Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli nie ma relacji live to powinni dać mecz w całości a nie skrót. Niestety Eurosport już tak ma, że jak coś daje z odtworzenia to bardzo rzadko jest to w całości. Na przykład ostatnio półfinały turnieju tenisowego w Sydney. Nie rozumiem ich polityki: wcześniejsze mecze były na żywo a półfinały nagle z odtworzenia. Zdaję sobie sprawę, że panie grały od 4:00 a Eurosport wtedy nie nadaje ale jest przecież Eurosport 2. Tym bardziej, że finał był na żywo w Eurosporcie 2. Dziwni Ci Francuzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do polityki pokazywania turniejów tenisowych mnie już nie dziwi,zdążyłem się przyzwyczaić. Można to wytłumaczyć chęcią zachęcenia do zakupu playera.. Ale te transmisje można spokojnie znależć na stronach internetowych i nie warto płacić playera:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też być tak że część transmisji musi być wyemitowana tylko i wyłącznie na kanale głównym

Tak jest z pewnością i tych sytuacji się nie czepiam ale turniej WTA w Sydney tym przypadkiem nie jest bo finał na żywo pokazywał Eurosport 2. Nie mogli dać też półfinałów?

 

Relacja z saneczkarskich jedynek mężczyzn okrojona o przejazd dwóch zawodników. Powód oczywisty: reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gostek co zapowiada programy(zdaje się, że w Klanie występuje) powiedział wyraźnie - WRC z Monte Carlo na żywo w Eurosporcie i Eurosporcie 2. Wiem, że na ich stronce jest inaczej podobnie jak było z grafiką podczas tej zapowiedzi. Mówił to po przejeździe saneczkarzy w trakcie reklam(dziś).

 

Dosłownie kilka sekund po zakończeniu skoków ta sama informacja - w środę na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to trochę, też mi się w sumie wydawało że na żywo, ale zwątpiłem po przeglądnięciu programu. Z drugiej strony w informacji prasowej jest mowa o tym że relacja na żywo obejmuje dwa odcinki specjalne i reszta to relacje z całego dnia, więc może faktycznie jeszcze tego w programie nie ma. Co do samej zapowiedzi to zapowiadają "wyścig" Monte Carlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o błędzie to koledze chodzi o "wyścig" zapewne. Co do samych relacji na żywo to mi się wydaje że jednak będą faktycznie, zgodnie z zapowiedziami. Z resztą FIA wsparło w tym temacie Eurosport bo co jak co ale ostatnimi czasy WRC miały bardzo chude lata, mały zasięg medialny i seria IRC stała się bardziej popularna aniżeli WRC, mimo że za WRC powinien ciągnąć się prestiż jak łuna nad Ciechocinkiem. Większa kasa, bogatsi sponsorzy, ogólnie droższe zawody. Mam nadzieję że dzięki łyknięciu WRC przez Eurosport IRC wraz z relacjami live nie zniknie z ramówki stacji, bo to ostatni rok tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rusza wielkie święto Australian Open . W eurosporcie i Eurosporcie 2 transmisje od 1.00 do godziny około 14.30.Już pierwszegpo dnia o godzinie 1.00 grają Kubot i Radwanska. Mecz Isi w całości w Eurosporcie 2,natomiast później na tej antenie końcówka Kubota. Oj będą nieprzespane noce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...