Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie interesuje Puchar Azji. To jest ciekwy turniej, tak jak PNA i znam wielu fanów futbolu, którzy pomimo braku wiekszego zainteresowania na codzien pilka z Afryki i Azji, to te turnieje obejrza z zaciekawieniem. Tak jak ja.

 

Z drugiej strony powiedzmy kogo obchodza jakies wczesne fazy Australian Open, gdzie graja tenisisci z dolnej czesci setki rankingów WTA/ATP? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje Puchar Azji. To jest ciekwy turniej, tak jak PNA i znam wielu fanów futbolu, którzy pomimo braku wiekszego zainteresowania na codzien pilka z Afryki i Azji, to te turnieje obejrza z zaciekawieniem. Tak jak ja.

jw.

 

Poprzednią edycję obejrzałem od deski do deski*, a tą obejrzę z jeszcze większym zaciekawieniem, bo turniej odbędzie się w Australii, kraju który mnie zewsząd fascynuje.

 

*na pewnym forum nawet miałem czas na pisanie szczegółowych postów (relacji, podsumowań). Oto np. moja jedenastka marzeń Asian Cup 2011:

 

-------------------------Koo Ja-Cheol------------------------

--------Kewell-------------Honda --------------Park--------

-----------------Djeparov---------Jedinak-------------------

Nagatomo----------------Ahmedov-----------------Emerton

--------------------------Ognenovski-------------------------

--------------------------Kawashima-------------------------

 

(Po obejrzeniu wszystkich meczów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też, o ile mi czas pozwoli, z wielką chęcią pooglądam Puchar Azji. Uwielbiam piłkę reprezentacyjną w każdym wydaniu, gdyby były transmisje Pucharu Narodów Oceanii też pewnie z ciekawości zerknąłbym na mecz typu Fidżi-Wyspy Salomona (patrząc jaką furorę zrobiła obecność Tahiti na Pucharze Konfederacji 2013, mogłoby być ciekawie :P). Naturalnie PNA to jeszcze fajniejsza impreza, z tym że pamiętam mistrzostwa sprzed 3 lat, które - ponownie jak tegoroczne - odbywały się w Gwinei Równikowej i zupełnie nie było tam klimatu - stadiony świeciły pustkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku ostrzę sobie zęby na Puchar Narodów Afryki, a co roku jestem rozczarowany. Po obejrzeniu dwóch pierwszych meczów jestem zawsze zażenowany poziomem, podejściem gwiazd do imprezy, że się nie starają bo mają lukratywne kontrakty w klubach europejskich itp. Ponadto strasznie irytują mnie te wuwuzele ! Nie znoszę ich dźwięku, który mnie doprowadza do szału po prostu.

Poziom meczów na PNA zazwyczaj jest usypiający, wolne tempo. Niby zespoły i zawodnicy fajni, można oko zawiesić czasem, ale pewnie będe mecze oglądał tylko w przypadku gdy nie będą kolidowały z transmisjami z europejskimi ligami.

 

A co do Pucharu Azji to z racji, że mecze rozgrywane z rana to zerknę z ciekawości. Japończyków lubię obejrzeć bo wielu znanych piłkarzy z najlepszych lig i grają ciekawą piłkę. Zobaczymy jak nowa Australia, Korea Płd itp. Ciekawe doświadczenie może być.

 

Chociaż i tak w 2015 roku najwazniejsza dla mnie będzie Copa America z Chile i liczę, że tutaj też nie zawiodą stacje i może Eurosport wykupi transmisje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nie mogę się doczekać na mój ukochany Puchar Narodów Afryki :)

Ja oczywiście też.

 

Miło byłoby gdyby ktoś szeroko transmitował też Gold Cup.

 

Ale i tak nie pokażą wszystkich spotkań, bo w sobotę brakuje meczu o 10 między Arabią Saudyjską, a Chinami. Co najlepsze i tak nic ważnego w tym czasie nie pokazują, więc się dziwię.

Strzał w stopę, bo Chiny i Arabia Saudyjska to już jednak jakieś marki. Ostatnio na mundialach nie grały, ale to jednak będzie szlagier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo lubię oglądać PNA, ale mam pytanie odnośnie Copa America, które w następnym roku odbędzie się w Chile.Czy Eurosport transmitował kiedyś w swojej historii ten turniej ? Z tego co pamiętam to oglądałem te mistrzostwa tylko na kanałach TVP i było to bardzo dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport w 2011 transmitował Copa America... do lat 17 :) TVP transmitowała Copa America w 2011r. dorosłych, a w 2007r. robił to Sportklub. Dalej nie pamiętam ;)

Copa America będzie miała edycje w 2015r i 2016r(jubileuszowa) więc jest o co walczyć.

W 2004, 2001 i 1999 oglądałem na antenie TVP2.

 

Najmilej wspominam edycję z roku 1999, gdzie wymiatał mój ówczesny idol... Rivaldo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurosport w 2011 transmitował Copa America... do lat 17 :) TVP transmitowała Copa America w 2011r. dorosłych, a w 2007r. robił to Sportklub. Dalej nie pamiętam ;)

Copa America będzie miała edycje w 2015r i 2016r(jubileuszowa) więc jest o co walczyć.

W 2004, 2001 i 1999 oglądałem na antenie TVP2.

 

Najmilej wspominam edycję z roku 1999, gdzie wymiatał mój ówczesny idol... Rivaldo :]

 

To ten ojciec Dos Santosa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...