Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne, że nie ma umiejętności na Lm, ale brak agresywności w grze, to jest kryminał. Za to [beep]e w ch... na boisku powinni zwrócić ludziom na trybunach pieniądze za bilety z własnej kieszeni.

 

Powiedział coach, że mają na LM wyje....a my głupi kibice mamy się cieszyć, bo przecież cudem awans zrobili....To chyba najslabsza druzyna w eliminacjach LM od czasów Zagłębia Lubin....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Legia, fantastyczny mecz :) Zero sześć jeszcze nikt nie wrypał z Polski w Lidze Mistrzów. Nasuwa się jeden wniosek:

 

Termalica, Real, Sporting, BVB > Legia

 

Słaby mecz, o czym świadczy liczba strzałów na bramkę. To był dramat w wykonaniu mistrza Polski i gwałt w wykonaniu BVB. Przekonywujące zwycięstwo. No ale hej, mamy klub w Lidze Mistrzów :mrgreen:

 

Real blisko był porażki, Ronaldo strzelił w 89', potem byli blisko remisu, ale Morata uderzył w doliczonym głową i 2:1, brawo, gratulacje, choć tak, ale porządek rzeczy został utrzymany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje się rozczarowany ale nie wynikiem bo tego można było się spodziewać ale postawą, to była nicość i nijakość.Zero jakiegokolwiek pomysł na co kolwiek zaczynając od składu po organizację gry, stałe fragment. Celtic przegrywając wysoko czy Rostow wczoraj zaprezentowały się lepiej, znacznie lepiej. 

 

Był jeden element w którym mieliśmy szansę zdominować Borussie, stałe fragmenty które zarówno w defensywie i ofensywie to był chaos. Było 9 rożnych po których ani razu nie było zagrożenie  mimo posiadania graczy dobrze grających głową. 

 

Borussia jako lepszy zespół przebiegał 3 km więcej co jest absurdem bo to słabszy zespół powinien tym nadrabiać swoje braki. 

Borussia grała a Legia sobie człapała na boisku 90 minut jakby wynik wcale ich nie obchodził 2 ,6 10 do zera co to za różnica, człapiemy sobie dalej.

 

Więcej wniosków nasunie się jeszcze po obejrzeniu meczu w TV ale jeden wniosek jest stały nie wierzę w projekt Hasiego, nie ma sensu czekać do zimy. 

 

Można przegrać, można przegrać wysoko ale trzeba też walczyć i przypomina mi się mecz z Valencią gdzie u siebie potrafiliśmy właśnie cechami wolicjonalnymi zremisować mimo tego, że potem na wyjeździe dostaliśmy lanie. A dysproporcjonacja poziomowa była mniej więcej taka jak dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź trenera z lepszym CV w Polsce.Trenerów zdobywających mistrzostwo w lepszej kraju i do tego grających w LM w Polsce nie ma i nie było i to pozwalało myśleć optymistycznie, do tego np ja miałem w pamieci mecz Anderlechtu z Olympiakosem gdzie bardzo dobrze patrzyło się na Belgów ale widać to chyba byl mecz jego życia. Nawet Stasiu nie miał takiego CV. Nawet Thiry chwaliło go i chyba tylko Mitrut łapał się za głowę bo jednak tą ligą to raczej nikt zbytnio się nie pasjonuje. Ale jak widać miał racje. CV nie gra. 

 

A powody zmiany trenera dobrze wytłumaczył Mioduski w wywiadzie u Wilkowicza.

 

Co do Hamy to bardzo dobry zawodnik tylko jego problemem jest to, że w Lechu był gwiazdą  u nas jest jednym z wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym występie lepiej jak Legie wywala z LM, bo to i tak nie ma sensu...

@mad85 - w Niemczech byłem na bvb i leverkusen, bezpiecznie, kulturka a zwalanie winy na bvb jest śmieszne szczególnie po tym co kibole pokazali na wszystkich ontourach...
W Polsce na stadion bym nie poszedł, bo nie chce zeby mnie ktoś zabił albo ranił, ba podbił oko, bo mam taki zawód ze nie moge...W Niemczech można normalnie pójść i nikt krzywdy nie zrobi, ba mozesz byc w polskiej koszulce, a Ty usprawiedliwiasz takie zachowania i jeszcze zwalasz na bvb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...