Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemniej emocje gwarantowane w rewanżach. żaden dwumecz nie jest rozstrzygnięty, nawet Realu Madryt, ta ekipa ma potencjał by to odrobić, w podobnych opałach w tamtej edycji był Bayern Monachium w starciu z Porto. Jednak czy Real stać na to?? Moim zdaniem ta ekipa nie prezentuje się najlepiej,a wygrana z Barceloną wiadomo,że ucieszyła fanów Królewskich,ale nie oddawała dyspozycji tej ekipy.  Atletico nie ma złego wyniku, jednak brak Torresa mocno odbije się i myślę,że tu jednak Barcelona raczej da radę. PSG-Manchester City- tu absolutnie zdarzyć się może wszystko w rewanżu. 

Widać,że gwiazdy najlepszych ekip i co za tym drużyny są zmęczone sezonem. Dotyczy to także Bayernu. Ciekawe czy to może oznaczać,że szansa na wygranie LM otwiera się dla jakieś innej ekipy. Moim zdaniem tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że Barcelona nie da rady mimo, że jej kibicuję już ćwierć wieku. Nie grają tego co potrafią i na Atletico będą mieli ciężko... w szczególności, że Messi zapomniał w 2 ostatnich spotkaniach wyjść na boisko... mam nadzieję, że się obudzi.

Liczę, że Wilki coś ukłują na Realu, ale i tak będą mieli ciężko, choć z drugiej strony poza bramką Cristiano w Niemczech Real bez sztycha.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły sposób mają piłkarze Barcelony i Realu by La liga była najlepszą na świecie.

Każde zachowanie, które nie ma nic wspólnego z piłką nożną powinno być karane co najmniej miesięczna dyscyplinarką.

Jak tak dalej pójdzie to prócz nagrody dla piłkarza roku przyznają malinę dla najlepszego symulanta.

Co do typów na awans, to niespodzianki mile widziane, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze -  wyniki dużo lepsze niż losowanie. Na szczęście tym razem nie sprawdziły się przewidywania, co do przebiegu pierwszych meczów. Pewnie już ostatni raz w tej edycji. Natomiast raczej co najmniej 3 z 4 faworytów i tak awansuje.

Szkoda Atletico, bo jednak sędzia im raczej przeszkodził w szansie awansu. Szkoda Benfiki, bo myślą naiwnie, że 0:1 w Monachium to dobry wynik. Wreszcie szkoda Wolfsburga, bo zabrakło co najmniej jednej bramki, żeby mieć jakąkolwiek nadzieję na awans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Wy cały czas żyjcie w przekonaniu, ze tylko gracze Barcelony to aktorzy.

https://streamable.com/2rkp

UEFA takie zachowania niestety promuje nie wyciągając z nich żadnych większych konsekwencji.

 

Każde takie zachowanie anty fair play powinno się kończyć przynajmniej jedno meczowym banem. 

 

Z czasem piłkarze tak wbiliby sobie to do głowy, że symulacje byłyby ostatnią rzeczą o jakiej pomyśleliby na placu gry. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy jak kibice  ligi Angielskiej  wieszali psy  na parze Chelsea   Barcelona. Slowem sie nikt nie odezwał  jak Ballack w pierwszym meczu zagrał  piłke ręka w polu karnym   i że Droga sam na sam  miał chyba z 6 sytuacji   i wszystko zmarnował a jak się kładł   z 5 razy jak by dostał piorunem .  Pomijam  wycinanie w polu karnym  to samo  nic gramy dalej.   Póżniej przyszła seria   Barcelona  Inter  i to samo.  2 gole Interu ze spalonego     oraz Alves wycięty równo aż 360 stopni zrobił bez reakcji.  Zawsze tak było że jak było coś na nie korzyść przeciwników Barcy to   trzęsienie ale jak sama Barca cierpiała to cisza.     To samo debry Madrytu   wojna  Ramos   Costa   najczęściej obrywał  Costa. Lista błędów sedziego  Mou  bo od czasu wygranego fianału Copa Del Rey z Atletico w 2013    Blancos wygrali 2 mecze  czyli finał ligi mistrzów  oraz  rewanż sprzed roku   a wszystkie pozostałe mecze przegrywali  a Ramos to chyba w połowie z nich regularnie kartka.

 

Sedziowanie dla mnie  poziom  kryminał.  No i te spalone.      Para Barcelona Atletico  to Barca pierwszą połowe grała tak jak po golu Pique statycznie   .  Największe zagrożenie  Torrest   a Griezzman  tylko raz zagroził i potem go nie było. W drugiej połowie  to Atletico postanowiło  robić za Chelsea  tylko oni powinni sobie uświadomić że Barcelona ma Sureza   jedyny zawodnik jako klasyka 9 której Barca nigdy nie miała na takim poziomie. Żadne Neymary  Messie   Davidy Ville  Pedra  itp  takich goli jak Suarez teraz daje nie były by w ogóle stanie zagrożić  . Atletico ma najbardziej zoorganizowana obrone w Europie. Śmiem twierdzić że w tym meczu to Blancos by nie dali rady ze swoimi wrzutkami.

W rewanżu  bez Torresa  i sam Griezzman    oraz Carrasco  może za Torresa zapewne będzie ten młody nie wiem z jakiego kraju on jest.   W 2013 po 1:1   KOKE strzelił i potem Atletico postawiło mur  jednak tamto Atletico było za silne na Barce. Wtedy nie było Rakitica  i Pinto.   Wszystko zacznie się na początku meczu  jednak Atletico nie ma takiego uderzenia jak mieli właśnie ci z 2013 tam grał Adrian Lopez  teraz gra w Villarealu. Jeśli Barca przertwa 0:0 to 45 minut to może dojśc do tego że to ona strzeli gola i zakończy zawody. Luis Felipe  może zostac zawieszony w tym meczu za słowa w kierunku UEFY

 

 

Para VFL   - Blancos.  Historia jest taka że 8 ostatnich tzw  remontad  kończyło się odpadnieciem z rozgrywek.  Rok temu  Juve  1-1  i odpadli. Wcześniej  Bayern      co prawda odrobili  ale były karne  KAKA CR i Ramos spudłowali

BVB  także odrobili ale brakowało 1  gola i odpalil .  Blancos nie umieją grac z klubami z kontry na wyjazdach jeśli chodzi o pierwszy mecz.    gdyby  VLF  było bardziej skuteczne to w zasadzie było by po zawodach  i sam przyznam że jestem zaskoczony tym co zobaczyłem. Także obstawiałem  wynik  typu   1-5 a tu mogło być  nawet  4-0/3-0

 

 

PSG - City         na rewanż  PSG leci bez Luisa  Matuidi   ten drugi to bardzo duża strata.        Karny Ibry   może być milowym pkt który może dać sensacyjny awans  City.

 

Bayern Benfica   ponownie    nieodwgnizdany karny w 52 chyba  minucie  . Benfica marnowała wszystko co sie dało.   Lewy mógł zamknąc na 2-0   pytanie czemu nie strzelał tylko podawał przy tej okazji jaką miał.

 

Jestem   bardzo ciekawy   gdyby doszło do sensacji czyli awans City i  VFL      czy UEFA  w ogóle na to pozwoli.  Z tego co wiem oni woleli by pary  połfinałowe typu Blancos  Barca  i Bayern PSG  takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się odnieść do początku jego posta ale nie mam zamiaru dyskutować z kimś, kto nie potrafi poprawnie pisać w swoim ojczystym języku, szkoda zachodu  :lol2:

 

 

Każde takie zachowanie anty fair play powinno się kończyć przynajmniej jedno meczowym banem. 

 

Z czasem piłkarze tak wbiliby sobie to do głowy, że symulacje byłyby ostatnią rzeczą o jakiej pomyśleliby na placu gry. 

No tak, po każdym meczu, w którym byłaby jakaś kontrowersyjna szopka jak teraz Marcelo powinna zbierać się specjalna komisja i zawieszać takiego aktorzynę na minimum jeden mecz. Przecież z roku na rok piłka robi się coraz bardziej żałosna. 

 

Dortmund tylko remis u siebie z Liverpoolem, Anglicy raczej byli skazywani na porażkę a tu proszę. Po pierwszym meczu to oni są w lepszej sytuacji, podobnie zresztą jak City. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Każde takie zachowanie anty fair play powinno się kończyć przynajmniej jedno meczowym banem. 

 

Z czasem piłkarze tak wbiliby sobie to do głowy, że symulacje byłyby ostatnią rzeczą o jakiej pomyśleliby na placu gry. 

W pełni się z tym zgadzam, jakoś NBA sobie z tym poradziła.

Wczorajszy mecz w Dortmundzie zawiódł, spodziewałem się dużo lepszego meczu. Problemem jest to, że Liverpool w tym sezonie jest nieprzewidywalny. Wynik 1:1 jest dla nich bardzo dobrym rezultatem, ale wcale nie obstawiałbym awansu drużyny Kloppa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA  tak sobie z tym poradziła że gwiżdże nawet jak fauli nie ma :)

 

 

Przypadkowo odkryte  konto   twitterowe    pod nazwą  UEFAlona   czyli dla wszystkich haterow  Barcy          https://twitter.com/UEFAIona                  polecam poczytać bo zapewne szybko zniknie .

 

Przydałoby się bardziej konto ale w innej sprawie   bardziej jeśli chodzi o losowanie par 1/8  i 1/4  LM.   Ostatnio czytałem że wg  Platiniego    Benzema nie jest piłkarzem światowej klasy i nie jest w ogóle żadnym piłkarzem z czołowki top.

46 goli w 76 meczach w Lidze mistrzów to bardzo przyzwoity wynik . Jest dużo lepszy od Ibry  który w Lidze mistrzów nic nie gra jest kompletnym przeciwieństwem tego co grał w ligach krajowych i pucharach krajowych.Zlatan rozgrywa swój najprawdopodobniej ostatni rok w lidze mistrzów. Czy coś strzeli dowiemy się .Z nikim nie rywalizuje  jest sklasyfikowany na 7  miejscu  wszyscy do miejsca 1-2   nie są już  piłkarzami aktywnymi.Także  Benzema go raczej wyprzedzi a ciekawe czy Robert ich dogoni bo ma 31 trafień a w Lidze mistrzów gra dopiero od 2011 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...