Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spekuluje się o Tuchelu, choć to byłby kontrowersyjny wybór. Możliwe też, że w najbliższych meczach zespół poprowadzi Sagnol. Ja też czekam na Kloppa albo Nagelsmanna, ale to nie teraz. Byle wyrzucić Ancelottiego, na obecny Bayern nie można patrzeć.

To komu ty w końcu kibicujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, bo to przecież wina Carletto, że Bayern ma takie braki w składzie. Nawet jeszcze się wrzesień nie skończył, 3 pkt straty do lidera w lidze i jedna porażka w LM a ci już chcą go zwalniać  :lol2:  Do tego momentu Bayern mi się kojarzył z mądrym zarządzaniem ale teraz to jest parodia.

Problemem Bayernu jest brak skrzydeł. Robben i Ribery wieku nie oszukają a klub zaspał ze znalezieniem dla nich odpowiednich jakościowo zastępców. 

 

Niemcy już na 4 miejscu w klubowym rankingu UEFA. Nie interesowałem się tym zbytnio ale niedawno jeszcze chyba byli na drugim miejscu? No i ten sezon jest żałosny w ich wykonaniu więc tylko strata się powiększy, patrząc na wyniki angielskich ekip.

 

Braki w składzie to nie jego wina ale, nie zawsze brak kilku zawodników źle wpływa na zespół. Bayern stracił kilku podstawowych graczy, ale to nie jedyny powód tragicznej dyspozycji, już od początku sezonu wiedziałem że jego filozofia nie będzie pasować do Bayernu. W Milanie był świetnym trenerem, nawet Real doprowadził do zwycięstwa w lidze mistrzów, ale nie każdy trener pasuje do każdego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To komu ty w końcu kibicujesz?

Legii, od zawsze. :) Jednak lubię Bayern, szczególnie od pechowo przegranego finału z MU. Zawsze podziwiałem sposób budowania tej ekipy, choć ostatnio ich gra nie zachwyca. Dużo bardziej podobali mi się za Pepa. Kiedyś niemal każdy wyróżniający się piłkarz Bundesligi trafiał wcześniej czy później do nich, teraz stracili ten atut i przegapili choćby De Bruyne, Sane czy ostatnio Naby Keitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenująco słaby poziom tej Ligi Europy, Arsenal gra drugim garniturem i wbija Bate na wyjeździe 3 gole w pół godziny.

W Rzymie puste trybuny, jakaś kara?

Nawet dzięki tym rozgrywkom przypomniał o swoim istnieniu Paweł Olkowski. :)

Może dzięki reformie nie będzie aż tylu ogórkowych zespołów ze słabszych lig ,chociaż i to nie zapewni emocji jak zespoły z najlepszych lig będą grały na pół gwizdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem,że kluby z Premier League będą się liczyć. United nadal zdaniem Arkona gra defensywną piłkę? Mourinho naprawdę stworzył ekipę, ta drużyna gra najlepiej od czasów Fergusona. W końcu jest ten polot, swoboda gry, ten brak kunktatorstwa- strzelamy gola i jedziemy dalej. PSG wczoraj zachwyciło, oczywiście to drużyna nieobliczalna co pokazała rok temu. Bardzo fajnie jakby nastąpiło pewne przewietrzenie w LM. Tuchel dla Bayernu oznacza tylko tyle,że nawet Mistrzostwo Niemiec było by poważnie zagrożone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy dopiero dwie kolejki za sobą, ale widać, że Anglicy grają na poważnie i już nie przegrywają z drużynami pokroju Basel. Natomiast to na ile się liczą w Europie pokażą mecze wiosenne. Chętnie zobaczę te Manchestery, czy Chelsea w starciach z Realem, Barceloną, Bayernem, Juve, czy PSG. ;) Jedno jest pewne, faza pucharowa będzie ciekawa jak nigdy - 4/5 zespołów angielskich powinno awansować, 4 hiszpańskie, do tego mamy Juve, Bayern, PSG.... Może jeszcze BVB się odrodzi... Same hity będą. i żadnego grania na pół gwizdka jak w fazie grupowej, gdzie w sumie ostatnie lata pokazały, że nie jest to aż takie istotne czy się wychodzi z pierwszego, czy z drugiego miejsca.


W Lidze Europy kluby niemieckie dzisiaj znowu totalna kompromitacja. Koln podobnie jak w Bundeslidze - pierwsze miejsce w tabeli od końca, komplet porażek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal tak uważam, nie cierpię stylu gry drużyn prowadzonych przez Mourinho. Z zachwytami poczekajmy na naprawdę wymagających przeciwników, czyli na fazę play off.

No tak na nic zdobyte 16 goli w lidze w 6 spotkaniach ligowych i 7 w dwóch spotkaniach LM - ten dorobek dowodzi,że United gra defensywną piłkę. 

Tak czekam i nie przesądzam- tutaj eksperci przewidywali porażkę United z CSKA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal tak uważam, nie cierpię stylu gry drużyn prowadzonych przez Mourinho. Z zachwytami poczekajmy na naprawdę wymagających przeciwników, czyli na fazę play off.

Zgadzam się, z nikim wielkim United dotychczas jeszcze nie grał. Wiadomo ze nie będą grali defensywnie meczu z CSKA, ale ta taktyka to i tak podstawowa od Mourinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie kluby dokonały w tym tygodniu niemożliwego, sześć meczów w europejskich pucharach i sześć porażek, takich czarnych dni nawet nie pamiętają polskie kluby. :wink:

Impossible is nothing :D haha

Brawo, o to chodzi. Martwi mnie jednak zwolnienie Carletto,szkoda bo Bayern gral źle do tego stopnia ze byla szansa ze nie wygrają q tym sezonie nic, a to zawsze wielka radość bo życzę im najgorsze tak jak Manchester City.

 

Siła Bundesligi pp prostu jwst taka że przegrywają wszystko jak leci w Pucharach :)

Włosi za to 5/6 wygranych i remis Atalanty. Sila, moc, sztos! Anglicy tez prawie komplet ale Liverpool sie wylamal niestety ale aż tak mnie to nie zaskakuje bo to przeciętny zespół jest, co niw wszyscy chcą zauważyć.

Edytowane przez robsonUnitedxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, z nikim wielkim United dotychczas jeszcze nie grał. Wiadomo ze nie będą grali defensywnie meczu z CSKA, ale ta taktyka to i tak podstawowa od Mourinho.

Zadaniem Mourinho jest dobrać taką taktykę by osiągnąć sukces, nie jest sztuką grać otwartą piłkę i przerżnąć jak Dortmund. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niejako przyznałeś, że drużyna Mourinho nie gra otwartej piłki. :) Nie zapominajmy, że piłka ma być przede wszystkim atrakcyjna. Im więcej zespołów będzie grało tak jak MU czy Atletico, tym więcej neutralnych kibiców będzie się od wielkiej piłki odwracać. Już w zeszłym sezonie mecze w LM i Premier League cieszyły się mniejszym zainteresowaniem w Anglii. Ciężko też będzie przekonać takich Amerykanów czy nawet Azjatów do zainteresowania się futbolem pokazując mecze typu Chelsea- MU czy ostatnie nudy w La Lidze Atletico- Sevilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niejako przyznałeś, że drużyna Mourinho nie gra otwartej piłki. :) Nie zapominajmy, że piłka ma być przede wszystkim atrakcyjna. Im więcej zespołów będzie grało tak jak MU czy Atletico, tym więcej neutralnych kibiców będzie się od wielkiej piłki odwracać. Już w zeszłym sezonie mecze w LM i Premier League cieszyły się mniejszym zainteresowaniem w Anglii. Ciężko też będzie przekonać takich Amerykanów czy nawet Azjatów do zainteresowania się futbolem pokazując mecze typu Chelsea- MU czy ostatnie nudy w La Lidze Atletico- Sevilla.

Nie, Manchester United jest zupełnie inną drużyną niż chociażby w poprzednim sezonie, bardzo przyjemnie ogląda się ich grę . Natomiast zadaniem Mourinho to osiągnięcie zamierzonego celu, a nie atrakcyjność za wszelką cenę, więc nie wykluczam ,że w starciu np. z Realem Madryt nie będzie grał tak otwartej piłki jak z Crystal Palace. Piłka nożna to nie łyżwiarstwo figurowe i tu punktów za styl nie przyznają,ale ten na razie także jest. Manchester ma dużo więcej do zaoferowania z przodu i ich grę przyjemniej mi się ogląda niż obecnie Realu czy Bayernu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdą takie mecze, już 14.10 grają z Liverpoolem. Te mecze z tymi średniakami mogliby wygrywać 1:0 lub tracić punkty jak to miało miejsce w poprzednich sezonach. Dostrzegam dużą różnicę między tym co widziałem jeszcze niedawno,a widzę obecnie. O tym piszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...