Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.01.2022 o 08:45, lakiman napisał:

Kiedy kończy ci się umowa?

Umowę mam do 21 kwietnia. Złożyłem wypowiedzenie w punkcie i sprzęt mam oddać po zakończeniu umowy. Wcześniej chciałem zmienić ich odbiornik na nowszy ale nie było takiej możliwości. Teraz gdym mam Appla Play Now jest dla mnie zbędny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek... ponieważ od ponad 3 miesięcy nie mogą sobie poradzić z rozdzielczością na kanale MTV80s tzn. obraz jest ucięty ok. 1/4 od dołu ekranu na laptopach i poprzez przesyłanie na chromcaście na tv zrobiłem w końcu zgłoszenie. Zrobiłem pritscreeny, opisałem krótko problem i po ponad 3 tygodniach otrzymałem odpowiedź. Uwaga :). Wiedzą o problemie, sprawę przekazali nadawcy kanału i w ramach rekompensaty otrzymałem miesiąc gratis abonamentu. Jak komuś zależy to niech zrobi zgłoszenie :). Chociaż zamiast tego darmowego miesiąca wolałbym żeby kanał był w końcu wyświetlany w dobrych proporcjach. Mam jeszcze dostęp do aplikacji wppilot i tam jest wszystko w porządku z proporcjami kanału. Także to raczej nie wina nadawcy kanału tylko techników play'a.

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, złożyłem wypowiedzenie na Play Now TV że starym boxem. Dzwonia z chęcią przedłużenia umowy. Obecnie płacę 10 zł za pakiet podstawowy. Oferta z ich strony to 25 zł za ten sam pakiet plus Viaplay na cały okres umowy 24m. Zastanawiam się czy nie opłaca się tego wziąć dla samego Viaplay bo i tak wychodzi taniej do tego 3miesiace za 0 zł. Pytanie tylko czy jak wejdzie jakiś dodatkowy pakiet po starcie Premier League to czy w Playu będzie dalej wszystko w cenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli proponują Tobie co jest na ich stronie dla nowych. Ciekawie wygląda pakiet z Viaplay z dopłatą 15 zł. Nowy sezon Premier League od sierpnia, więc wtedy najwcześniej dowiemy się, czy dojdzie do zmiany w ofercie Viaplay. Akurat połączy się to z pierwszą rocznicą obecności szwedzkiego serwisu w Polsce.

Z drugiej strony widzę, że HBO GO jest w Play w cenie wyższej. Obecnie oferują za 25 zł. O 10 groszy więcej od oferty dostępnej bezpośrednio w HBO GO. Za chwilę dowiemy się, ile kosztować będzie HBO Max. Pewnie Play już przygotował się na wejście odświeżonego serwisu i cenę powoli dostosowuje do nowych warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play now tv box 2.

 

 

Mam taki sam problem jak kolega z forum : 

 

https://forum.android.com.pl/topic/371020-play-now-tv-box-2-dv8545-t2c-pierwsze-wrażenia-pytania-do-właścicieli/80

 

 

Mam problem z Live Channels na tym box'ie - skanuje kanały, wynajduje wszystkie, łącznie z nowymi dvb t2, ale ich nie zapamiętuje, więc nie mogę za jego pomocą oglądać tv.

 

 

Jakies rozwiązanie ktos posiada ?

Edytowane przez Master2012
Dodanie tekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi Live Channels działało. Od pół roku mam ten sam problem. Wynajduje wszystkie kanały DVB-T i DVB-T2 (nawet duble z odległych nadajników). Próbuje zapisać i za chwilę pojawia się informacja, że lista kanałów jest pusta. Nie da się oglądać telewizji naziemnej. Live Channels kilka razy był odinstalowany i ponownie ściągany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, swordfish napisał:

Kiedyś mi Live Channels działało. Od pół roku mam ten sam problem. Wynajduje wszystkie kanały DVB-T i DVB-T2 (nawet duble z odległych nadajników). Próbuje zapisać i za chwilę pojawia się informacja, że lista kanałów jest pusta. Nie da się oglądać telewizji naziemnej. Live Channels kilka razy był odinstalowany i ponownie ściągany. 

 

 

A jakiś alternatywny program do oglądania telewizji naziemnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...