Skocz do zawartości

Żużel


miko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o odsunięciu Grodzkiego została podjęta po rozmowie Pedersena z dyrektorem GP Olsenem, Olsen tłumaczy się tym, że Grodzki byłby pod bardzo dużą presją sędziując te zawody i dlatego zastąpiono go innym sędzią, jednocześnie Olsen poinformował, że Grodzki będzie jeszcze sędziował inny turniej GR w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Jedno tylko dziwi dlaczego na tych zawodach nie było dmuchanych band tym bardzie

Bo to były zawody organizowane przez FIM a oni nie wymagają band :evil: jak by to było w Polsce albo gdzieś w Anglii to bandy by były, bo każdy polski klub (nie wiem jak angielski) musi mieć bandę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i w I polfinale Druzynowego Pucharu Swiata ogromna niespodzinka, bo wygrali go Rosjanie i to oni zapewnili sobie awans do finalu.Dla mnie faworytami byli Dunczycy, ale zajeli dopiero 3 miejsce i pojada wraz ze Szwedami w barazach.Mam nadzieje, ze Polacy wygraja w poniedzialek swoj polfinal.Po tych rozstrzygnieciach wiadomo, ze baraze beda bardzo wyrownane, a brak Polakow w finale to bedzie duze rozczarowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wszystkie najlepsze ekipy kombinują aby jeździć w barażach żeby poznać tor... Już na pewno ktoś z czwórki Polska, Australia, Dania lub Szwecja nie pojedzie w finale... Nie tak dawno Marek Cieślak w wywiadzie powiedział, że rozmawiał z Crumpem o DPŚ i któryś powiedział: "A co będzie, jeżeli w barażach będzie Australia, Polska i Szwecja?" Na pewno teraz Polska i Australia będą walczyć w Peterborough o zwycięstwo aby nie spotkać się z Danią i Szwecją w barażach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna Rosji pojechała bardzo równo, a Duńczycy pojechali słabo poza Bjerre który wygrał wszystkie wyścigi, na pewno sprawę skomplikowała kontuzja Pedersena. W Tarnowie odbył się finał Mistrzostw Świata Juniorów, złoty medal zdobył Przemysław Pawlicki, srebrny Maciej Janowski, a brąz Martin Vaculik, Dawid Lampart był dziewiąty, Patryk Dudek piąty, a Sławomir Musielak szósty. Janowski w dodatkowym wyścigu o srebrny medal pokonał Vaculika i Lagutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska w finale :!: Swietna i rowna jazda wszystkich naszy zawodnikow sprawila, ze wygralismy drugi polfinal i pojedziemy w srodowym finale :jupi: Niemal caly wyscig walczylismy jak rowny z rownym z Australijczykami.Po 4 seriach mielismy jeden punkt przewagi nad nimi, a o naszym zwyciestwie przesadzil 21 bieg, w ktorym Kasprzak wygral a Australijczyk(chyba Sullivan) nie zdobyl punktu.Brawo i oby w srode bylo rowniez zwyciestwo :!::brawo:

 

Edit:Final oczywiscie w sobote, sorry za pomylke.W srode baraze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Tylko szkoda, że ten cały DPŚ jest pokazywany w Canal+, przecież sam Rafał Darżynkiewicz w TVP INFO (bo tam oglądałem, wcześniej starałem się nie znać wyniku :/ ) powiedział, że "jest to żużlowwy mundial". Nikt z nas sobie nie wyobraża, aby mecz piłkarskiej reprezentacji na mundialu nie był pokazany w otwartej TV, to czemu nie ma tak z żużlową reprezentacją, jak są większe wyniki popularność spora?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy pojechali bardzo dobrze, Tomek Gollob pojechał troszkę słabiej, a w ekipie Australii zawiódł Ryan Sullivan, Brytyjczycy poza Chrisem Harrisem pojechali bardzo słabo, Słoweńcy poza Matejem Zagarem (jeździł z kontuzją) byli tylko tłem dla innych ekip.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj odbędzie się turniej barażowy, ciekaw jestem kto odpadnie z trójki: Australia, Danie, Szwecja. No chyba, że Brytyjczycy nas zaskoczą, być może pojadą Scott Nicholls i Lee Richardson aczkolwiek ten pierwszy raczej by nic nie zwojował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjczycy nawet ze S.Nichollsem by nie awansowali, a Scott w tym sezonie jeździ tragicznie i pewnie w tym turnieju nie zdobył by wielu punktów, zaskoczyła mnie dobra dyspozycja Lee Richardsona który wygrał prawie wszystkie swoje wyścigi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej będzie padać to i jutro o 11 się nie odbędą. Przełożą na wieczór. Pogoda była straszna, ale Rosjanie chcieli jechać w tym błocie jakie było na "Smoku". Szkoda, zapowiadały się fajne zawody i efekty pirotechniczne, których jutro w południe raczej nikt nie zobaczy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Polacy, znowu świetna jazda Jarka Hampela, słabo Piotr Protasiewicz, Rosjanie jednak bez medalu ale zawiedli Poważny i Gizatulin, słabiej pojechał Crump bo odniósł tylko 2 zwycięstwa.

I Polska 44 pkt.

1. Krzysztof Kasprzak (3,1,1,3,2) 10

2. Piotr Protasiewicz (1,2,w,0) 3

3. Jarosław Hampel (3,3,2,3,4!,3) 18

4. Tomasz Gollob (1,2,0,0,3) 6

5. Adrian Miedziński (w,3,1,2,1) 7

 

II Australia 43 pkt.

1. Davey Watt (2,1,0,1,1) 5

2. Troy Batchelor (0,1,1,2,0) 4

3. Leigh Adams (2,3,3,2,2) 12

4. Chris Holder (2,3,3,0,2) 10

5. Jason Crump (2,2,2,3,3) 12

 

III Szwecja 36 pkt.

1. Jonas Davidsson (0,1,2,1,0) 4

2. Fredrik Lindgren (3,3,2,1,0) 9

3. Antonio Lindbaeck (1,2,0,1,3) 7

4. Andreas Jonsson (3,0,1,6!,1) 11

5. David Ruud (3,0,1,1,0) 5

 

IV Rosja 35 pkt.

1. Renat Gafurov (1,0,3,2,0,1) 7

2. Emil Sajfutdinov (2,2,6!,3,2,3) 18

3. Roman Povazhny (0,1,-,0) 1

4. Denis Gizatullin (0,0,u,w) 0

5. Grigorij Laguta (1,w,2,3,1,2) 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...