Skocz do zawartości

Żużel


miko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Te słowa Wójcika chyba wszystko wyjaśniają:

 

Nasza oferta była o 300 tys. zł niższa od TVP, ale przy tym gwarantowaliśmy ekspozycje dyscypliny w ogólnopolskim paśmie otwartym.

 

Te pasmo otwarte to pewnie Polsat po północy albo TV4, więc nie wiem do kogo znowu mają pretensje, lepszą ofertę złożyła TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ps nie pokaze juz wiecej zuzla ligi Polskiej . Moze to i dobrze . TVP Info , TVP Sport tylko tam zuzel liga Polska.

Admini nadal maja zamiar nie reagować na ten trolling?

 

Dla Twojej informacji - Polsat będzie pokazywał żużel i to już w tym sezonie - zakupił prawa do pokazywania meczów czterech drużyn w I lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Oglądalność żużla w TV

 

Za nami pierwsze transmisje ze spotkań Ekstraligi i I ligi żużlowej. Ekstraliga żużlowa na swojej stronie opublikowała dane dotyczące transmisji w TVP Sport. Redakcja sportowa Polsatu Sport udostępniła nam dane na temat jej poziomów oglądalności.

 

Ekstraliga żużlowa przedstawiła dane, z których wynika, że oglądalność meczu I rundy DMP Unia Leszno – CKM Złomrex Włókniarz Częstochowa o godz. 16.30 na antenie TVP Sport wynosiła ponad 30 tys. widzów. To rekord oglądalności na tej antenie, jeśli chodzi o zawody ligowe (ponad 3 tys. więcej niż dotychczasowy rekordzista, finał Puchar Polski w hokeju na lodzie). Retransmisje w ośrodkach regionalnych TVP oglądało w sumie grubo ponad ćwierć miliona osób (brak danych z OTV Gorzów i OTV Poznań).

 

Tymczasem relację ze spotkania I ligi żużlowej na antenie Polsatu Sport pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk a Lokomotivem Daugavpils oglądało aż 101 tysięcy widzów.

 

Kolejne dane dotyczące oglądalności żużla w telewizji zaprezentujemy po 2. kolejce spotkań.

 

Śmiech na sali 30 tys. ludzi oglądało na żywo Speedway Ekstraligę :lol: Na trybunach na 4 spotkaniach było zdecydowanie więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtą niedzielę o 18.30 była retransmisja meczu Leszno - Częstochowa a w najbliższą niedzielę:

 

Mecz ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Caelum Stal Gorzów (godz. 18.30):

niedziela godz. 18.30 live - TVP Sport, OTVP Gorzów, OTVP Kraków, OTVP Katowice, OTVP Lublin, OTVP Poznań, itvp.pl;

poniedziałek retransmisja godz. 1.15 - TVP Info.

 

Mecz Atlas Wrocław - Unibax Toruń (godz. 17.00)

niedziela godz. 17 - live itvp.pl, retransmisja godz. 18.30 OTVP Bydgoszcz;

poniedziałek, retransmisja godz. 19.30 - TVP Sport.

 

Mecz Marma Rzeszów - Unia Leszno (godz. 16.30)

niedziela godz. 18.30 retransmisja OTVP Rzeszów.

 

źr. sportowefakty.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko te wspomniane stacje... jeszcze są przekazy ;) w 4:2:0

Ja oglądam w TVP Sport oraz przekazy eutelsata, jak jest zła pogoda i nie mogę ich złapąc to oglądam na itvp

 

6 kwietnia mój kumpel na przekazie znalazł 1. ligę żużlową (sygnał robił tvp), była zła pogoda i sygnał szatkował ale udało się fotkę zrobić

 

image04061544cvbsla7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Tomek :brawo:

Na początku nic tego nie zapowiadało, po pierwszym biegu zajął 4 miejsce. Dopiero później zaczął się rozkręcać. Zaskakujące jest to zwycięstwo, bo chyba nawet sam Tomek się tego nie spodziewał. W lidze wygrał dotychczas tylko 4 wyścigi, a tu taka niespodzianka. Może w końcu uhonoruję swoją karierę zwycięstwem w końcowej klasyfikacji GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końcowego wyniku Golloba w GP Słowenii niewątpliwie przyczyniły się warunki torowe plus pierwsze pole startowe (4 starty Golloba z tego pola i komplety punktów), które było najlepsze i dawało prawie 90% szans na wygraną. Śmie stwierdzić, że jak by były normalne warunki takie jak na początku zawodów i Niki nie popełnił by błędu w 7 wyścigu to Tomek nie wygrał by tego GP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze pozostala 2 nie spisala sie najlepiej bo w 1 wyscigu zaskoczyli chyba wszystkich ... teraz 2 tyg oczekiwania na kolejne GP.

Mam pytanko czy kolejka z 1.V Ekstraligi zostanie gdzies pokazana oprocz TVP Sport mam tu na mysli regionalne osrodki i czy Polsat bedzie transmitowal jakis mecz I ligowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze pozostala 2 nie spisala sie najlepiej bo w 1 wyscigu zaskoczyli chyba wszystkich ... teraz 2 tyg oczekiwania na kolejne GP.

Mam pytanko czy kolejka z 1.V Ekstraligi zostanie gdzies pokazana oprocz TVP Sport mam tu na mysli regionalne osrodki i czy Polsat bedzie transmitowal jakis mecz I ligowy

 

Na Polsacie Sport będą 2 transmisje. W czwartek o 17:30 spotkanie Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz, a w niedzielę o godz. 16:30 PSŻ Milion Team Poznań - Polonia Bydgoszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...