Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja podłączyłem antenę Vectry to mi wyszukało kanały, ale nie chciało odpalicy niestety.

12 godzin temu, kingofsouth napisał:

Ja tylko uprzedzam , że uruchomienie Amazona , jest równoznaczne , z akceptacją umowy.

Jeśli ktoś ma ofertę z regulaminem, w której jest opcja "Sprawdź i kup" to uruchomienie promocji nie oznacza, że nie można odstąpić. A Amazona w każdej chwili możesz wyłączyć. Tak samo jest z Eleven 4K (on z automatu jest włączany promocyjnie i nie trzeba go aktywować).

I radzę przeczytać dokładnie regulamin co do rabatów 5zł za e-fakturę i 5zł za profilowanie. Chyba, że w trakcie składania zamówienia to już się akceptuje, więc nie ma wtedy tematu.

Edytowane przez szyzag123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak wyjechał z magazynu play to jest przypisany do kontraktu i aktywowany.

 

Były do kupienia też po 30-50zł. Loombard.pl - tutaj tego pełno i czasami można trafić na okazje, jak pracownik robiąc wycene odniesie się np. do ceny licytacji na allegro ;)

A takiemu klientowi co zrobią? Nic. To klient który wyznaje zasade 'jakoś to będzie', pojęczy i pokrzyczy 'że on w play już niczego nie kupi' i albo mu umorzą albo kiedyś tam komornik coś ściągnie, jak na konto trafi coś więcej niż świadczenie socjalne.

 

Od Boxa pleja lepsze są takie okazje:

https://www.olx.pl/oferta/kstb6077-dekoder-CID99-IDFiPK5.html#52c5210f32

:D

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa Netflixa i Amazon Prime jeśli je już posiadam bo na stronie jest napisane opłatach na ich rachunku, jak coś to zostanie dalej oglądać w aplikacji TV. Bo mnie interesuje Play Now Box, zastąpiłby mi Player Boxa ,bo kupiłem go tylko dlatego ze mój TV nie ma nowej aplikacji oraz seriale i filmy które można obejrzeć jak przegapisz. Do tego CP GO też pewnie na tym Play Now Box zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 50 godzin nie potrafią uruchomić usługi, którą oferują w sprzedaży. Na infolinii powiedzieli mi, że dzisiaj może zadziała.Nerwy mi dzisiaj puściły, ale ile można słuchać tych bredni. Czekam jeszcze dzisiaj, jutro to badziewie oddaje bez względu czy uruchomią, czy nie. Jestem tylko ciekawy, czy w końcu to ogarną. Jak oni nie potrafią usługi uruchomić, to co dalej. Często tu narzekamy na CP, czy Canal+, ale wyobraźmy sobie, że u nich 2 dni po podpisaniu umowy, usługa nie działa. Najgorsze jest to, że ci "fachowcy" nawet nie mają zamiaru coś z tym zrobić, przyjmują zgłoszenie i nic się nie dzieje. 

Edytowane przez lokam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Zanim podejmę decyzję co do testów tego boxa, to jeszcze zapytam.
Wiadomo, obraz bezpośrednio w tv jest lepszy niż przetworzony przez dekoder.
Jednak z ciekawości, w końcu  udało się komuś uruchomić ofertę Start od UPC na dekoderze?


Właśnie sprawdziłem, działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start od UPC , to jest Horizon TV?
Wydaje mi się, że chodzi o podstawowy pakiet kanałów. Podpiąłem kabel antenowy do Play Boxa i wyszukałem cyfrowe kanały. Po wybraniu kablówki masz opcję Vectra lub UPC. Pojawiły się nowe pozycje na liście kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 2x FOX + 3x Nat Geo wraz z kolekcjami były w pakiecie Extra. Albo jakiś błąd, albo znikają z oferty? Bo teraz już ich rzeczywiście nie ma na stronie. W regulaminie tutaj: https://www.play.pl/resources/pdf/2019/Cennik-Uslugi-telewizyjnej-PLAY-NOW-TV_21022019.pdf jeszcze są. Rok temu równo je wprowadzili, więc może koniec umowy...

 

Edit: a nie, dalej sa jako pakiet PLAY TV BOX, tak więc w podstawie :).

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie ma Fox Play. Jest tylko Fox Now.

Serio myślałem że to błąd na stronie bo wiem ze usługa FOX nazywa się Play a AXN jest Now

10 minut temu, bugmenot napisał:

Wydaje mi się, że 2x FOX + 3x Nat Geo wraz z kolekcjami były w pakiecie Extra. Albo jakiś błąd, albo znikają z oferty? Bo teraz już ich rzeczywiście nie ma na stronie. W regulaminie tutaj: https://www.play.pl/resources/pdf/2019/Cennik-Uslugi-telewizyjnej-PLAY-NOW-TV_21022019.pdf jeszcze są.

Rok temu równo je wprowadzili, więc może koniec umowy...

Na stronie w video są seriale FOX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...