Skocz do zawartości

Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Konferencji


Kolejorz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Brawo Liverpool. The Reds w finale. :)

Faktycznie Roma grała dobrze ale nie zagrała rewelacyjnie dlatego nie jest w finale.

Roma zawaliła sprawę w pierwszym meczu dając sobie strzelić 5 bramek.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. wielbłądy Skominy...

1. Brak karnego po faulu Kariusa (niby spalony, którego nie było)

2. Brak karnego i czerwonej kartki po zatrzymaniu piłki wystawioną ręką zmierzającą do bramki.

3. Podyktowany karny po ręce przypadkowej ułożonej wzdłuż ciała bez intencji zagrania.

4. W pierwszej połowie brak karnego po faulu na Mane (pchnięcie w plecy)

LOS KABARETOS

 

 

 

:lol2:

https://twitter.com/jperkovic93/status/991775104945348614

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając te wszystkie babole sędziowskie, to chyba dawno nie było już tak ciekawej i obfitującej w bramki fazy pucharowej jak ta. Te półfinały, ćwierćfinały bardzo dobre, ze sporą ilością zwrotów akcji. Oby tylko ten finał nie zawiódł, chociaż patrząc na styl Liverpoolu to raczej powinno być okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool pokazuje Barcelonie jak powinna zagrać w Rzymie. Brawo Klopp! Jaka to byłaby piękna historia, gdyby The Reds wygrali LM.

Czemu więc grają tak tylko  u siebie?   W Liverpoolu dostali bęcki   w Barcelonie teorytycznie przegrali 2:1   Pique  i Suarez.   Natomiast w dwumeczu z Shakhtarem grali  najgorzej i tylko dzięki golu  Dzeko w ogóle przeszli  1/8  a tak to Shaktar dominował.

Dzisiejsza wygrana Liverpoolu jest raczej przesądzona w LM co mnie bardzo cieszy. Może w końcu się uda rzucić Real Madryt na kolana. Za co trzymam mocno kciuki. :D

W Historii przegrali  tylko 3 razy na 12.   Ostatni raz  kiedy doszło do takiego  meczu to był 1981 r  i Liverpool  wygrał  1:0

 

_42952287_1981_416x300.jpg

4. wielbłądy Skominy...

1. Brak karnego po faulu Kariusa (niby spalony, którego nie było)

2. Brak karnego i czerwonej kartki po zatrzymaniu piłki wystawioną ręką zmierzającą do bramki.

3. Podyktowany karny po ręce przypadkowej ułożonej wzdłuż ciała bez intencji zagrania.

4. W pierwszej połowie brak karnego po faulu na Mane (pchnięcie w plecy)

LOS KABARETOS

 

 

 

:lol2:

https://twitter.com/jperkovic93/status/991775104945348614

We Wtorek   Turek w środe  Skomina. Poziom sędziowania  to jak poziom  ekstraklasy.  Pieniążki muszą się zgadzać

Roma dużo lepiej grała, pojechała z nimi 4:2 Powinno być 6:2, sędzia kalosz.

Byliśmy świadkami  3 remontad.   Juve odrobiło strate    Roma z Barca  no i teraz  w sumie kto wie    jak by to wszystko wyglądało z Liverpoolem.  Kończyć powinni w 10  ze 2 karne .  A jeszcze  niedawno mówiło się  na Rome   chcemy wiedzieć  gdzie jesteśmy.  Chociaż  Liverpool i tak odpuścił sobie ostatnie minuty meczu bo mieli wynik. Roma  taką  grą  to bardziej zasługuje na mistrza Włoch ale z Lazio było 0:0.

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie opinia usera ze Liverpool pokazal Barcelonie jak miala grac w Rzymie. Bramki strzelone przez Liverpool po babolach Romy a tak przez caly mecz nie grali nic. Roma zwlaszcza w drugiej polowie multum okazji do gola. Brak czerwieni dla Kariusa i Arnolda i 2 karnych przy tym to dramat. Smieszy mnie tez opinia ze faul na Mane to karny. Caly mecz komentatorzy podkreslali przy faulach ze takich nie gwizdze sie w Anglii bo tam graja meska pilke wiec wielkie zdziwienie ze przy lekkim faulu chcieli karnego. Fani ligi angielskiej zdecydujcie sie. Albo gracie meska pilke i ostre faule nie powinny byc gwizdane bo noga jeszcze nie odpadla albo gwizdzemy kazdy kontakt. Bo interpretowanie przepisow pod swoja teorie to bujda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

teraz tylko Liverpool niech rozniesie chłopca z wodą z cukrem na głowie i będzie git.

Zgadam się z tobą w 100%,  :cool:

Potrzebny jest powiew świeżości.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiło by się gdyby był Var bo sędziowie trochę nie nadążają za czasami gdzie w tv masz  powtórki z kilku kamer a sędzia ma tylko słuchawkę czasy się zmieniają i Var powinien byc obowiązkiem przynajmniej w półfinale i finale. Zobaczymy jak będzie na mundialu z varem mam nadzieję że nie tak ja w bundeslidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie opinia usera ze Liverpool pokazal Barcelonie jak miala grac w Rzymie. Bramki strzelone przez Liverpool po babolach Romy a tak przez caly mecz nie grali nic. Roma zwlaszcza w drugiej polowie multum okazji do gola. Brak czerwieni dla Kariusa i Arnolda i 2 karnych przy tym to dramat. Smieszy mnie tez opinia ze faul na Mane to karny. Caly mecz komentatorzy podkreslali przy faulach ze takich nie gwizdze sie w Anglii bo tam graja meska pilke wiec wielkie zdziwienie ze przy lekkim faulu chcieli karnego. Fani ligi angielskiej zdecydujcie sie. Albo gracie meska pilke i ostre faule nie powinny byc gwizdane bo noga jeszcze nie odpadla albo gwizdzemy kazdy kontakt. Bo interpretowanie przepisow pod swoja teorie to bujda.

Domyślam się, że pijesz do mnie. :) Nadal twierdzę, że Barca zagrała w Rzymie zbyt bojaźliwie, w odróżnieniu od Liverpoolu w pierwszej połowie, a po niej napisałem taką opinię. Po strzeleniu dwóch goli nastąpiło naturalne u The Reds rozprężenie. Zresztą zobaczmy kto tam gra w obronie i na bramce. Majstersztykiem ze strony Kloppa jest fakt, że z takich średniaków zrobił drużynę na miarę finału LM. Dlatego tak wysoko go cenię. Oczywiście również za ekscytujący styl gry prowadzonych przez niego ekip. Jak gra Liverpool emocje masz pewne. Niestety Barca w tym sezonie gra nudną, często o zgroza defensywną piłkę, za co została słusznie ukarana w Rzymie.

I taka mała refleksja zobaczcie ile swoim ekipom dają tak niedoceniani napastnicy jak Dzeko, Benzema czy Firmino, a ile daje Lewy. Wczoraj byłem absolutnie zachwycony pracą jaką wykonują Firmino i Dzeko, rewelacja.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidze Europejskiej też sędziowie drukują. To jest jakaś tragedia co się dzieje w tych półfinałach.

3b1197d16721a2ccd91ed8844bb65539.jpg

 

Najważniejsze są   $$$$   oraz  marka klubów.   Drukarnia  także  wchodzi w grę.   

Z roku na rok jest coraz gorszy poziom a sędziowie dobierany są  tak by był kontrowersje  a gdzie mieliśmy ich najwięcej w tym sezonie?

Domyślam się, że pijesz do mnie. :) Nadal twierdzę, że Barca zagrała w Rzymie zbyt bojaźliwie, w odróżnieniu od Liverpoolu w pierwszej połowie, a po niej napisałem taką opinię. Po strzeleniu dwóch goli nastąpiło naturalne u The Reds rozprężenie. Zresztą zobaczmy kto tam gra w obronie i na bramce. Majstersztykiem ze strony Kloppa jest fakt, że z takich średniaków zrobił drużynę na miarę finału LM. Dlatego tak wysoko go cenię. Oczywiście również za ekscytujący styl gry prowadzonych przez niego ekip. Jak gra Liverpool emocje masz pewne. Niestety Barca w tym sezonie gra nudną, często o zgroza defensywną piłkę, za co została słusznie ukarana w Rzymie.

I taka mała refleksja zobaczcie ile swoim ekipom dają tak niedoceniani napastnicy jak Dzeko, Benzema czy Firmino, a ile daje Lewy. Wczoraj byłem absolutnie zachwycony pracą jaką wykonują Firmino i Dzeko, rewelacja.

Obrona  + bramkarz Liverpoolu jest na poziomie  Romy.  Kim strzela  Roma jak nie ma Dzeko?  Mają Nainggolana   De Rossiego  Pellegriniego    i zobacz  ich wzrost.

Po za tym zobacz historie tych meczy.  Raz ich zaprosili  na nieoficjalny mecz towarzyski  i u nas było o tym głosno  bo Szczęsny był  bramkarzem. Inny skład co prawda ale wtedy jeszcze grał tam Pjanic.

Następnie  faza grupowa   . 1:1 na wyjeździe w Rzymie gol z polowy boiska. A potem rozbili ich 6:1 na Camp Nou  .  No i zobacz teraz.  Można by rzec  to bardziej  Roma się rozwija  + dyrektor sportowy Monchi  a Barca  stoi   bo od lipca 2015 są bez Xaviego.A teraz nie będzie Iniesty.Nasprowadzali  szrot  typu  Gomez   Vidal który zagrał raptem 3 dobre mecze w całym sezonie  A Zidane ma Modrica  Krossa Asesio  Isco  itd.    klasa światowa.

Marsylia strzela decydującego gola w dogrywce po rzucie rożnym, którego być nie powinno. Masa błędów sędziów w ostatnich tygodniach zadecydowała o losach rozgrywek. Szkoda Salzburga, pokazali, że drużyny z przeciętnych lig też mogą walczyć o najwyższe cele.

Bez względu na to kto by z tej pary awansował  to z Alteti i tak sobie nie pograją. Gra z Atleti to jest wizyta u dentysty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marsylia strzela decydującego gola w dogrywce po rzucie rożnym, którego być nie powinno. Masa błędów sędziów w ostatnich tygodniach zadecydowała o losach rozgrywek. Szkoda Salzburga, pokazali, że drużyny z przeciętnych lig też mogą walczyć o najwyższe cele.

Obejrzałem przed chwilą skróty z nc+ i co ciekawe w studio zupełnie nie wyłapali tej sytuacji. Mówili o jakiś pretensjach Salzburga za brak karnych itp. a o tym że bramka padła po rożnym którego nie było to nikt nie wiedział. Salak i Przytuła to pewnie byli skupieniu na robieniu studia i analiz ale nawet Durda jako komentujący nic o tym nie wspomniał, żadnej podpowiedzi z reżyserki. Ciężko mi uwierzyć że można takie coś przeoczyć, jak realizator kilkukrotnie wracał do tej sytuacji w powtórkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...