Skocz do zawartości

Żużel


miko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu prezes Dworakowski nie wpuści kamer PS bo miałby mniejszy wpływ z biletów a tak swoja drogą:

 

Za takie pieniądze można kupić najważniejsze wydarzenia na świecie, które rangą i oglądalnością biją o głowę naszą ligę.

 

To ja sie teraz pana Wójcika zapytam to dlaczego w CP nie ma Ligi Mistrzów, Bundesligi czy ciekawszej ligi :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na 99,9% w TVP Sport. Muszę przyznać, że wczorajsze transmisja z IMP w TVP Sport nawet mi sie podobała choć nie ustrzegli się kilku błędów w grafice ekranowej (chyba sie dopiero uczą :wink: ) i z przekazaniem niekiedy transmisji (kamera nie nadążała za akcja lub pokazywała to co nie warte było pokazania a mianowicie, to że jak coś ciekawego działo sie na pozycji 3 i 4 w walce o 1 punkt to pokazywali zawodnika na 1 pozycji) fajne było studio z Krzysiem Cegielskim i Jarkiem Hampelem (fachowy komentarz). Ogólnie zrobili to inaczej niż Polsat Sport i nie wiem czy nie ciekawiej jeśli chodzi o całość. Jak na pierwszy raz to daje im mocne 4+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMP 2007 równiez były transmitowane na TVP3 Katowice.

 

 

26.08.07. (niedziela) godz: 18:30 Polsat Sport

 

Ekstraliga Żużlowa Play - off

 

Marma Polskie Folie Rzeszów - Atlas Wrocław

 

Będzie co oglądać Wrocław u siebie wygrał nieznacznie więc Rzeszów myślę ,

że pokusi się o zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak przystalo na turniej z cyklu Grand Prix w Bydgoszczy, zwyciezca zostaje Tomasz Gollob. Swietna postawa rowniez Krzyska Kasprzaka ktory jako uczestnik zawodow z dzika karta zajął 2 miejsce. Dobrze by bylo jakby wywalczyl sobie stala pozycje w Grand Prix bo wedlug mnie moze on jeszcze duzo zdzialac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę państwa, TVP kupiło prawa do ekstraligi żużla na lata 2008-2009. :)

Telewizja Polska S.A. podpisała porozumienie z Ekstraligą Żużlową sp. z o.o., dotyczące transmisji rozgrywek ekstraligi żużlowej w latach 2008-2009. Od kwietnia 2008 r. transmisje meczów będą mogli obejrzeć przede wszystkim widzowie TVP Sport.

więcej>>

I kto twierdzi, że TVP Sport to szajs? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia 2008 r. mecze Ekstraligi będą mogli oglądać widzowie TVP Sport, a ostanie cztery mecze sezonu zostaną pokazane w TVP Info. Na antenie Trójki (TVP Info) pojawi się także cotygodniowy magazyn żużlowy. Transmisje zobaczyć będzie można również w Internecie na itvp.pl

źr. tvpolsat.info

Czyli wszystko już wiadomo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żużlowa Ekstraliga nadal na antenie Polsatu Sport!

 

Jesteśmy po pierwszych rozmowach z Telewizją Polską i można śmiało powiedzieć, że w przyszłym sezonie kibice ponownie zobaczą mecze Ekstraligi w naszej stacji - powiedział sekretarz redakcji sportowej Polsatu Sport - Paweł Wójcik.

Pozostały nam do ustalenia szczegóły umowy. Niemniej mogę ze stuprocentową pewnością powiedzieć, że w każdej kolejce na żywo pokażemy jedno ze spotkań - dodał Wójcik.

TVP podpisując umowę z Polsatem chce zminimalizować koszty zakupu praw. Nieoficjalnie mówi się o tym, że TVP zapłaci za pierwszy sezon 800 tysięcy złotych a za drugi około miliona. Nadal nie wiadomo, jaka część z tej kwoty trafi bezpośrednio do kasy klubów. Nie potwierdzam wiadomości o wysokości kwoty, jaką zapłaci za prawa do transmisji TVP. Na 10 października zaplanowaliśmy konferencję prasową, na której ujawnimy więcej szczegółów umowy. Nie mogę się również wypowiadać na temat kwot jakie otrzymają kluby. O podziale zysków zawsze decyduje zgromadzenie wspólników spółki - powiedział prezes Ekstraligi Żużlowej - Ryszard Kowalski.

 

A więc jeszcze nie wszystko stracone :!: Tutaj cały artykuł : http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=4&k1_id=44&k2_id=100&dzial_id=355&news_id=221587

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej zobaczymy jak potoczą się dalsze losy "słonecznej platformy". Wydaje mi się, że to początek końca dynamicznego wzrostu liczby abonentów w CP. W końcu żużel wciąga i na pewno jakiś odsetek klientów wybrało ofertę CP ze względu na żużel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...