Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam inne zdanie. Błachut i Małysz zachowywali się trochę jakby gadali sobie przy piwku. Błachut nie potrafi zrobić atmosfery, napięcia a Małysz wpisał się w jego sposób komentowania. Nie ma porównania do Marka Rudzińskiego, który bardzo wysoko podniósł poprzeczkę. Na plus należy Adamowi zapisać wiele trafnych eksperckich analiz bo któż ma się lepiej znać na skokach jak nie on. Jak na tyle lat obcowania w mediach to zaskakiwał mnie dużą ilością lapsusów językowych ale wydaje mi się, że nie spinał się tak jak w TVP i to wszystko przez luźną eurosportową atmosferę. Zatem mam mieszane odczucia ale to dlatego, że nie jestem fanem Błachuta a to najprawdopodobniej on przejmie schedę po Rudzińskim.

 

Nie wiem czy to od dawna czy dopiero od teraz ale na Eurosporcie 2 programy związane ze sportami walki mają oznaczenie wiekowe 16+ umieszczone w prawym dolnym rogu ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę Błachuta. Jego komentarze są spokojne i wyważone. Natomiast Rudziński wrzeszczał jak oparzony przy byle okazji, nie zwracał większej uwagi na panujące na skoczni warunki i wydzierał się jak tylko jakiś zawodnik oddał daleki skok, niezależnie od tego, że wiatr wiał po narty z siłą huraganu i skoczkowi i tak odjęto potem mnóstwo punktów. Stonowany komentarz Błachuta bardziej mi pasuje do dziwnego i często rządzonego przepadkiem sportu, jakim są skoki narciarskie niż "show" w wykonaniu Rudzińskiego, który nazbyt często zapominał o tym, że w skoki narciarskie to nie skok w dal i niestety nie tylko odległość się liczy.

Małysz jest OK, choć wciąż popełnia zabawne błędy językowe - na szczęście znacznie rzadziej niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Bundesligi - szczerze mowiac, to sie nie dziwie - mecze dwoch najlepszych druzyn, domyslam sie, ze maja duuuuzo wieksza ogladalnosc od reszty druzyn. Ogolnie Eurosporty nie zachwycaja od jakiegos czasu oferta, te prawa z Bundesligi powinni wykorzystywac na maxa, ale wychodzi na to, ze nie musza, BVB i BM im zalatwiaja sprawe. Do tego magazyn jest tragiczny - jak mozna pokazywac bramki z najlepszych meczow na samym poczatku ?? Pomijam to, ze polski komentator podaje wyniki i strzelcow bramek danego meczu na poczatku danego skrotu albo z duzym wyprzedzeniem. No i czasami skroty meczow BVB i BM zajmuja w sumie polowe magazynu, to jest lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak to jest ,że lider i wicelider są uprzywilejowani przez stacje tv. Warto dodać także,że Bayern ma wielu sympatyków w całej Europie i dlatego jego mecze są emiotowane,także Dortmund grający efektowną piłkę i robiący furorę w LM przyciąga widzów. Jednak zgadzam się z przedmówcą,że warto nadawać także mecze innych zespołów,a wymienione przez kolegę mecze zapowiadały się ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayern i Dortmund to jednak uznane i silne ekipy. Być może za mało różnorodności, czy nieprzewidywalności (gdy pokazywane są mecze liderów z outsiderami), ale jednak patrząc na wszystkie za i przeciw rozumiem, dlaczego na Eurosporcie 2 puszczają akurat te, a nie inne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...