Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ale jakoś chyba wątek nie istnieje.

Co można uzyskać na przedłużenie umowy w PLAYNOW TV ?

Obecnie mam Box2 ze wszystkimi programami oprócz dodatkowo płatnych polsatów premium oraz paczki canal + hbo. 

Około 150 kanałów z Elevenami w cenie 45 zł miesięcznie.

W pakiecie za 45 zł mam Viaplay Total. 

Oferują mi oferty różne ale Pakiet Max za 50-60 zł i Viaplay Medium mnie nie urządzają. 

Prawdopodobnie zostając na umowie na czas nieokreślony cena wzrośnie mi o 15 zł.

Za sam Viaplay Total musiałbym zapłacić 55 zł. 

Czy jest sensowna oferta jaką mogą zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przypomnę się z pytaniem. Jak wyłączyć pasek statusu na górze w iPadzie podczas oglądania pełnoekranowego z aplikacji? Co zrobić, aby przy oglądaniu pełnoekranowym zniknęła godzina, zasięg sieci i stan baterii? W innych aplikacjach video znika automatycznie, a tu wyświetla się cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się nabrać na magię liczb. Mogą nawet wpisać 1000 kanałów. Najważniejsze jakie Was interesują i co chcecie oglądać. Większość jest powtórkowych i z reklamami. Treści Premium jak na lekarstwo.

Równie dobrze mogą dorzucić do oferty z 20 kanałów fast od TVN - TVN Milionerzy, TVN Kuchenne Rewolucje, TVN Na wspólnej, TVN Usterka itd.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie można mieć danego pakietu dodatkowego na niepełny cykl rozliczeniowy, w takim sensie, że kiedyś przechodziło wyłączenie pakietu na drugi dzień, a teraz trzeba poczekać do końca cyklu rozliczeniowego.

 

@swordfish fajnie czasem pooglądać starą Usterkę.

 

Edytowane przez viaplayfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może zdradzić warto przejść z UPC na Play? 

Jakie kanały można oglądać na smarfonie z androidem, nie ma informacji jakie są, konsultant podał około 20 kanałów. Nie ma takiej usługi jak upc go tylko play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na smartfonie oglądasz WYBRANE kanały. We wcześniejszych stronach była podana lista. Dodatkowo część (głównie ze stajni Polsat) jest dostępnych tylko na sieci Play.

O nagrywaniu i cofaniu nie muszę wspominać. Cofać można te mniej popularne - TVP, Polsaty, TVNy tylko na żywo (pilnuj ramówki, nie spóźnij się na swój program).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, swordfish napisał(a):

(pilnuj ramówki, nie spóźnij się na swój program).

To jest właśnie to co dla mnie jest nie do zaakceptowania. Już wolę przedpotopowego Horizona z możliwością nagrywania. Jak to mi zabiorą odejdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tylko ona trzeba płacić za te kanały oglądać przez urządzenie np tablet? Ponieważ konsulat nie ma pojęcie aż tyle można oglądać. Tylko powiedział można oglądać normalnie przez tv I dekoder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę. Nie jestem kolekcjonerem kanałów. Po zamknięciu Viaplay rezygnuję z usługi Play Now. Interesuje mnie dostęp do kanałów informacyjnych i sportowych z dowolnej sieci i na dowolnym urządzeniu z możliwością cofania programu.

Dekoder Play Now TV Box wygodnie się obsługuje, ale ma większość funkcji poblokowanych. Kuriozum jest brak możliwości zapisania wszystkich kanałów naziemnych odbieranych z DVB-T/2. Zapisuje 25 kanałów, a ponad 50 pozostałych mi pomija. Chodzi mi o listę główną. Urządzenie jest w formie wypożyczenia i po zakończeniu umowy musimy oddać.

Dlatego wolę skorzystać z przyszłości z rozwiązania C+ Online z pakietem Fun&News oraz z Polsat Box Go Premium. 

Play Now w tej formie może spodobać się inwalidom przykutym do wózka i korzystającym z jednego telewizora w salonie. Lubiący podróżować lub chcący oglądać w ogródku czy w garażu są wykluczani. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...