Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale kto by przypuszczał, że otrzymają go także Grecy? Jak widać, w piłce wszystko jest możliwe.

 

Trzeba grać do konca walczyć i wierzyć do konca to jest piękne w piłce tego zabrakło naszym,ale głownie zabrakło umiejętności.

 

Tradycji stało sie zadośc znowu nie wychodzimy z grupy ba konczymy na ostatnim miejscu,pozostał tylko żal i wielki zawód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szansa była bliska z Grekami, Rosjanami i Czechami tylko zabrakło sił i wiary że potrafimy grać dwie połowy a graliśmy tylko z Rosją dwie. Smuda nie sprawił cuda, a może jak by Szczęsny nie dostał czerwonej kartki i grał z Rosją, Czechami może by było o niebo lepiej. Tak pozostał żal, smutek i rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... Wreszcie będzie normalniej w kraju… To show na które nasi piłkarze wcale nie zasłużyli dobiegło końca.

Między jednym a drugim meczem fanfary, afiszowanie się, bajery, ochy, achy – niczym "profesorowie"

A wyszło jak u "przedszkolaków" Marnie i nijak.

Medialnie w gębie byliśmy wielcy i silni. Ale rzeczywistość szybko sprowadziła nas na ziemię.

Kto kazał wam uwierzyć w cuda? Zabawne. Bawmy się. W co się bawić…

Ostatni gasi światło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medialnie w gębie byliśmy wielcy i silni. Ale rzeczywistość szybko sprowadziła nas na ziemię.

Kto kazał wam uwierzyć w cuda? Zabawne. Bawmy się. W co się bawić…

Ostatni gasi światło :P

Apetyt rośnie w miarę jedzenia lub inaczej ujmę, piłka jest jedna a bramki jest dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem,że mamy najlepszą drużynę od lat,takie słowa padały z ust expertów telewizyjnych byłych piłkarzy,wolne żarty... to przecież jedna z najgorszych reprezentacji do tej pory jakie mielismy z najgorszym selekcjonerem,nie potrafimy wygrać meczu,nie potrafimy podjąc walki...niewiele potrafimy ale w gębie mamy już mistrzostwo europy szczególnie przed meczem.Kto się smieje ostatni...Tomaszewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak tragicznego przygotowania fizycznego naszych piłkarzy. O ile początek był świetny i pachniało bramką,

 

Jak by w meczu z Grecją Lewandowski wykorzystałby to co miał skończyło by się co najmniej 3-1 tak samo z Rosją nie pilnowaliśmy się w obronie jeden stały fragment i niestey gol ....

powiem krótko nie mieliśmy szczęścia i sami sobie jesteśmy winni

teraz czekają nas el mś z nowym selekcjonerem ( smuda zakończy prace po euro 2012 ) być może do kadry wróci Boruc i może ( choć to nierealne Michał Żewłakow ) i Peszko wśród następców Smudy wyminia się Piotra Nowaka ,Macieja Skorżę Michała Probierza :lol2: ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że za Smudy nie udało się wygrać mecz z żadnym z liczących się zespołów na świecie.No i kolejny trerner po Engelu,Janasie i Beenhakerze któy uparcie się trzyma swojej 11-tki dopóki nie przegra. Z tym że wymienieni zrozumieli swój błąd po 2 meczach a Smuda już nie będzie miał możliwości reakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim euro w Austrii i Szwajcarii żaden z gospodarzy nie wyszedł z grupy.

 

Tomaszewski niech się cieszy. Dla mnie jest on jednym z piłkarzy, którzy tracą szacunek zdobyty podczas kariery piłkarskiej. Teraz Tomaszewski to ,,wielki'' polityk, który robi z siebie [beep]a na każdym kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że za Smudy nie udało się wygrać mecz z żadnym z liczących się zespołów na świecie.No i kolejny trerner po Engelu,Janasie i Beenhakerze któy uparcie się trzyma swojej 11-tki dopóki nie przegra. Z tym że wymienieni zrozumieli swój błąd po 2 meczach a Smuda już nie będzie miał możliwości reakcji.

Ale będziemy mieli kolejnego eksperta do komentowania w studio sport. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim euro w Austrii i Szwajcarii żaden z gospodarzy nie wyszedł z grupy.

 

Tomaszewski niech się cieszy. Dla mnie jest on jednym z piłkarzy, którzy tracą szacunek zdobyty podczas kariery piłkarskiej. Teraz Tomaszewski to ,,wielki'' polityk, który robi z siebie [beep]a na każdym kroku.

 

Tomaszewski miał niestety rację ....

a nie te nadęte buzony z TVN-U, Polsatu

on zna to środowisko

widziałeś co nasi francuzi prezentowali i niemcy

a zrobili z niego pośmiewisko ..

na siłe nie należy robić reprezentanta

on powinien czekać na powołanie a nie jedzie trener i namawia do gry dla POLSKI

a nasz prezydent w pospiechu załatwia formalności...

nauczka . tak poważna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat do naszych francuzów i niemców bym się nie czepiał. Polański czy Perquis widać było, że walczą i nie można im odmówić ochoty do gry. Tomaszewski krzyczał, źe blokują oni miejsce takiemu Borysiukowi. Według mnie Borysiuk jest za słaby na reprezentację, w niemal każdym meczu popełnia głupie faule, jego debiut w bundeslidze zakończył się dwiema żółtymi kartkami w 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wielu ma już kompletnie 'zmielone" pod grzywką. Gdyby był awans nosiliby graczy na rękach, dziś spluwaja... i jeszcze się dziwią kto nakręcił oczekiwania (niejaki Szaranowicz). Baja o cudownych możliwościach Tytonia, i wiele podobnych wyciągnietych na zer gawiedzi to tylko materiał na newsa, a nie fachowy komentarz.

Druzyna jest typowo "biedronkowa" tzn. wszyscy znają jej możliwości, a wierząc naiwnie w propagandę liczyli na cud (że w kolorowym papierku jest markowy towar)

60-ta któraś drużyna w rankingu wykrzesała z siebie jedynie siły na prestizowy (z innych powodów) mecz z Rosją.

Jeśli w innych ktoś zauważył znamiona klasy (technicznej, motorycznej, taktycznej) to gratulować oszukiwania siebie. Nasi gracze nie bardzo wiedzieli co z piłka robić... może też po prostu "puchli" (jak ktoś oglada mecze prawdziwego futbolu np. ligi angielskiej to wie jak ciśnie, wszystkimi siłami i do ostatniej sekundy druzyna, której zalezy na poprawie wyniku)

Cudu nie było bo nie było TAKTYKI, która na bzaie posiadanych zawodników wykorzystywałaby ich możliwości.

Nie wygrywa się turniejów jeśli nie stwarza się zagrozenia (ile ich było wczoraj 3?, 4? na mecz).

Nie znam sie na taktyce na tyle by to oceniać, ale poraża wypowiedź Dudka, że zmiany Smudy (Obraniak i Grosicki) tylko wprowadzały zamieszanie .

Niektóre sprawy trzeba nazwać po imieniu, a nie piep...ć o szkielecie kadry na przyszłość.

Ta ekipa (nie twierdzę, że stać nas było na lepszą) po 2 latach komfortowych przygotowań, sporych nakładach, u siebie w domu z niezłym dopingiem zajęła OSTATNIE miejsce w najsłabszej grupie i jednym z najskromniejszych dorobkiem punktowym.

Ocena nie może być pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym meczu Polska- Czechy dochodzę do wniosku że piłka nożna jest sprawiedliwa, że to co da to odbierze w inny sposób. To samo dotyczy kibicowania pamiętam jak dziś moje osobiste klęski z tego sezonu czyli kompromitacje mojej Legii, i klęskę w finale LM Bayernu, dwóch klubów którym kibicuję od zawsze i jestem z nimi na dobre i na złe, i klęski mnie bolały kilka dni ale w głębi ducha liczyłem że wszystko wyjdzie na zero i na euro przynajmniej Polska się skompromituje i Nimecy zdobędą mistrza. Pierwszy czynnik został spełniony. Oczywiście to tylko pocieszenie bo zdecydowanie wolał bym aby mistrza zdobyła Legia i LM BAyern ale mimo wszystko jestem zadowolony że piłka dalej ma sens.

 

W przypadku awansu naszych pseudo piłkarzyn byłbym załamany gdyby ci ludzie osiągneli sukces, oczywiście nie mam nic do większości zawodników ale nie są to zawodnicy klasy Messiego który sam wygrywa mecze, a niektórzy Lewandowskiego uznawali za piłkarskiego boga że jest za dobry na BVB żę przerasta o głowę Bundesligę że może się tylko rozwinąc z Realu, Barcelonie lub Manchesterach. Gdzie dziś jest ten Lewandowski, czy to jest zawodnik na te zespoły, myślę że nie, nawet na pewno nie ale w Polsce panowala jakaś dziwna obsesja żę w Borussi nie ma warunków do rozwoju. Mistrzostwa pokazały że to nie Lewandowski ciągnie BVB tylko BVB ciągnie Lewandowskiego, w towarzystwie kapitalnych zawodników umie się wkomponowac ale gdy nie ma 5sytuacji do strzelanie bramek, sam ich nie wypracuje. Według mnie Lewandowski powinien prosic BVB aby chcieli z nim przedłużyc kontrakt na długie lata bo to liga idealna dla tego zawodnika. Ale tyle na temat Lewandowskiego bo to jak mówi Mirek Trzeciak "zawodnik wypalony".

 

Najważniejsza kwestia to czy po klęsce na Euro coś się zmieni na lepsze czy beton zacznie pękac, bo ponoc pan Lato miał się oddac do dymisj w przypadku klęski ale jak to było w przypadku M. "liga będzie ciekawsza" Skorży to o dymisji przestaje się mówic gdy są na stolę wielkie pieniądze, oczywiście nam łatwo ich krytykowac, ale prawda jest taka że dla pana Lato nie ma przyszłości jeśłi chodzi o prace. Zobaczymy czy p. Lato ma jakąs DUME i HONOR bo jeśłi coś powiedziałem to może pasowało by tak zrobic. Aczkolwiek osobiście obstawiam że dymisji nie będzie.

 

Mnie osobiście cieszy ta klęska z kilku powodów o których większośc, jednym z tych powodów był trenerskie beztalencie czyli Franek Dyzma zwany też Smudą. Facet dla mnie był zawsze dnem trenerskim ale nagle po szcześliwym sukcesie z Lechem Poznań uznano go za Polskiego Murinho czyli trenerskiego geniusza. Od zawsze Smude miałem za idiotę tak trenerskiego jak i czysto ludzkiego. Facet bez sukcesów bo te jego sukcesy to albo kupione albo bardzo szczęscliwe, to klęska na łazienkowskiej 3, to wycofanie się Dyskobolii, to były 2największe sukcesy które facet osiągnoł w sposób bardzo szczęsliwy. Mam nadzieje że przejmie jakiś klub ligowy to my Legioniści będziemy mieli satysfakcje że jeden przeciewnik do walki o mistrza będzie mniej. Decyzji o wystawieniu lub powołaniu Murawskich czy Kamińskich nawet nie chcę komentowac, bo szkoda mojego czasu.

 

Kolejnym czynnikiem którzy mnie osobiście w[beep]iał to te chore powołania zawodników któzy nie umią się komunikowac w ojczystym języku. Nie mogą zrozumiec jak ktoś może dostac obywatelstwo nie umiąc powiedziec kilku słów w ojczystym języku, to jest chore i w przypadku awansu do 1/4 poszlibyśmy tym tokiem i zamiast szkolic swoją własną młodzież byśmy ściągali szrot z zagranicy w dodatku nie mający nic wspólnego z Polską.

 

Dla mnie osobiście to dzień w którym mogę powiedziec, jestem dumny że mieszkam w Polsce i w przeciwieństwie do większości Polaków widzę nadzieje że to może nam pomóc i nie musimy upaśc na samo dno aby się odbijac. Gdybyśmy odnieśli sukces to bym na lata znienawidził Polską reprezentację, a tak tacy jak ja w eliminacjach znowu zaczniemy kibicowac kadrze Polskiej a nie kadrze PZPN. Oczywiście pod warunkiem że ta klęska przyniesie korzyści, czyli oczyścimy związek, znajdziemy trenera i zaczniemy grac Polakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perguis

nie powinien być w jedenastce ze względu na uraz ręki

Dziwna, cepowata teoria. Jeśli grał dobrze (na pewno lepiej niż nasi krajowi stopeiros) to nie widzę powodu dla którego miałby siedzieć na ławie?

 

Wiedziałeś może, że w 2006 Philipp Lahm zagrał w meczu otwarcia Mistrzostw Świata miesiąc po operacji łokcia? A zaledwie 2 tygodnie po operacji grał w meczu kontrolnym z Kolumbią z niezłym bandażem? Więc nie wiem co to ma do dyspozycji obrońcy, skoro zagrania ręką zwykle zasługują na kartki.. :lol2:

 

A Ci co chcą dymisji Smudy (nie dyskutuję czy słusznie, czy nie) - kogo konstruktywnie widzicie na jego miejsce? Bo jeśli Maćka Skorżę, to dobrze Wam radzę obejrzeć na C+ w klubie kibica ostatnie mecze Legii w ubiegłym sezonie i przypomnieć sobie czemu ta drużyna została nazwana [beep]ami we wszystkich odmianach, a Maciek zwolniony (nie, nie zrezygnował - dostał kopa w cztery litery). A jeśli to nie wystarczy to zobaczcie jak gała Legia w sezonie 2010/2011 :)

 

Zawód na pewno jest, ale przynajmniej jak już mówiłem wcześniej, graliśmy w trzecim meczu o stawkę, a nie o wystawienie rezerwowego garnituru żeby każdy mógł pograć jak w 2006 i 2008. Gdyby się udało, pewnie większość tutaj pisałaby zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...