Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek999 mam jeszcze jedno pytanko jeżeli mam tzw dwa tunery podpięte razem to muszę zakupić Konwerter Twin ? Jeżeli chciałbym tak zrobić z Eurosportem , pytam się dlatego że z Hotbird - Hotbird by się dało ale Astra i Hotbird ? Jedynie chyba twin ? Czy inna możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam tzw dwa tunery podpięte razem to muszę zakupić Konwerter Twin ? Jeżeli chciałbym tak zrobić z Eurosportem , pytam się dlatego że z Hotbird - Hotbird by się dało ale Astra i Hotbird ? Jedynie chyba twin ? Czy inna możliwość.

Do tunera z którego leci obraz musi być doprowadzony sygnał z Astry a do tunera z którego będzie leciał polski komentarz musi być doprowadzony sygnał z Hot Birda. Wystarczą więc konwertery single. Jeśli na jednym i drugim tunerze chciałbyś odbierać i Astrę i Hot Bird to potrzebujesz konwertera monoblock twin lub dwa osobne konwertery twin z dwoma przełącznikami do każdego z tunerów.

 

Wczoraj Eurosportowi chyba zasypało śniegiem anteny satelitarne bo w trakcie transmisji tenisa z Indian Wells w Eurosporcie nie było dźwięku a Karol Stopa przepraszał za problemy techniczne. O tym śniegu to piszę pół żartem pół serio ale to całkiem prawdopodobne. W tym czasie w Warszawie była ogromna śnieżyca z ciężkim, mokrym śniegiem. Była tak intensywna, że jak odśnieżyłem lewą część samochodu a później prawą to lewa na nowo była zasypana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne problemy Eurosportu z dźwiękiem. Dzisiaj podczas meczu Radwańskiej dźwięk był wcześniej niż obraz. Kompletnie psuło to oglądanie meczu, ponieważ najpierw było słychać uderzenie piłki, a gdy ona znajdowała się mniej więcej nad siatką dopiero było na ekranie widać to uderzenie. Jeszcze bardziej wkurzające było, gdy piłka jeszcze w grze, a już było słychać, że jest aut. Na wersji angielskiej wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam teraz trening lotow i odnosze wrazenie, ze dzwiek wyprzedza obraz, co utrudnia troche ogladanie.Czy przypadkiem zawody nie sa komentowane ze Slowenii?

 

Edit:Dobra, wyjasnilo sie, Bodzio Chruscicki pojechal na Slowenie :wink: Ogladam kwalifikacje w Eurosporcie 2, a w tle slysze Szarana :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...