Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.

Otóż jak wiadomo z Astry nadaje FTA Eurosport po niemiecku. Natomiast z Hot Birda można z transpordera Cyfry+ odbierać niekodowaną fonię Eurosport i Eurosport 2. Czy istanieje tuner mogący jednoczesnie wyświetlać obraz z Astry i Audio z HB? Jednocześnie chciałbym aby tuner miał możliwość przesunięcia czasu wyświetlania obrazu lub audio (wiadomo kilka sekund różnicy może być). Jest takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś mi się udało, ale inaczej.Zrobiłem tak że pod talerz z hb podłączyłem jeden tuner, następnie ten tuner podłączyłem do wieży za pomocą kabla AUX i na tym tunerze wybrałem fonię eurosport i na wieży miałem fonię. Natomiast drugi tuner podłączyłem pod astrę i miałem z niego obraz. Było wtedy może ze 4-5 sekundowe opóźnienie na fonii.pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo można wszystko podłączyć razem do telewizora, tylko nie przez scart, bo wtedy się nie da podmienić dźwięku, a przez czincze. Jednym kablem z pierwszego tunera podłączyć obraz do wejścia wideo, a drugim, z drugiego tunera, dźwięk do wejść audio. Są też takie przejściówki, którymi można to wszystko razem podłączyć pod eurozłącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzybek03, czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? :evil: Czytaj powyższe posty i sam odpowiedz na swoje pytanie :read:

 

 

 

Temat został połączony z odpowiednim wątkiem. Zrobiłem to ze względu na to, że nie chciałem usuwać części wartościowych postów do Kosza. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie wkleił więc ja to zrobię.

 

informacja prasowa Eurosportu:

 

W 2009 roku Eurosport obchodzi swoje 20 urodziny. Kanał Eurosport, flagowy produkt grupy, został uruchomiony w 1989 roku z inicjatywy Europejskiej Unii Nadawców (EBU) i został pierwszym ogólnoeuropejskim kanałem sportowym. Obecnie Eurosport w 100% należy do największego kanału komercyjnego we Francji TF1. Przez 20 lat swojego istnienia Eurosport wyznaczał kierunki rozwoju i stał się wiodącą platformą multimedialną. 



"Eurosport z sukcesem przeistoczył się z kanału numer 1 w Europie w wiodącą platformę multimedialną. W roku naszych 20 urodzin będziemy kontynuować innowacyjność i podejmować kolejne kroki potrzebne do utrzymania pozycji lidera” – powiedział Laurent-Eric Le Lay, prezes i CEO Grupy Eurosport. 

W 2009 roku Grupa Eurosport zamierza wprowadzić na rynek kolejne usługi i rozwijać te już istniejące. Specjalny blok programów Eurosportu poświęcony 20 urodzinom planowany jest na okres 16-25 maja 2009 roku. Główne uroczystości przewidziane są na 25 maja 2009 roku. 



Eurosport, flagowy produkt



Eurosport był pionierskim projektem na rynku satelitarno-kablowym. W 1989 roku od razu uruchomiono trzy wersje językowe: angielską, holenderską i niemiecką. W 1992 powstała wersja francuska, a w 1996 po uruchomieniu wersji rosyjskiej przekroczona została liczba dziesięciu wersji językowych. Również w tym samym rynku stworzono polską wersję językową. Dzisiaj kanał nadawany jest w 20 wersjach językowych i 95% z 22 milionów widzów codziennie ogląda Eurosport w swoim ojczystym języku. 



Ostatnie dwie dekady były dla Eurosportu wielkim sukcesem. Nieprzerwanie od 1995 roku Eurosport zajmuje pierwsze miejsce w badaniach EMS wśród kanałów tematycznych. 



O sile Eurosportu stanowi jakość nadawanych programów, ich różnorodność oraz profesjonalizm ponad 700 pracowników zatrudnionych na całym świecie. Eurosport dostarcza fanom najważniejsze wydarzenia sportowe oraz transmisje LIVE z ponad 120 dyscyplin. Entuzjazm oraz doświadczenie naszego zespołu powodują, że Eurosport jest uznawany za wzorcowy sportowy kanał telewizyjny w Europie.



Wyznaczamy nowe kierunki rozwoju: 

W 2009 roku Grupa Eurosport zamierza wdrażać nowe projekty, które mają zapewnić utrzymanie pozycji numer jeden na dynamicznie rozwijającym się rynku medialnym. 

Eurosport planuje w dalszym ciągu inwestować w nowe technologię i rozwijać nowe projekty. 

"Przez ostatnich 20 lat Eurosport był wzorem dla naszych widzów i partnerów biznesowych … siła, jakość oraz energia naszej sportowej platformy sprawiły, że jesteśmy postrzegani jako godny zaufania i pewny partner " - wyjaśnia Jacques Raynaud, wiceprezes Grupy Eurosport.

Aby w pełni podkreślić swoją silną pozycję na rynku nowych technologii, Grupa Eurosport nieprzerwanie poszerza własną ofertę online oraz dostarcza widzom nowe rozwiązania jak VOD (wideo na życzenie), które wzbogacają naszą tradycyjną bogatą ofertę telewizyjną.   



Eurosport w dalszym ciągu będzie rozbudowywał sieć własnych stron internetowych, czego dowodem jest uruchomienie w styczniu serwisu sportowego w języku polskim (www.eurosport.pl). Również w celu dostarczenia jak najbardziej nowoczesnych serwisów interaktywnych, które pozwolą użytkownikom jeszcze bardziej emocjonować się sportem, Eurosport uruchomi kolejne nowatorskie usługi.

W ostatnich dwóch dekadach Grupa Eurosport udowodniła swoją zdolność do zmian na ewoluującym rynku medialnyn. Misją Eurosportu jest dostarczenie użytkownikom wszystkim platform sportowej rozrywki o jak najwyższej jakości.



Eurosport, świętuje 20 urodziny jak pionier i lider 

Maj 1989          Uruchomienie Eurosportu, 1 ogólnoeuropejski kanał sportowy
1999                 Uruchomienie eurosport.com
2000                 Uruchomienie Eurosportnews
2003                 Uruchomienie usługi Eurosport Mobile
Styczeń 2005     Uruchomienie Eurosport 2
Marzec 2005     Uruchomienie serii FIA WTCC, World Touring Car Championship 
2006                Uruchomienie Eurosportu w Azji 
Maj 2007           Uruchomienie Eurosport Events 
Maj 2007           Początek współpracy Eurosportu i Yahoo! 
May 2008          Uruchomienie Eurosportu w wysokiej rozdzielczości

 

 

Liczę na kolejne równie udane lata największej stacji sportowej w Europie. Z otwartymi ramionami przywitałbym wersje Eurosportu specjalną na nasz rynek - kto wie może już niedługo ;):censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów wrestlingu:
Eurosport i World Wrestling Entertainment (WWE) zawarły porozumienie, na mocy którego pojedynki WWE będą pokazywane przez największy ogólnoeuropejski kanał sportowy.

:arrow:http://media2.pl/media/46671-wrestling-w-eurosporcie.html

 

Już wcześniej o tym pisałem. Dodam, że komentować będą najprawdopodobniej znani nam z WWE Raw i Smackdown na Extreme Sports Channel Borkowski i Supron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie fragmenty gal nie zadowalają. W dalszym ciągu muszę z netu wiec ściągać pełne wersje tych gal. Co najważniejsze w internecie są one w jakości HD, a pewnie na Eurosport zobaczymy co najwyżej 16:9.

Raczej szybko nie doczekasz się pełnych gal, w dodatku live. Nawet C+ nie jest zainteresowana. Co do formatu to na ESP SD prawie na pewno będzie 4:3. Na HD oczywiście musi być 16:9, no chyba że wrzucą z pasami po bokach obrazu. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szybko nie doczekasz się pełnych gal, w dodatku live. Nawet C+ nie jest zainteresowana. Co do formatu to na ESP SD prawie na pewno będzie 4:3. Na HD oczywiście musi być 16:9, no chyba że wrzucą z pasami po bokach obrazu. :lol2:

Nie mówie już o tym żeby były one w live, ale pełną galą z np. góra tygodniowym poślizgiem bym nie pogardził.

 

@Brutus, nie wiem czy można tu podawać linki do p2p. W każdym razie na stronach torrentowych można znaleźć m.in. ECW on Sci Fi, TNA Impact, WWE Friday Night Smackdown czy też WWE Monday Night Raw. Wszystko zaraz po emisji w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...