Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba całkiem niedawny. Świeższego, póki co, jeszcze brak. ;)

Ostatnio zaważyłem dość spore opóźnienie obrazu względem UPC - nawet około 25 sekundowe, ale poprzez zainstalowaną apkę z sklepu Google jest tylko parę sekund opóźnienia.

Edytowane przez Barti
Poprawiono liczne błędy ortograficzne w poście. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.09.2020 o 09:10, all999 napisał:
Też miałem 4 faktury na 10 PLN. Od kilku dni płacę za pakiet sport. Ciekawe, że nie aktywowałem pakietu HBO, a działają kanały live.

 

Ja płacę abonament 25 zł za rozmowy , SMS, MMS i 10 GB internetu w pełnej prędkości, później spada, ale wystarczy. Umowa na czas nieokreślony. Działa pakiet Extra z Elevenami, choć nie powinien. Żyć, nie umierać. Taki deal mi pasuje.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post. Usunięto też z postu zdania napisane bełkotliwie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś po wypowiedzeniu umowy w Play na telefon nadal przez kilka miesięcy działała mi usługa Play Now z HBO i chyba 2 pakietami. Mogłem też wypożyczać promocyjne hity filmowe i być może to spowodowało, że w końcu się ktoś z orientował, że telefon już w innej sieci, a HBO nadal świeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak są w SD i takie pozostaną. Zawsze to będzie altenatywa gdyby gdzieś się pogoda popusła a ktoś z rodziny miał ochotę na oglądanie filmu z miliardem reklam :mrgreen:

Edit:

Kanały AXN odkodowane do 2.11 dla osób takich jak ja, czyli  bez pakietu Extra.

 

20201001-145029.jpg

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...