Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Barca ociężale, słabo się poruszają. Dybala? Nie jest słaby, ale już bez przesady z wielkim wychwalaniem strzelca, któremu obrona przeciwnika pozwala na tak wiele. Przy drugim golu to niewiarygodne wręcz jak zostawili go samego. 

P.S 3-0 Mascherano "kryje" przy rożnym Chielliniego. Jakaś nowa metoda bo rękami tylko działał nie patrząc nawet gdzie piłka. Dobrze, że gol bo i tak karny za coś takiego...

Edytowane przez the cable guy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkon- coś mówiłeś że Dybala jest słaby?

Nigdy tak nie napisałem. Twierdziłem tylko i to podtrzymuję, że do dziś nie rozegrał żadnego spektakularnego meczu czy to w reprezentacji, czy w LM.

Wracając do samego meczu, to najbardziej kuriozalne było wpuszczenie Gomesa, żeby odwrócić losy spotkania :). Dobrze, że Lucho odchodzi po sezonie. Barca tak naprawdę powinna odpaść już z PSG, jest w fatalnej formie w tym sezonie. Neymar w ogóle był dziś na boisku? Albo Mascherano kryjący Chielliniego przy rzucie rożnym. O pilnowaniu na radar Dybali nawet nie wspomnę, o  beznadziejnym Inieście też. Beznadziejna gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłbym wam tutaj mema DiCaprio z rozłożonymi rękami z podpisem Juve Fans right now ! ale mi się nie chce...

 

Wygrała drużyna lepsza,Barcelona miała swoje okazje,ale Juventus ma Buffona.

 

 

Odrobić 3 gole z Juve będzie trudniej niż 4 z PSG. 1 bramka dla Juve na Camp Nou zamknie dwumecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałeś rację. Mimo wszystko liczyłem, że się zmobilizują na tak ważne spotkanie. Zawiedli niemal wszyscy, choć i tak mieli więcej okazji niż w Paryżu.

W poprzednim sezonie   trzeba było  mocno pracować   by MSN nie strzeliło  gola  co dawało pewne wygrane. W tym sezonie  wystarczy wyłączyć  środek w Barcelonie i wygrasz mecz.  Co wnosi  Gomez do gry obecnie  oraz Rakitic?  To wie tylko Lucho. Gdy Gomez gra Barcelona w tym sezonie wygrała 3 mecze. To jest podsumowanie transferu Gomeza.   Mathieu   za Jordiego Albe  kolejne podsumowani taktyczne.  Aż żal patrzyć jak Lucho wbija gwóźdź  to trumny tej ekipy  skoro nikt nie dostarcza tam piłki. 

 

Barca jest  wolna   przewidywalna  czytelna.  Seville łatwo pykneli bo Sevilla się rozsypała. A jak oni przegrywają z Deportivo i Malagą  to co Juve mają ograć? 

 

Teraz nadchodzący klasyk bez Neymara to już w ogóle. 3 mecze   to ciekawe. Bo jak CR7  posłał kose w [beep] jednemu potem skopał  drugiego i pchnął go na ziemie to tylko 1 mecz zawieszenia . Widać kolejny dowód korupcji.

Barcelona potrzebuje kompletnie nowej linii pomocy obraz 2 obrońców a ja się dowiedziałem iż  oni chcą dać Messiemu nowy kontrakt  za 40 mln.   Pozdrawiam zarząd  jeśli oni chcą coś wygrać  jeszcze bo nie wiem skąd $$ na zakup piłkarzy skoro obecny rynek to pula na poziomie 80mln i w górę.

 

Na tak grający  Juve  tylko Atletico jest  stanie  im się postawić. 

 

Jestem ciekawe co to będzie w środe  na Allianz Arena.   Vidal powiedział że chcą sprawe załatwić w pierwszym meczu.   Brak PEPE oraz Varana  mają tylko Carvajala  Ramosa i zajechanego Marcelo. CR7  i Ramos po 1 kartce od zawieszenia.

Zapomniałeś dodać że Juventus powinien grać ten mecz z PSG

Śmiem twierdzić że gdyby to teraz grało  PSG  wynik byłby jeszcze lepszy dla Juve tam także chyba 2  było zawieszonych na następny mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że kibicuje Barcelonie z 18lat (prawie tyle co poniektórzy userzy tutaj mają ogólnie lat) to przykro mi patrzeć na taką Barcelonę, w tym sezonie, która potrafi zagrać genialne mecze jak drugi z PSG czy ostatnio z Sevillą, żeby za chwile zagrać padakę jak z Malagą czy wczoraj z Juve. Wiele analogii było w tym meczu z tym 1szym w Paryżu jednak wczoraj Barca w końcu miała okazje i to nie jedną i gdyby nie Buffon to wynik byłby zupełnie inny i było widać, że można tą monolitową obronę Juve rozpracować. Odrobić 3 bramki będzie szalenie trudno, ale jak wróci Busquets i zagrają z takim zaangażowaniem jak podczas remontady, bo coby nie mówić zagrała wtedy stara dobra Barcelona, która zaraz po stracie piłki dopada rywala i mu ją odbiera jak za czasów Guardioli to szansa jest, ale myślę że są to szanse mniejsze niż z PSG, które jest słabsze niż Juve. 

Żeby nie było. Gratuluje Juve meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bez pomocy sędziów Barca może nie pokonać Juve. Oglądałem mecz z Malagą. Messi nie wykorzystał wtedy żadnego rzutu wolnego. Suareza praktycznie "nie było widać" na polu karnym Suareza. A o grze Gomesa, lub Mathieu nie wspomnę. Z tego co słyszałem ten mecz wyglądał nieco podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim sezonie trzeba było mocno pracować by MSN nie strzeliło gola co dawało pewne wygrane. W tym sezonie wystarczy wyłączyć środek w Barcelonie i wygrasz mecz. Co wnosi Gomez do gry obecnie oraz Rakitic? To wie tylko Lucho. Gdy Gomez gra Barcelona w tym sezonie wygrała 3 mecze. To jest podsumowanie transferu Gomeza. Mathieu za Jordiego Albe kolejne podsumowani taktyczne. Aż żal patrzyć jak Lucho wbija gwóźdź to trumny tej ekipy skoro nikt nie dostarcza tam piłki.

 

Barca jest wolna przewidywalna czytelna. Seville łatwo pykneli bo Sevilla się rozsypała. A jak oni przegrywają z Deportivo i Malagą to co Juve mają ograć?

 

Teraz nadchodzący klasyk bez Neymara to już w ogóle. 3 mecze to ciekawe. Bo jak CR7 posłał kose w [beep] jednemu potem skopał drugiego i pchnął go na ziemie to tylko 1 mecz zawieszenia . Widać kolejny dowód korupcji.

Barcelona potrzebuje kompletnie nowej linii pomocy obraz 2 obrońców a ja się dowiedziałem iż oni chcą dać Messiemu nowy kontrakt za 40 mln. Pozdrawiam zarząd jeśli oni chcą coś wygrać jeszcze bo nie wiem skąd $$ na zakup piłkarzy skoro obecny rynek to pula na poziomie 80mln i w górę.

 

Na tak grający Juve tylko Atletico jest stanie im się postawić.

 

Jestem ciekawe co to będzie w środe na Allianz Arena. Vidal powiedział że chcą sprawe załatwić w pierwszym meczu. Brak PEPE oraz Varana mają tylko Carvajala Ramosa i zajechanego Marcelo. CR7 i Ramos po 1 kartce od zawieszenia.

 

Śmiem twierdzić że gdyby to teraz grało PSG wynik byłby jeszcze lepszy dla Juve tam także chyba 2 było zawieszonych na następny mecz.

Zajmij się Barceloną bo wy wszyscy chcecie pogromu Realu, bo nie macie sensownego wytlumaczenia na to co się stało.

Wszyscy krytykowaliscie ALFA że wloskie drużyny się skompropozory, pozory mylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmij się Barceloną bo wy wszyscy chcecie pogromu Realu, bo nie macie sensownego wytlumaczenia na to co się stało.

Wszyscy krytykowaliscie ALFA że wloskie drużyny się skompropozory, pozory mylą.

Barcelona wczoraj zagrała marnie w obronie, a nie Juventus pokazał moc. Do tego Marciniak 69min i 71 min meczu. Juventus po 65min był zdominowany. To nie było jednostronne spotkanie jak 4-0 z PSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli świetny wynik i go utrzymali do końca.Co z tego że Barcelona dominowała jak nie zdobyła ani jednego gola ? Większe posiadanie piłki już nikogo nie interesuje,liczą się fakty a te mówią że było 3-0. Zamiast tego mogło być 4-1 gdzie 3-0 w rewanżu dawałoby awans Barcelonie a teraz 3-0 to będzie dogrywka.

 

Teraz wszyscy będą pisać o remontadzie ale prawda jest taka,że wynik rewanżu z PSG to zasługa sędziego i beznadziejnej postawy ekipy Emerego.Myśleli,że mają awans w garści i stanęli w obronie zamiast grać swoje jak w pierwszym meczu.Barcelona zrobiła swoje bo nie miała nic do stracenia,strzeliła tyle goli i było jej potrzeba.Awansowali bo PSG im na to pozwoliło,przegrywając ten mecz mentalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piłce liczą się fakty :D Suchy wynik zbyt często nie odzwierciedla tego co się oglądało. Nie zdobyli gola hmm... Myślę, że z karnego, który powinien być w 69min mogli go łatwo strzelić. Gra 11 na 10 też by mogła pomóc, ale Marciniak przestraszony, że dostanie łatkę że niby pomógł i wolał wybrać bierną postawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Barcelonie zabrakło skuteczności, żeby strzelić tego jedynego gola dającego nadzieje - setka Iniesty obroniona przez Buffona i chwilę później dostają drugą bramkę. Juventus miał 1.5 okazji i już prowadził dwoma golami. Barcelona aż tak źle jak w Paryżu nie grała, tyle tylko, że wynik nie jest wcale lepszy, bo w rewanżu Juventusowi nie będzie przeszkadzało, że grają bez piłki.

Los chciał, że uda się obejrzeć trzy szlagiery LM na żywo - ale trudno się z tego powodu cieszyć jak się pomyśli, że ,,tej,, Borussii moglibyśmy juz nigdy nie zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Barcelonie zabrakło skuteczności, żeby strzelić tego jedynego gola dającego nadzieje - setka Iniesty obroniona przez Buffona i chwilę później dostają drugą bramkę. Juventus miał 1.5 okazji i już prowadził dwoma golami. Barcelona aż tak źle jak w Paryżu nie grała, tyle tylko, że wynik nie jest wcale lepszy, bo w rewanżu Juventusowi nie będzie przeszkadzało, że grają bez piłki.

 

 

W pełni się pod tym podpisuję i też nie wierzę w kolejną remonatadę. Cud dwa razy się nie zdarza :). Problemem Barcy jest nie tylko słaba pomoc(szczególnie bez Busquetsa, Mascherano to już nie ta szybkość, co pokazała akcja przy drugiej bramce Dybali), ale też obrona. Jak można było w polu karnym zostawić tyle miejsca Dybali!? Mimo wszystko zmiana Mathieu też była bez sensu, bo na pewno on miałby dużo większe szanse na zablokowanie Chielliniego niż Javier. Fatalny mecz Mascherano(dwie bramki na jego konto), Iniesty, Neymara i Ter Stegena(druga bramka była spokojnie do obrony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juventus zagrał w swoim stylu, wyjątkowo wyrachowany futbol. Właśnie dlatego dla mnie ten dwumecz się już skończył. To klub półke wyżej niż PSG, Włosi nie zmarnują takiej okazji na awans. Barcelona za to dla mnie spore rozczarowanie. Nie oglądam ligi hiszpańskiej, może dlatego oczekiwałem od nich więcej. Strasznie bezbarwny futbol prezentują. Jak Messi albo Neymar nie mają swojego dnia i nie wyczarują czegoś z niczego to właśnie tak kończy się mecz. Trudno na takim poziomie osiagnąć sukces grając bez środka pola. Kiedyś to była mocna strona Barcelony, dziś ich największa bolączka. 

Zobaczymy jak poradzi sobie dzisiaj Borussia, jak ta wczorajsza sytuacja wpłynie na nich? Wszyscy wiemy jak wiele w futbolu znaczy psychika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grande Paolo Dybala!!! ;)

Pokazal co niektórym tutaj, @Arkon wreszcie zobaczył jego klasę.

Juz widzę, ze szukanie na siłę wymówki ze to Barca slaba a nie Juventus dobry hehe. Jakie to nie dziwne.

Chiellini mimo iz obronil ledwo tytuł mgr to wczoraj zdobył od razu profesora! Buffon co wyjął piłkę po strzale Iniesty to wow!!

Barcelona bez pomysłu, Juve świetnie ustawione, jak zawsze w destrukcji szczelnie.

 

Karny dla Barcelony, yy za co niby??!! Przecież pilka uderza w klatkę piersiowa a dopiero potem w rękę sie odbiła. Brak karnego słuszna decyzja.

 

Jedynq nadzieja Barcy w rewanżu to... Deniz Aytekin:D

 

 

JUVE STORIA UN DI GRANDE AMORE!!!

 

Dybalalalalalalal dopietta! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nad czym te zachwyty? Że wykończył akcję, w której był kryty na radar, albo że strzelił gola, którego Buffon by wyciągnął?

Mnie bardziej zachwycił wczoraj Cuadrado. Kiedyś to taki trochę jeździec bez głowy, a wczoraj razem z Danim Alvesem w ciągu 10 minut wybili z głowy radosne akcje Neymarowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie sposób się z Tobą nie zgodzić :). Inna sprawa, że do tej pory nie rozumiem dlaczego akcje nie były kierowane na Alvesa, który dość szybko obejrzał żółtą kartkę. Mnie oczywiście zachwycił Buffon, 39 lat na karku, a klasa nieprawdopodobna. Jedynie jemu życzę zdobycia LM, choć sposobu gry Juve nie cierpię. To jest jeszcze brzydsze niż Atletico. PSG w Paryżu zagrało fenomenalnie, a Turyńczycy tak jak zwykle Włosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...