Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, swordfish napisał:

U mnie aktualizacja popsuła DVB-T. Brak kanałów naziemnych, przy próbie ponownego wyszukania wyskakuje błąd. Nie działa wyszukiwanie w aplikacji HDTV i w Live Channels. Co robić?

U mnie podobna sytuacji.
Na liście z kanały od Play są kanały naziemne.
Ale w live channels jak wybiorę źródło sygnału HDTV to live channels się wyłącza.
Po resecie ustawień live channels oraz HDTV wyszukałem kanały ale ponownie, jak wybieram HDTV to live channels się wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie działa skanowanie DVB. Brak kanałów naziemnych na liście głównej Playa. Jak cofnąć aktualizację dekodera do starszej wersji?

Wróciło mi skanowanie DVB. Wyszukuje kanały i zapisuje. Działa HDTV. Nadal brak integracji HDTV z Live Channels.  Live Channels szuka kanały, znajduje, ale nie chce ich dodać.

Jeśli chodzi o listę główną Playa, to osobno zapisuje teraz naziemne Polsat SD i Polsat HD oraz TVN SD i TVN HD (wersje HD Polsatu i TVNu są z muxu Winnickiego).

Numeracja kanałów naziemnych:

201 - TVP 1 HD

203 - TVP 2 HD

205 - Polsat SD

207 - TVN SD

208 - TTV

209 - TV4

211 - TV6

213 - TV Puls

215 - Puls2

217 - TVN7

219 - TVP SPORT

221 - TVP Info

223 - TVP ABC

225 - TVP Historia

229 - Super Polsat

272 - TVP Kobieta HEVC (jedyny kanał z DVB-T2)

273 - Antena HD

275 - TVN HD

279 - Polsat HD

295 - TVP Sport HD

297 - Trwam

 

Przedziwna segregacja kanałów ze strony Playa. Blokują kanały z MUX-8. Zoom, WP i Nowa są wśród podstawowych kanałów internetowych, tak zupełnie brak Metra i TVP Kultura. Boli brak Wydarzeń24 i pozostałych kanałów TVP z DVB-T2. I kontrowersyjny jest brak lokalnej wersji TVP3. Użytkownicy boksu w Poznaniu czy w Katowicach na pewno ucieszą się z dostępu do TVP 3 Warszawa niż TVP 3 z miast, w których mieszkają.

Przypomnę o kolejnym ograniczeniu. Brak możliwości zmiany ścieżki dźwiękowej i brak możliwości włączania napisów w kanałach naziemnych. To działało w Live Channels.

 

Brakujące kanały lokalne i zagraniczne (jestem w zasięgu MUXów z Czech) oglądać można w HDTV. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne .

 

Czy ktos zauważył to u siebie ?

 

 

Mam dwa dekodery  : PLAY NOW TV BOX 2 .

 

Jeden ze starym Menu oraz jeden z nowym Menu .

 

Mamy 7 grudnia 2021 godzinę 21.35 chce obejrzeć cos wstecz 

Kanał HISTORY.

 

Maksymalna możliwość cofniecia sie żeby obejrzeć to :

 

Na dekoderze ze starym Menu mogę cofnąć się wstecz do 30 listopada 2021 23.55 "wojny magazynowe odc.4 sezon 1"

 

 

Na dekoderze z nowym Menu maksymalny program wstecz jaki mogę obejrzeć to 6 grudnia 2021 od 11.15 "wykryte w ogniu 2 odc.4 sezon 2 "

 

 

Jak jest u was ?

Edytowane przez Master2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyznali już fakturę korygującą 10 zł, a mam jeszcze dostać korektę o 5 zł za awarie na Viaplay. Czyli z 35 zł z Play zrobi się 20 zł. A co to jest to całe HDTV i jak do tego wejść?

Edytowane przez kisiel95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :

 

 

 

 

Pytanie techniczne .

 

Czy ktos zauważył to u siebie ?

 

 

Mam dwa dekodery  : PLAY NOW TV BOX 2 .

 

Jeden ze starym Menu oraz jeden z nowym Menu .

 

Mamy 7 grudnia 2021 godzinę 21.35 chce obejrzeć cos wstecz 

Kanał HISTORY.

 

Maksymalna możliwość cofniecia sie żeby obejrzeć to :

 

Na dekoderze ze starym Menu mogę cofnąć się wstecz do 30 listopada 2021 23.55 "wojny magazynowe odc.4 sezon 1"

 

 

Na dekoderze z nowym Menu maksymalny program wstecz jaki mogę obejrzeć to 6 grudnia 2021 od 11.15 "wykryte w ogniu 2 odc.4 sezon 2 "

 

 

Jak jest u was ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...