Skocz do zawartości

Music Choice w Cyfrze+


Sajmon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rzadko to robię, ale kurde wysłałem maila do c+, bo wyłączenie mtv każdy by chyba zniósł (ale nie mówię więcej, są pewnie amatorzy tego kanału - każdy ma prawo lubić co innego ;) ), ale kurde akurat MusicChoice?! najlepsze stacje radiowe z klasyką i starociami! bez reklam w dodatku! :/ słabo cyfra sobie pogrywa ostatnio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda... Najlepszy serwis z muzyką bardzo różnego typu w Polsce. A tak a propo to mnie się wydaję że te kanały były w ofercie. Kojarzy mi się jak były aneksy drukowane w Magazynie na ostatnich stronach jak dodawali nowe kanały i tam był wymieniony Music Choice chyba. Niestety nie zatrzymałem sobie tych gazetek. Może ktoś je ma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trawia poprostu! Sluchalem wlasnie wtedy Music Choice i nagle glos zanikl. Myslalem, ze cos z karta na poczatku. Sprawdzilem na drugim dekoderze i tez nic, az tu czytam akurat w necie. Co oni na glowe upadli??? Uwielbialem MC Oldies. Lata 80, 90... Poprostu to byla jedyna alternatywa do polskiego radia, gdzie robia te nasze polskie smety ciagle. [beep]two nie zna granic, co za pech... Acha, rozumiem.... Robia miejsce na tp dla PoloTV i TV.Disco. No to Gute Nacht... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź konsultanta w sprawie mojego zapytania o Music Choice:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż powodem wyłączenia MusicChoice bylo znikome zainteresowanie Abonentów tym serwisem.

 

Wyjaśniam, iż CYFRA+ oferuje bogaty wybór stacji radiowych. Wierzę, że wśród nich znajdzie Pan odpowiednie dla siebie.

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

 

Absurdalna śpiewka :? W takim razie jakie jest zainteresowanie TVR, CSB TV, Polonią 1 czy innym [beep]em??? W której z dostępnych w Cyfrze stacji radiowych znajdę muzykę podobną do oferowanej przez Music Choice Rock czy Music Choice Oldies konsultant nie raczył odpowiedzieć :roll: Wściekłość i żal tyle mi pozostało :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ liczy się z większością abonentów. Widocznie zainteresowanie nie było zbyt duże, gdyż podobne stacje radiowe można słuchać przez Internet. Może w ich miejsce wejdzie jakiś przyzwoity kanał. Zastanówcie się, jak często słuchaliście muzyki tym sposobem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karollo

Ja słuchałem tego prawie codziennie :)

Głównie rocka i klasyki, ale jakoś nie będę bardzo tęsknił za tymi kanałami :D, ale mam nadzieje, że w ich miejsce wejdzie jakiś dobry kanał (paczka kanałów) na której będzie można posłuchać dobrej muzyki. Bo Viva i Mtv to tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż powodem wyłączenia MusicChoice było znikome zainteresowanie Abonentów tym serwisem. Na Cyfrze+ jest jednocześnie bardzo bogata oferta stacji radiowych.

 

W przypadku pojawienia się pytań, zapraszam do kontaktu.

 

Z poważaniem,

 

ta sama odpowiedź... masakra. no to teraz mogliby faktycznie dołączyć jakąś dobrą paczkę kanałów muzycznych (niekoniecznie typu eska.tv), mcm'y, jakieś tematyczne vh1 itp.... trochę smutno, że jakakolwiek oferta interaktywna upadła w cyfrze, a radiowy multipleks był świetny ... szczególnie, że nie wszyscy mają dobrego neta dzięki któremu moga słuchać radia non stop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MUSIC CHOICE nie byl integralna czescia umowy z cyfra dzieki ktorej BEZKARNIE mozecie ja teraz zrywac , zapisu nie ma w regulaminie , regulaminie do cennika , oraz wyszczegolnionego regulaminu z oferta pakietowa , programowa .

 

Az dziwie sie ze wpierw piszecie achy i echy o cyfrze , a za chwile rwiecie umowy i myslicie ze kary sie nie posypia

 

Bedzie wesolo :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...