Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja umowa kończy się w czerwcu na razie żadnego smsa nie dostałem.

Viaplay i tak mam przez UPC.

Ciekawe co z Play Boxem versja: 3 ?

Kiedyś była wzmianka na forum w tym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, tyrla napisał:

Ja dostałem wczoraj SMS-a, a umowa kończy mi się w październiku :D

Dzisiaj też go dostałem. Gdyby oferowali boxa z automatycznym HDR ( bez wyłączania zewnetrzną apką) i nie miał już umowy z UPC  (Viaplay) prawdopodobnie bym się skusił.

Ciekawe tylko ile bedzie kosztował dostęp do Prime Video gdy skończy się promocja zakupując pakiet bez pośrednika..

W Play kosztuje  ok 10 zł i jest pewnie gwarancja takiej ceny do końca umowy.

@Kiler może szybciej dostaniesz nowy dekoder. ;-)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2022 o 11:47, swordfish napisał:

W porównaniu do wersji podstawowej HBO 3, to na HBO 3 OCR są napisy do wyboru w j. polskim lub angielskim.  Być może testują dodawanie napisów.

Na testowym przekazie TV Puls (ten z końca listy) również testują napisy. Są napisy dla niesłyszących, a w audio jest dodatkowa ścieżka z audiodeskrypcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2022 o 09:20, Kiler napisał:

Ja to nawet nie dostałem aktualizacji dekodera chociaż w smsie mnie zapewniali, że to nastąpi już tuż, tuż, zaraz, a wiadomość otrzymałem 10 grudnia. :D 

Jestem w podobnej sytuacji.W punkcie Play zgłosiłem zgłoszenie.Dostałem SMS-a abym wyłączył boxsa z prądu i trzymając wciśnięty wyłącznik ponownie włączył prąd.Z tego pojawiło się menu serwisowe androida tv a aplikacja nadal ta sama.Wymienili mi wobec tego TV boxa a i to nic nie dało.Teraz napisali,że  " Wszystkie aktualizacje są wypuszczane zgodnie z harmonogramem. Nie mogę jednak poinformować kiedy Pana sprzęt otrzyma aktualizację. Gdy tylko się pojawi, otrzyma Pan powiadomienie na swoim urządzeniu. " Czyli trza czekać podobnie jak z aktualizacją deka 4K w Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2022 o 21:47, swordfish napisał:

Po naciśnięciu przycisku "Program" na pilocie również masz kanały w formie kafelkowej.

Ok są też kafelki.Dzięki.

@Nolan.Mam też Boxa Canal + ,ale u mnie nie działa pilot od Play Boxa.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...