Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę że wygramy skromnie 1-0 inaczej nie wyjdziemy z grupy.

 

Wyjdziemy, wyjdziemy :). Pod warunkiem, że ani Grecja nie zdoła wygrać żadnego meczu, a my wygramy z Czechami.

 

Komputer :?:P

Na poprzednich mistrzostwach Castrol miał te statystyki, więc teraz pewnie jest podobnie i pewnie wystarczy poszukać w google jeśli jesteś zainteresowany (wg mnie to są [beep])

 

Mam prośbę. Nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz pojęcia. Ja rozumiem, że mogłeś się jeszcze nie dowiedzieć o Hbb TV, ale odpowiadając na pytanie w sprawie, o której nic nie słyszałeś (bo "na poprzednich mistrzostwach" to całkiem co innego) robisz niepotrzebne zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy wygrają jutro z Grecją. To bardzo dobry zespół z młodymi utalentowanymi pomocnikami. Pekhart za Barosa powinien jutro wejść. Polska - wychodzimy autobusem. 4 obrońców + 3 defensywnych pomocników po co? Wolski powinien jutro wyjść w podstawowym składzie za Obraniaka na pewno więcej wniósłby do gry no ale Smuda 'wie' najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Ukraina pokazała jak się walczy przez cały mecz i mimo,że przegrywała zdołała pokonać Szwecję.Nasi już tak na Euro nie zagrają bo już trzęsą się przed meczem z Rosją i nastawiają się na obronę tak samo jak w drugiej połowie z Grecją.Smuda to słaby selekcjoner słaby taktyk,mielismy greków na widelcu i co i nic prawie przegraliśmy ten mecz.Brawa dla Ukrainy zagrali świetnie grali i walczyli do końca w przeciwieństwie do naszych orzełków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja zremisowała z Anglią 1:1 na stadionie Donbass Arena w Doniecku. Anglicy objęli prowadzenie w 30 minucie po bramce Joleona Lescotta, który pokonał Hugo Llorisa strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Do remisu doprowadził w 39 minucie Samir Nasri strzałem zza pola karnego po ziemi tuż przy bliższym słupku. W meczu niby przeważali Francuzi, gdyż oddali aż 19 strzałów, a spośród nich aż 15 w świtało bramki przy tylko 3 strzałach Anglików z 1 strzałem w światło bramki, który dał gola, ale ta przewaga nie przełożyła się na wynik, gdyż zabrakło skuteczności. Dobre strzały oddawali m.in. Karim Benzema czy Yohan Cabaye, głównie z dystansu.

W drugim meczu Grupy D współgospodarz Euro 2012, a więc Ukraina pokonał Szwecję 2:1 na Stadionie Olimpijskim w Kijowie. Ale prowadzenie najpierw objęli Szwedzi w 52 minucie po bramce Zlatana Ibrahimovicia, który otrzymał piłkę w polu karnym i strzałem z bliska pokonał Andrija Pyatova. Ukraińcy bardzo szybko odpowiedzieli, bo już w 55 minucie doprowadzili do remisu za sprawą 36-letniego Andrija Shevchenki, który wykorzystał dośrodkowanie w pole karne i strzałem głową pokonał Andreasa Isakssona. W 62 minucie Ukraina objęła prowadzenie, a po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową strzelił znów Andrij Shevchenko. W przekroju całego meczu Ukraina była zespołem lepszym, ale Szwedzi też stwarzali sobie sytuacje, m.in. w 1. połowie Zlatan Ibrahimovic trafił w słupek, a w 2. połowie do remisu mógł doprowadzić wprowadzony z ławki rezerwowych Johan Elmander, który jednak nie trafił nawet w światło bramki, ale współgospodarz Euro 2012 nie dał sobie odebrać zasłużonego zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina zagrała bardzo dobrze, widać było zaangażowanie piłkarzy w każda akcje i zasłużenie wygrała, chociaż Szwedzi w samej końcówce meczu mieli znakomita okazje do wyrównania, spotkania Francja - Anglia dość przeciętne, Francja mimo oddania aż 15 celnych strzałów na bramkę tylko zremisowała, a Anglicy oddali tylko 3 strzały i ten jedyny w światło bramki który zapewnił remis. francja na boisku wyglądała lepiej, w ostatnich minutach pierwszej połowy, praktycznie zamknęła Anglików w ich własnym polu karnym, zabrakło jednej rzeczy skuteczności, bo sytuacje bramkowe były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrowersyjna była sytuacja z 40 minuty, sędzia nie uznał Grekom bramki, raczej była zdobyta prawidłowo, poza tym grecy nic wielkiego nie zaprezentowali, jakby nie prezent od Petra Cecha to przegraliby do zera, Czesi szybko zdobyli 2 bramki, później próbowali atakować, jednak kolejnych bramek już nie zdobyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Podczas dokładnej analizy było widać, że spalony, ale minimalny. Ogółem bardzo dobry mecz Czechów oprócz tej wpadki Cecha. Grecy jak dla mnie są chyba już przegrani. Czas na Polska-Rosja. DO BOJU POLACY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jest remis. Nadal jesteśmy w grze. Teraz musimy wygrać z Czechami. Dzisiaj jak dla mnie bardzo dobry mecz Polaków. A brama Błaszczykowskiego zacna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...