Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ci co się zachwycają City nie wspominają o Edersonie, a moim zdaniem Hart, Caballero, czy C. Bravo, któremu w poprzednim sezonie nie za wiele wychodziło, to komicy w porównaniu do młodego Portugalczyka. Nie chodzi mi o dzisiejszego karnego, ale o całokształt jego gry od początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co się zachwycają City nie wspominają o Edersonie, a moim zdaniem Hart, Caballero, czy C. Bravo, któremu w poprzednim sezonie nie za wiele wychodziło, to komicy w porównaniu do młodego Portugalczyka. Nie chodzi mi o dzisiejszego karnego, ale o całokształt jego gry od początku sezonu.

Ederson to Brazylijczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co się zachwycają City nie wspominają o Edersonie, a moim zdaniem Hart, Caballero, czy C. Bravo, któremu w poprzednim sezonie nie za wiele wychodziło, to komicy w porównaniu do młodego Portugalczyka. Nie chodzi mi o dzisiejszego karnego, ale o całokształt jego gry od początku sezonu.

W sensie pozytywnym czy negatywnym? Co Ederson zrobił?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo sobie radzą drużyny z Polakami. Monaco druga porażka u sibie i tylko 1 punkt. Dortmund z Piszczkiem także tylko punkt z Apoelem i ich sytuacja jest bardzo ciężka lub beznadziejna. Jeśli Napoli u siebie nie wygra z Manchesterem City,a będzie to bardzo trudne też raczej może się pożegnać z fazą pucharową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie pozytywnym czy negatywnym? Co Ederson zrobił?

Przede wszystkim nie robi tego co jego poprzednicy, czyli klopsy w co trzecim meczu.  :mrgreen:

 

 Jeśli Napoli u siebie nie wygra z Manchesterem City,a będzie to bardzo trudne też raczej może się pożegnać z fazą pucharową. 

Szachtar ma w ostatniej kolejce mecz u siebie z City, to dla nich dodatkowy bonus, bo pewnie City przyjedzie okrojonym składem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja Monaco nie jest  az taka bardzo trudna. Mimo ze maja tylko punkt to do miejsca drugiego traca tylko 3 pkt.

Powiedziałbym aż trzy. Teraz trudny wyjazd do Stambułu. Porto i Lipsk to też bardzo dobre ekipy, tak jak myślałem najciekawsza grupa tych rozgrywek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wczoraj były co najmniej dwa super spotkania, o tyle dzisiaj jest słabiutko. Sam nie wiem, który mecz oglądać i czy w ogóle. Niby najciekawszy jest mecz Chelsea- Roma, ale żadna z tych drużyn jakoś mnie nie kręci. Niby fajnie byłoby popatrzeć na starcie Barcy z Vadisem, ale obawiam się, że będzie pogrom. Jakieś sugestie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj nie mam dylematów, bo zdążę dopiero na drugie połowy i zobaczę po wynikach gdzie będzie najciekawiej, chociaż dzisiaj najciekawszy mecz, to Chelsea - Roma.


Będzie trzeba sobie zarezerwować wiosną telewizor na czwartki - Borussia, może Napoli, może Monaco, będzie co oglądać w Europa League. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekam do końca pierwszej połowy i katapultuję się na Estadio Santiago Bernabeu. Zieliński, to najsłabszy aktor tego widowiska... 

Sorry bardzo, ale mylisz się. Nie ufam opiniom komentatorów bo większość się na piłce zna słabiej niż niejeden Janusz. Jechali na Zielińskiego, ale wcale słabo nie grał. Tak miał straty i nie było go widać zbytnio, ale głównie dlatego, że nie miał piłki przy nodze. Był odcinany i dostawał mało podań. Wystarczy przeanalizować momenty kiedy rzeczywiście mógł coś zrobić mając piłkę i to było coś co wyróżnia najlepszych pomocników. Jeśli mamy krytykować to wszyscy zawodnicy Napoli nie licząc bramkarza w pierwszej połowie grali tragicznie. Błędy Hamsika też były kuriozalne, a podobno taki super zawodnik. Mertens uderzył z karnego jak wystraszony trampkarz, a nie napastnik na miarę najlepszych 9 na świecie. Tak jak zazwyczaj ganię polskich piłkarzy tak tutaj muszę wziąć w obronę Zielińskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudny, siermiężny mecz w Londynie. 

 

Dwaj trenerzy rodem z siermiężnej Serie A bardzo defensywnie ustawili dziś swoje zespoły.

 

Hajto daje łapkę w dół. Borussia show na Cyprze to jest to, a nie jakieś siermiężne Romy. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...