Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma to jak usprawiedliwiać takie zachowanie. Okrzyki "Jude Borussia" też przecież zostały sprowokowane. Kopanie stewardów było obroną honoru i czci polskiej flagi, a także przyczyniło się do zapewnienia poczucia bezpieczeństwa dzieci znajdujących się na stadionie.

Stadion będzie zamknięty mam nadzieję. Nie byłoby mi żal właścicieli, którzy wielokrotnie otwarcie pokazywali przyzwolenie dla zachowań "prawdziwych kibiców". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leśnodorski ma to co chciał - to, że część kiboli tego klubu nie ma mózgów, to wiadomo nie od dzisiaj. Jakoś nie widziałem, żeby w Niemczech, Anglii, czy we Włoszech kibole latali za stewardami z gazem i jeszcze ich kopali. Nawet jak ich fani BVB prowokowali, to nie ma żadnego usprawiedliwienia. Całe szczęście, że się nie dostali do fanów BVB, bo wtedy z pucharami mogliby się pożegnać na kilka ładnych lat.Legia ani sportowo, ani kibicowsko do Ligi Mistrzów nie dorosła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zwalam winy a pisze o faktach i faktem jest, że to wszystko się od próby wejścia Borussia, potem polecieli nasi (za co zostaną ukarani). Zresztą nie 1 raz w LM Borussia dopuściła się takiej próby.

 

Nie było żadnych okrzyków Jude a Nutte Nutte Borusiia, co jest obraźliwe i śpiewane na stadionach Bundesligi ale niestety niektórzy mają problemy ze słuchem.

 

Zapewne nie pamiętasz co działo się na meczach BVB z Galatasaray, Schalke z Realem czy BVB z Schalke itd ale wiadomo w Niemczech jest spokój i kultura.  BVB ma taką samą opinie w Niemczech i nie tylko w Niemczech jak my ale wiadomo zawsze widzi się jedną stronę i tam jest idealnie. Borussia obok nas to jeden z głównych beneficjentów kar od UEFA.  Więc mówienie, że tam jest kultura spokój i wszystko idealnie jest po prostu śmieszne.

 

Różnica jest taka, że jak tam coś się dzieje, to zajmuje się tym klub i odpowiednie służby a u nas oprócz tego media sprzedają jakieś chore ideologie i żyją tym przez jakiś czas bo to dobrze się sprzedaje jacy to Polacy są gorsi od innych.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli fani BVB są w porządku?

 

I tak - nie lubię Legii i mam bekę z jej porażki, ale równie dobrze mogli ci z BVB zacząć to śpiewać ("Jude Jude auf den Gas"), potem jakiś kibol z Legii zobaczył kogoś w żółtym z gazem (n.p. stewarda) i się zaczęło.

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 naprawdę nie bądźmy śmieszni. To jest ośmieszanie polskiej piłki i Polaków. Na takie zachowania nie ma miejsca. To nie Polska lat 90, gdzie kibole idą na stadion się nawalać z innymi kibolami. Dziś ludzie tak jak w Niemczjech chcą iść na stadion napić się piwka i pospiewać, a nie dostać po ryju i uważać, żeby ktoś samochodu nie zdewastował, bo to jest śmieszne i nie na dzisiejsze czasy.

 

Jak już nie umiemy grać to przynajniej nie robilibiśmy wiochy od strony kibicowskiej, no ale pomarzyć można - szkoda, że nie narobili wczoraj większego syfu, bo by ich wywalili na 5 lat i byłby spokój i tak naszych klubów jak widać nie stać więcej niż na LE i taki zakaz jak miała Anglia dobrze by nam zrobił, byłby spokój.

 

EDIT: Teraz w TVN24 nawet Żelek mówił, że duzo osób słyszało "Jude"....więc czy miało być nutte czy nie to już poszło w świat....WIOCHA!!

 

http://www.spiegel.de/sport/fussball/borussia-dortmund-hooligans-von-legia-warschau-machen-bei-champions-league-spiel-randale-a-1112442.html

"Im Wortlaut der Erklärung des Legia-Vorstands heißt es: "Die Medienberichte, laut denen die Fans von Legia auf den Rängen 'Jude Jude BVB' skandiert hätten, entsprechen nicht der Wahrheit. Stattdessen sangen die Zuschauer 'Nutte Nutte BVB'"

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mają problemy ze słuchem. Ale to jest nie ważne. Wskaż mi co jest obraźliwego w słowie Żyd ? Czy słowo żyd obrażą kogoś ? Klub przyznał się w oświadczenie do obraźliwych określę co słychać na filmików nazywając Borussie kobietą lekkich obyczajów. Ja żyje w innym świecie bo nie potrafię pojąć co jest obraźliwego w słowie żyd jak twierdzą ci co mający problemy ze słuchem. Wytłumacz mi to bardzo proszę bo dochodzą do wniosku, że ci którzy słyszeli tam słowo Żyd to są po prostu antysemici. Bo dla mnie słowo żyd oznacza wyznawców Judaizmu, Izraelitów a nie coś obraźliwego.

 

Co do reszty, kto złamał prawo zostanie ukarany, klub wlepił już 15 zakazów, zidentyfikowano 75 osób także odpowiednie służby i sądy zajmą się tymi ludźmi i tyle. Każdy kto decyduje się na złamanie prawa musi się liczyć, że zostanie ukarany, takie jest prawo. Tyle.

 

Kłamstwem jest, że w Niemczech nic się nie dzieje, dzieje się dużo tylko nasze TV jak i te niemieckie nie poświęcają na to tyle czasu co  na wydarzenia u nas.

Polecam sobie poczytać co robi grupa Riot0231

 

Oczywiści jak Lazio czy Apollon ma w nazwie SS czy jak mówi się polskie obozy śmierci to jest ok ale jak Polak powie słowo Żyd to jest antysemityzm. I kto tu ma problem ?To, że dla Niemców słowo Żyd jest obraźliwe to nie nasz problem a ich, ale nie wpisujmy się w ich chorą retorykę.

 

Mamy swoje za uszami, wydarzyło się to co się wydarzyło nikt nie będzie się wypierał faktów i będzie jak wyżej napisałem ale przestawianie sprawy tylko z jednego punktu widzenia jest śmieszne i żałosne bo Borussia swoje zrobiła i ich zachowanie nikogo nie usprawiedliwia. Jedni i drudzy poniosą odpowiednie konsekwencje. Ale wiadomo w mediach lepiej się sprzeda jacy to Polacy są źli.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu oczywiście nie oglądałam, ale czytać lubię i co widze:

Z tej \dyskusji morał taki: p[beep]niał kocioł garnkowi. Włodarze Legii już dawno wypięli się na kibiców. Druzyna, która jakimś cudem łapie się do LM zamiast wzmocnić się, nabierać ogłady (aby i w kolejnym sezonie z powodzenie walczyć o awans)  to sprzedaje najlepszych i wystawia "eksperymentalny" skład. Po prostu nie wierzy w siebie, po prostu uważa, ze awans to banalny incydent. Zero rozwoju, zero wizji. No chyba, że cud w losowaniu.

A na co liczył kibic płacąc za taki mecz (pomijam tych rozsądniejszych co to poszli jak na festyn ludowy- zobaczyć z bliska niemieckich graczy i przekonać się, ze taki Goetze to nie cyborg  albo w konkretnym celu spuszczenia komuś łomotu) ogłupiany przez tzw. publikatory.Bardzo interesowne w owym ogłupianiu. Chyba nie na widowisko, chyba nie na wysiłek Legii niwelujacy poziomy wyszkolenia....więc po co?

Gdyby tu na forum oferować komuś telewizor sklecony przez chińskiego chłopa w jakimś grajdole pewnie wielu znaczaco puknęłoby się w czoło, jak to kupować bubel?

A co robi większość tu pisujacych? Buli za taki bubel (przez niektórych zwany Ekstraklasą) gdzie 3 kolejne celne podania to już wyczyn:  co więcej i podpiera się ideologią, ze prawa drożeją i tak musu być. A co macie w zamian: olewatorstwo .

Edytowane przez lilarosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój z tym sprzedawaniem najlepszych, odeszło raptem 3(Duda, Jedza i Lewczyk) i przyszli teoretycznie zawodnicy z potencjałem  bo jednak to liga belgijska czy holenderska są lepsze od naszej. I jeśli ci zawodnicy tam grali to jednak trzeba od nich czegoś wymagać. Wiadomo oni nie pokazują tego co mieli pokazywać i co pokazywali w lepszych ligach. Legia jest takim klubem który długo będzie musiał jeszcze sprzedawać zawodników, Bayerem czy Barceloną nie jesteśmy nawet ta BVB z którą graliśmy musi to robić ale zawsze przychodzi ktoś na ich miejsce i zastępuje tych którzy odeszli.

 

Co do składy to nie do końca się zgodzę, pewnych rzeczy nie rozumiem ale nie uznałbym tego za eksperymentalny skład bo Czerwiński z Dąbrowskim grali z konieczności bo to czy zagrał by Rzeźniczak czy Kopczyński czy nawet jakby został Lewczuk nic by nie zmieniło bo niestety żaden z nich nie jest Pazdanem . Podobnie też nie zgodzę się z tym, że grał np Alex a nie Niko od początku to da się zrozumieniem ze względu na parametry inną sprawą jest że to nie wypaliło. Ale co do reszty to niestety trzeba się zgodzić bo wystawienie Vako miał 2 czy 3 treningi z Legią , czy wystawienie Gui na obronie bo tam kiedyś grał a jednak tutaj ważny jest kontekst jego gry kiedyś bo grał przede wszystkim na słabszych rywali od BVB i to znacznie i miał więcej zadań ofensywnych a tutaj było wiadomo, że jednak ważniejsza w starciu z BVB będzie defensywa. Też nie rozumiem dlaczego grał np Odidja a nie Kopczyński gdzie ten 1 to bardziej zawodnik ofensywny niż defensywny. Dziś jak obejrzałem  mecz w TV to miałem wrażenie, że gramy 4 defensywnymi graczami + 6 ofensywnymi a jednak w starciu z takim rywalem to proszenie się o najwyższy wymiar kary.

 

Każdy liczył na jakimś tam cud po cichu i to naturalne ale rozum podpowiadał, że przegramy wysoko tyle, że my nic nie zrobiliśmy aby przegrać 1 czy 2 golami itd mniej, ułatwiliśmy jeszcze swoją postawą egzekucje BVB. Nie było tego, czego było widać w meczu młodej Legii, oni byli słabsi piłkarsko było widać różnicę w umiejętnościach ale pozostawili po sobie dobre wrażenie. Tutaj wrażenie jest jak najgorsze.

 

I co najważniejsze to nie kwestia tego meczu a wszystkich ten zespół wygrał 1 mecz u siebie więc w zasadzie bez różnicy kto by zagrał to nie mogło skończyć się dobrze. Ten zespół z tym trener nie ma przyszłości.

 

Kopenhaga potrafi zremisować z Porto a przecież to zespół o podobnym potencjale jak my.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie było wielu odejść, ale niestety obrona jest w totalnej rozsypce, bo nie gra nikt z wiosennego składu(odeszli Lewczuk i Jędza, kontuzja Pazdana i czerwona kartka Hlouska). Doświadczenie uczy, że zawodnicy z polskiej ligi muszą mieć co najmniej jedną rundę na aklimatyzację. Przecież taki Dąbrowski, to był najlepszy obrońca w polskiej lidze w pierwszych kolejkach, a w Legii gra jak karp wyjęty z wody :). Nie zapominajmy też o odejściu Borysiuka, który może nie jest kreatywny, ale przynajmniej nie odstawia nogi i jest waleczny. Z dwojga złego wolałem Ariela i Vrdoljaka od nieprzygotowanego i niby kreatywnego Ofoe czy Moulina. Podobnie jak nikt nie docenia Kucharczyka, a ja wolę go 100 razy bardziej niż Langila. Do tego dodajmy miernego Hasiego i mamy przepis na słabą Legię. Obawiałem się meczu z Dortmundem i niestety okazało się, że miałem rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te Sassuolo i widać, że im zależny i to bardzo aby się pokazać w przeciwieństwie do innych dużych klubów nie tylko z Włoch. Ciekawe tylko kiedy buki to zauważą bo dziś płacili za nich ponad 3 do 1 co było dobrym value.  Ale coś w tym jest w LE jak te małe kluby czy kluby po latach przerwy jak kiedyś Torina wchodzą do tej LE, to im zależy bardziej i pokazują się znacznie lepiej niż te tuzy.  Bo to co ugrają zostanie w ich historii na lata, nie ma tam żadnej kalkulacji, że liga, że ważny mecz, korzystają ile mogą. Taki stary romantyczny futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mad85 - super, że to zauważyłeś. Udział Torino w LE oglądało się z taką samą przyjemnością z jaką ogląda się dotychczasowe wyczyny Sassuolo, które nie dość, że potrafiło bardzo pewnie pokonać Athletic, 3-0 to jeszcze dokonało tej sztuki bez swojego najlepszego piłkarza, który jest obecnie kontuzjowany. 

 

A Inter? Nie zgłosił do Ligi Europy dwóch najdrożej kupionych piłkarzy w tym okienku transferowym (Joao Mario i Gabigola). Wystawił dziś pół rezerwowy skład i przegrał u siebie z klubem z Izraela, 0:2.

 

Dwa różne bieguny. Dla Sassuolo debiut w europejskich pucharach to święto. Dla Interu Liga Europy to niestety tylko przykry obowiązek lub kara... 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie zauważyłem to  w zasadzie ze względów finansowych bo takich historii było sporo w LE czy dawniej w Pucharze UEFA mówiąc tylko o finalistach Alaves, Fulham, Middlesbrough, Espaynol czy Braga i wiele innych którzy odpadali troszkę wcześniej, mam nadzieję, że powtórzą oni wyniki tych klubów i dojdą do tego finału. I dzięki temu wpadła ładna suma

 

Oglądałem właśnie mecz Sassoulo i Interu i dobrze to określasz, że występ Interu wyglądał jakby musieli grać za karę. A Sassuolo fajnie się oglądało widać było, że idą na maxa cieszą się grą, są pełni pasji czyli wszystko to co najlepsze w piłce. Oby tylko bukmacherzy się nie skapowali i nie wyceniali ich gorzej heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluby włoskie najwyraźniej zachłyśnięte reformą już oszczędzają siły na LM za 2 lata. :)

Dzisiaj dosyć konkretny artykuł o reformie wrzucił Przegląd Sportowy:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,o-awans-do-ligi-mistrzow-bedzie-jeszcze-trudniej,artykul,720038,1,832.html

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co będzie się działo za 2 tygodnie w 2. kolejce tych rozgrywek

LIGA MISTRZÓW (tradycyjnie o 20:45)

27 września 2016

Grupa E:

AS Monaco - Bayer Leverkusen (Stadion Ludwika II, Monako)

CSKA Moskwa - Tottenham Hotspur (Arena CSKA, Moskwa)

Grupa F:

Borussia Dortmund - Real Madryt (Signal Iduna Park, Dortmund) HIT DNIA

Sporting Lizbona - Legia Warszawa (Stadion im. Jose Alvalade, Lizbona)

Grupa G:

FC Kopenhaga - Club Brugge (Telia Parken, Kopenhaga)

Leicester City - FC Porto (King Power Stadium, Leicester)

Grupa H:

FC Sevilla - Olympique Lyon (Stadion im. Ramona Sanchez Pizjuana, Sewilla)

Dinamo Zagrzeb - Juventus Turyn (Stadion Maksimir, Zagrzeb)

28 września 2016

Grupa A:

Łudogorec Razgrad - Paris Saint-Germain (Stadion im. Wasyla Lewskiego, Sofia) - zamiast w Razgradzie z powodu nie spełnienia wymogów UEFA

Arsenal Londyn - FC Basel (Emirates Stadium, Londyn)

Grupa B:

Besiktas Stambuł - Dynamo Kijów (Vodafone Arena, Stambuł)

SSC Napoli - Benifca Lizbona (Stadion San Paolo, Neapol)

Grupa C:

Borussia Moenchengladbach - FC Barcelona (Borussia-Park, Moenchengladbach)

Celtic Glasgow - Manchester City (Celtic Park, Glasgow)

Grupa D:

Atletico Madryt - Bayern Monachium (Stadion im. Vincentego Calderona, Madryt) HIT DNIA

FK Rostów - PSV Eindhoven (Olimp-2, Rostów)

 

LIGA EUROPEJSKA (niebieski przedział - 19:00; czerwony przedział - 21:05; chyba, że godzina rozpoczęcia meczu stanowi inaczej, bo w 1. kolejce zapomniałem o meczu Karabach Agdam - Slovan Liberec, którego odbył się wczoraj o godzinie 17:00)

Grupa A:

Fenerbahce Stambuł - Feyenoord Rotterdam (Stadion Ulker, Stambuł)

Manchester United - Zorja Ługańsk (Old Trafford, Manchester)

Grupa B:

FK Astana - Young Boys Berno (Astana Arena, Astana) - godzina rozpoczęcia meczu odbędzie się o 17:00 z powodu różnicy czasu

Olympiakos Pireus - APOEL Nikozja (Stadion Karaiskakis, Pireus)

Grupa C:

Gabala - FSV Mainz 05 (Bakcell Arena, Baku) - zamiast w Gabali z powodu nie spełnienia wymogów UEFA

AS Saint-Etienne - Anderlecht Bruksela (Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Etienne)

Grupa D:

Zenit Sankt Petersburg - AZ Alkmaar (Stadion Pietrowskij, Sankt Petersburg)

Dundalk FC - Maccabi Tel-Awiw (Tallaght Stadium, Dublin)

Grupa E:

Austria Wiedeń - Viktoria Pilzno (Stadion im. Ernsta Happela, Wiedeń)

AS Roma - Astra Giurgiu (Stadion Olimpijski, Rzym)

Grupa F:

Athletic Bilbao - Rapid Wiedeń (San Mames, Bilbao) HIT DNIA

KRC Genk - Sassuolo (Luminus Arena, Genk)

Grupa G:

Ajax Amsterdam - Standard Liege (Amsterdam Arena, Amsterdam)

Celta Vigo - Panathinaikos Ateny (Balaidos, Vigo)

Grupa H:

KAA Gent - Konyaspor (Ghelamco Arena, Gandawa)

Szachtar Donieck - SC Braga (Arena Lwów) - zamiast w Doniecku ze względów bezpieczeństwa spowodowane wojną w Donbasie

Grupa I:

Schalke 04 - Red Bull Salzburg (Veltins-Arena, Gelsenkirchen) HIT DNIA

FK Krasnodar - OGF Nice (Stadion Kubań, Krasnodar)

Grupa J:

ACF Fiorentina - Karabach Agdam (Stadion im. Artemio Franchiego, Florencja)

Slovan Liberec - PAOK Saloniki (Stadion nad Nysą, Liberec)

Grupa K:

Sparta Praga - Inter Mediolan (Generali Arena, Praga)

Hapoel Beer Szewa - Southampton (Stadion Turner, Beer Szewa)

Grupa L:

FC Zurych - Osmanlispor (Letzigrund, Zurych)

Steaua Bukareszt - Villarreal (Arena Narodowa, Bukareszt)

 

Jako HIT DNIA oznaczyłem te mecze wg mnie, a więc najciekawiej zapowiada się mecz tygodnia to Atletico Madryt - Bayern Monachium

===

Co do reformy Ligi Mistrzów, jak będzie wyglądało wirtualnie wg stanu po 1. kolejce Ligi Europejskiej, wciąż uczestniczące można potraktować wirtualnie, ale te federacje, które już nie uczestniczą są już pewne. Ranking od końca, a kolory tylko dla ścieżki mistrzowskiej:

55. Kosowo

54. San Marino

53. Andora

52. Gibraltar

---

51. Wyspy Owcze

50. Walia

49. Malta

48. Litwa

47. Irlandia Północna

46. Luksemburg

45. Armenia

44. Czarnogóra

43. Estonia

42. Macedonia

41. Irlandia (wciąż w grze)

40. Łotwa

39. Gruzja

38. Bośnia i Hercegowina

37. Albania

36. Finlandia

35. Islandia

34. Mołdawia

33. Węgry

32. Liechtenstein (tylko wystawia swoją ekipę do LE)

31. Słowacja

30. Słowenia

29. Kazachstan (wciąż w grze)

28. Bułgaria (wciąż w grze)

27. Serbia

26. Cypr (wciąż w grze)

25. Azerbejdżan (wciąż w grze)

24. Izrael (wciąż w grze)

23. Szkocja (wciąż w grze)

22. Norwegia

21. POLSKA (wciąż w grze)

20. Szwecja

19. Białoruś

18. Dania (wciąż w grze)

---

17. Rumunia (wciąż w grze)

16. Austria (wciąż w grze)

---

15. Grecja (wciąż w grze)

---

14. Holandia (wciąż w grze)

13. Chorwacja (wciąż w grze)

---

12. Szwajcaria (wciąż w grze)

11. Czechy (wciąż w grze)

---

10. Turcja

---

9. Belgia

8. Ukraina

7. Portugalia

---

6. Rosja

5. Francja

---

4. Włochy

3. Anglia

2. Niemcy

1. Hiszpania

 

W przypadku ścieżki mistrzowskiej

Opcja A oznacza, że zwycięzcy LM i LE nie wywalczą awans do LM, więc oznaczam kolorem fioletowym (w przypadku 1. rundy eliminacyjnej w takim wypadku będą Gibraltar, Andora, San Marino i Kosowo, w 2. rundzie eliminacyjnej od Danii do Wysp Owczych z wyjątkiem Liechtensteinu, w 3. rundzie eliminacyjnej będą Grecja i Austria, w 4. rundzie eliminacyjnej będą Chorwacja i Holandia, w 5. rundzie eliminacyjnej będą Czechy i Szwajcaria)

Opcja B oznacza, że jeden ze zwycięzców LM i LE wywalczy awans do LM, więc oznaczam kolorem limonkowym (w przypadku 1. rundy eliminacyjnej w takim wypadku będą Andora, San Marino i Kosowo, w 2. rundzie eliminacyjnej od Białorusi do Gibraltaru z wyjątkiem Liechtensteinu, w 3. rundzie eliminacyjnej będą Austria i Dania, w 4. rundzie eliminacyjnej będą Holandia i Grecja, w 5. rundzie eliminacyjnej będą Szwajcaria i Chorwacja)

Opcja C oznacza, że zwycięzcy LM i LE wywalczą awans do LM, więc oznaczam kolorem czarnym (w przypadku 1. rundy eliminacyjnej w takim wypadku będą San Marino i Kosowo, w 2. rundzie eliminacyjnej od Szwecji do Andory z wyjątkiem Liechtensteinu, w 3. rundzie eliminacyjnej będą Dania i Białoruś, w 4. rundzie eliminacyjnej będą Grecja i Austria, w 5. rundzie eliminacyjnej będą Chorwacja i Holandia)

W trzech opcjach 17. miejsce (w takim wypadku Rumunia zawsze będzie uczestniczyła od 3. rundy eliminacyjnej w sezonie 2018/19)

 

W przypadku ścieżki ligowej

Opcja D oznacza, że miejsca od 5 do 12 (w takim wypadku będą Francja, Rosja, Portugalia, Ukraina, Belgia, Turcja, Czechy i Szwajcaria)

Opcja E oznacza, że miejsca są w opcji D, ale dodatkowo od 13 do 15 (w takim wypadku będą dodatkowo Chorwacja, Holandia i Grecja)

 

W fazie grupowej Ligi Mistrzów będą w takim wypadku: po 4 drużyny Anglia, Niemcy, Włochy i Hiszpania; po 2 drużyny Francja i Rosja; po 1 drużynie Portugalia, Ukraina, Belgia i Turcja, a także Czechy (opcja B) i Szwajcaria (opcja C)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...