - Real. Nie trawię Barcę, a na temat BVB wypowiedziałem się powyżej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeden mecz a pokazał sezonowcom co normalni kibice widzą od dawna. Barca się sypie,za bardzo poszli w uzależnienie od Messiego. Brak trenera z jajami,błędy transferowe-nie kupili stopera.Dziś nie mieli nic do powiedzenia.Bayern pokazał jak się ma grać efektownie a nie na wysokie posiadanie piłki z ktòrego nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super mecz Roberta Lewandowskiego,który strzela 4 gole Realowi Madryt w półfinale LM.Jest również pierwszym piłkarzem od 1960 roku,który strzelił 4 bramki w meczach półfinałowych lub finałowych w europejskich pucharach,wyrównując osiągnięcie Ferenca Puskása.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień przejdzie do historii. Borussia Dortmund wygrała z Realem Madryt 4:1, ale najważniejsza informacja jest taka, że 4 gole strzelił Polak, nie kto inny tylko Robert Lewandowski!!! Miał 6 a teraz ma już 10 bramek w LM. Jaka szkoda, że w kadrze tak nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie każdy trener klubowy poradzi sobie z prowadzeniem reprezentacji , wracając do ligi mistrzów bardzo dobry mecz w wykonaniu BVB mam nadzieje ze za tydzień nie przegrają za wysoko w Madrycie i awansują do finału ,co do meczu Bayern-Barca to mimo wszystko wierze ze Barcelona jest w stanie odrobić stratę 4 bramek i przejść do finału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...